Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

man kartu budavo nuo kepenu.. nes turiu zilbero sindroma
Atsakyti
Sveikos ir sveiki,kas sveiki nuos šitos baisios ligos smile.gif

apsirgau birželį. Iki tol pora metų į smaugimą gerklėje pavasarį ir rudenį nekreipdavau dėmesio, praeidavo savaime per savaitę-dvi, na o kas yra rėmuo nežinojau iki 40-ojo gimtadienio.
Prasikankinus su chronišku gerklės uždegimu pora mėnesių - su temperatūra 37,2 (kraujo tyrimai beje uždegimo nerodė), man nustatė 4 cm išvaržą bei 2 laipsnio erozijas stemplėje, pasak gydytojo, erozijos mažos.
Na o po tyrimo(prieš jį -minėtas uždegimas ir maudimas po šonkauliais bei dusulys protarpiais) pasireiškė simptomai visam gražume, įskaitant ir burnos graužimą, dantenas kraujuojančias, tirpstantį smakrą, dabar jau pereina į skruostikaulius.
1,5 mėn vartotas Omeprazolis nepadėjo, kaip tik įsibėgėjo liga -graužimas po krūtinkauliu, pereinantis priepuoliais į baisų deginimą.

Padariau pertrauką omeprazolo 1,5 mėn, buvo galima dar gyventi su tais skausmais, nety pagerėjo, gal kad rugpjūtis, bet štai rugsėjo pab dar baisiau, tai jau gyd. paskyrė pantoprazolį 40 mg (Nexium).

Man neaišku, gal kas labiau susidūrė, dėl to burnos graužimo, smakro tirpimo, pereinant į skruostikaulius, jau net ir kaklas bei nugara kažkokie pastirę. Vakare šaltkrėtis.
Gydytoja net nenori girdėt apie šituos simptomus. Kaip manot, gal čia nesusiję simptomai, gal kažkas kita man dar prie refliukso? Plaučiai šviesti-nieko nerasta ir kardiograma buvo gera.
Beje, miegu labai gerai, atsibundu ryte atrodo visiškai sveika, bet po kokių 10 minučių pradeda viskas sugrįžti...

Na, o maistas labai prisižiūrimas (graužia nuo pieno produktų ir duonos, vaisių, bulvių, jų nevartoju), galvūgąlis pakeltas, emocinė būsena irgi nebloga.
Alternatyvios priemonės- medus šiltam vandeny, alijošiaus sultys išbandyta ir veikia labai trumpam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loba2013: 02 spalio 2013 - 09:53
Loba2013 apibudinote mano savijauta, o tikros priezastie nezinau..
Atsakyti
Kazkas klause anksciau apie saltalanki - tai parasau, kad ji visada geriu, jei reikai, tik ant tuscio skrandzio, koki pusvalanduka... Galima ir kelis kart per diena, bet efektyviausia - is ryto.

O jums del tu tirpimu tai gali buti tiesiog tokia organizmo vegetacine reakciaja i tai, kas vyksta skrandyje, o gal taip uzpilate rugsti, kad padega burnos gleivine.... Beje, dar del visa ko pasiziurekit ar neturit kokiu infekciju prie dantu saknu.... man irgi buvo panasus dalykas sutapes su refliuksu, skaudedavo po zandikauliu , skausmas plisdavo i ausi ir pan. daktarai galvojo, kad trisakio nervo uzdegimas, bet paskui po veido panoramines rengeno nuotraukos rado neblogu uzdegiminiu zidiniu prie dantu saknu labai giliai ir gerokai privargau kol juos mikroskopu sugyde... bet uztat po to tai, kaip nauja, tik GERl prisiziuriu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 02 spalio 2013 - 20:59
QUOTE(JOGA @ 2013 10 02, 21:54)
Kazkas klause anksciau apie saltalanki - tai parasau, kad ji visada geriu, jei reikai, tik ant tuscio skrandzio, koki pusvalanduka... Galima ir kelis kart per diena, bet efektyviausia - is ryto.

O jums del tu tirpimu tai gali buti tiesiog tokia organizmo vegetacine reakciaja i tai, kas vyksta skrandyje, o gal taip uzpilate rugsti, kad padega burnos gleivine.... Beje, dar del visa ko pasiziurekit ar neturit kokiu infekciju prie dantu saknu.... man irgi buvo panasus dalykas sutapes su refliuksu, skaudedavo po zandikauliu , skausmas plisdavo i ausi ir pan. daktarai galvojo, kad trisakio nervo uzdegimas, bet paskui po veido panoramines rengeno nuotraukos rado neblogu uzdegiminiu zidiniu prie dantu saknu labai giliai ir gerokai privargau kol juos mikroskopu sugyde... bet uztat po to tai, kaip nauja, tik GERl prisiziuriu wink.gif

Man jusu pasisakymai labai tinka, galiu tik pritarti drinks_cheers.gif Ir man, kol nustate GERLa ir kad butent GERLas gali issaukti tokius simptomus, tai gydytojai tyre pertyre skersai isilgai, kol galop liepe kreiptis i psichiatra doh.gif Tipo, ligas prisigalvoju, demesio noriu, antidepresantu reikia doh.gif O papuoliau pas gera gastroenterologe, pradzioj su lasalinem praplove mane, o paskui sustate dieta, israse vaistus-ir jokiu antidepresantu nebereikejo bigsmile.gif Nu stebuklas, o ne kitaip, nes tirpo rankos, kojos, galva sukosi, ausyse spenge, koordinacijos nebuvo, vidinis drebulys pastoviai krate mane, sveikatos neturejau, tik lovos rezimo galejau laikytis, sirdis permuse, pastovus skausmas ant krutines, dusau, Dieve, kai pagalvoju, tokia paprasta liga, o taip zmogu is pusiausrvyros ismuse doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2013 10 01, 21:02)
O kokius vaistus var 4u.gif tojot?

Ultop ir Omeprazoli. Sitie man nepadejo, dar labiau pablogino, kartumas atsirado.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2013 10 03, 06:21)
Ultop ir Omeprazoli. Sitie man nepadejo, dar labiau pablogino, kartumas atsirado.

keiskit vaistus - pasirinkimas platus.
Atsakyti
QUOTE(*vandene* @ 2013 10 03, 08:21)
Ultop ir Omeprazoli. Sitie man nepadejo, dar labiau pablogino, kartumas atsirado.



Man raniberl300 padèjo kai pykinimas, svaigimas, riaugėjimas ir kiti simptomai buvo užkilę taip , kad iš namų neišeidavau, bet rūgščių naktim ir jis nenumuša verysad.gif

Užsibaigė mano vaistai ir nežinau ar bandyt dar pirkt kokius nebandytus ar raniberl vartot ir gyvent su kartumo burnoj . Bandžiau gastal, omeprazol, raniberl, o visi rennie man jas tik užkelia.
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 03, 08:16)
Man raniberl300 padèjo kai pykinimas, svaigimas, riaugėjimas ir kiti simptomai buvo užkilę taip , kad iš namų neišeidavau, bet rūgščių naktim  ir jis nenumuša  verysad.gif

Užsibaigė mano vaistai ir nežinau ar bandyt dar pirkt kokius nebandytus ar raniberl vartot ir gyvent su kartumo burnoj . Bandžiau gastal, omeprazol, raniberl, o visi rennie  man jas tik užkelia.

Ranitido veiklioji (raniberlo, renee ir pan.) skiriasi nuo PSI (omeprozoliu ir pan.), turite surasti, kurie jums veikia gerai, kruie jusm tinka, o nebandes nesuzinosi....
panadykit Lanzul juostele nusipirkti 30 mg arba nexiumo 40 mg ju uztenka vienos tabletes is ryto pries valgy kokias 30-40 min. ir jie veikia jau per 24 valandas, o kiti tik i 2-3 para pradeda veikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOGA: 03 spalio 2013 - 09:24
Ačiū, užsirašiau abu ant lapelio , bandysiu nusipirkti . Man svarbu svaigimą ir pykinimą nuiimtų, nes tada bent nebijau iš namų išeit. galvoju gal verta pasidaryt skrandžio tyrimą. Tyriaus prieš tris metus gal kas pasikeitė nors jeigu ras problemų tai vistiek tie patys vaistai būtų geriami g.gif . O kartumas burnoj be refliukso gali būti nuo ko nors kito? Blyn tiek vaistų prigėriau be reikalo, nes prischo nurašydavo pykinumus stresui, panikai, o raniberlą vartojant pykinimai dingo doh.gif . Vakar išgėraiu omeprazolį, nes raniberlą užbaigus buvau tai vakare vėl pykinimas, o šian jau ir svaigimas prie viso šito . Kaip tuos vaistus greičiau atitaikyt
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2013 10 03, 08:41)
Ačiū, užsirašiau abu ant lapelio , bandysiu nusipirkti . Man svarbu svaigimą ir pykinimą nuiimtų, nes tada bent nebijau iš namų išeit. galvoju gal verta pasidaryt skrandžio tyrimą. Tyriaus prieš tris metus gal kas pasikeitė nors jeigu ras problemų tai vistiek tie patys vaistai būtų geriami  g.gif . O kartumas burnoj be refliukso gali būti nuo ko nors kito? Blyn tiek vaistų prigėriau be reikalo, nes prischo nurašydavo pykinumus stresui, panikai, o raniberlą vartojant  pykinimai dingo doh.gif . Vakar išgėraiu omeprazolį, nes raniberlą užbaigus buvau tai vakare vėl pykinimas, o šian jau ir svaigimas prie viso šito . Kaip tuos vaistus greičiau atitaikyt

kartuma burnoje duoda:
arba skrandyje , kai buna per daug tulzies - o tai pasakytu tik tyrimas sad.gif, kai streikuoja kepenels, arba kai geriate vaistus - tai, kaip salutinis poveikis.
Atsakyti
Čia vsi rašote, kad negalima valgyti riebiai prie GERL.KODĖL?

Tarkim man su greita medžiagų apykaita riebalai duoda sotumo ir taip sumažini maisto kiekius (pavyzdys - ant vandens virti grikiai su daržovėmis ir pusė avokado, ar valg. šaukštas kokoso aliejaus, ar kokia 30gr. sūdytų lašinukų). Niekada neturėjau problemų dėl antsvorio, greičiau priešingai.
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 03, 06:20)
papuoliau pas gera gastroenterologe, pradzioj su lasalinem praplove mane, o paskui sustate dieta, israse vaistus-ir jokiu antidepresantu nebereikejo bigsmile.gif Dieve, kai pagalvoju, tokia paprasta liga, o taip zmogu is pusiausrvyros ismuse doh.gif


Manim irgi sunkiai kas patiki, kai pasakau, kad ką besuvalgau man skauda ir tas skausmas nenustoja ištisai.

Kokias lašines naudojai - ar tik fiz. skystį ar su gliukoze?
Aš nusipirkau fiz. skysčio ir dar magnio sulfato nervų sistemai atpalaiduoti.

Ir klausimas - kiek laiko gėrei vaistus, nes juk anotacijoje yra parašyta 4-8 savaitės, o man ir po 6 savaičių omeprazolo nebuvo jokio poveikio vasaros viduryje.
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 08 14, 05:44)
salia GERLo keliauja kai kurioms ir acidoze, pareiskianti viso kraujo uzrugstinimu, apnuodijimu

Įdomus pastebėjimas, man GERL pirmieji simptomai atsirado, kai pabandžiau maitintis žaliai, kaip čia teigiama, tokia mityba organizmą šarmina. Bet daugiau daržovių reiškia kad daugiau kemši į skrandį, jos neatneša didelio sotumo.


O taip, kaip mes maitinamės: košės, košės, tai organizmą užrūgština tikrai žiauriai.

Apskritai, kaip įvardintūte GERL atsiradimo priežastis?
Turbūt viena iš jų:
gausus ir dažnas valgymas, o jis gali atsirasti, kaip man dėl greitos medžiagų apykaitos, tuo metu maitinau vaiką pilnu tempu ir valgiau daugiau augalinį maistą, taigi kiekiai buvo nemaži, ir nors pieno vaikui buvo į valias iki 2,5 metų, jokių medž. trūkumo man taip pat(nenusilpau, svoris ne krito bet paaugo, kuo labai džiaugiausi), paaukota tapo stemplė.
Atsakyti