Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita

QUOTE(Loba2013 @ 2013 10 04, 09:27)
Čia vsi rašote, kad negalima valgyti riebiai prie GERL.KODĖL?

Kokias lašines naudojai - ar tik fiz. skystį ar su gliukoze?
Aš nusipirkau fiz. skysčio ir dar magnio sulfato nervų sistemai atpalaiduoti.

Ir klausimas - kiek laiko gėrei vaistus, nes juk anotacijoje yra parašyta 4-8 savaitės, o man ir po 6 savaičių omeprazolo nebuvo jokio poveikio vasaros viduryje.

Nezinau, kaip ten kas vyksta, bet butent riebalai sukelia rugstinguma ir isbalansuoja visa sistema. As irgi megau riebiai valgyti, deja, dabar riboju, ir ka-pastebejau, kad man daug geriau: nustojau viduriuoti, nebeskauda nieko(meluoju, dabar skauda po sonkauliais, bet pavartosiu Rowacol du menesius-ir praeis, cia nuo kepenu/tulzies uzdegimo, ne nuo GERLo, nors tos virskinimo ligos labai susije), nebeturiu priepoliu, nevaikstau gigzagais.

Man lasino NaCl+gliukoze kasdien 5 dienas. Ringerio tirpalo atsisake, nes buvo dare kraujo tyrimus del medziagu trukumo/pertekliaus. Visu kaliu/magniu ir dar ten visokiu man buvo norma. Kaip daktare sake, isivaizduokime organizma kaip masina, buna, kad masinoje uzsikisa visi filtrai, tada koki kura bepilsi, masina nevaziuos, taip ir su organizmu, kai jis uzsitersia, apsinuodija toksinais, pirma pagalba isplauti ji su gliukoze, nes gliukoze isveda is organizmo toksinus, na o NaCl tiesiog pastiprina kraujagysliu sieneles. Ir tikrai, kai pravale mano visus organizmo filtrus, labai greit pastate ant koju, tada ir vaistai padejo, pasibaige visokie skausmai. drinks_cheers.gif

As geriau Nexium 40-du menesius, Rowacol-du menesius, gerasias bakterijas-3 menesius. Bet tik po lasaliniu man pasijaute ju poveikis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 04, 08:42)

As geriau Nexium 40-du menesius, Rowacol-du menesius, gerasias bakterijas-3 menesius. Bet tik po lasaliniu man pasijaute ju poveikis. drinks_cheers.gif


Dėkui tau, man tai gal nepadeda PSI turbūt todėl, kad galvoje mintis, esą aš gadinu savo teisingai veikiantį skrandį (bei žarnyną, nes jis veikia kol kas idealiai).
Juk taip ir yra - skrandis dirba savo darbą, tik stemplės raukas - ne, kažką praleidžia , kas neturei praeiti.

Merginos, ką jums aiškina gydytojai, kaip gali rūgštys kiltį į gerklę, burną, jei maisto neatpylinėji,o riaugėji labai lengvai, na seni žmonės riaugėja kaip traktoriai ir jiems nieko:)
Atsakyti
Sveikos, ir aš draugauju su šia liga. Gėriau ranitidin ir omeprazol. Nė vienas iš jų nepadėjo.
Man pagrindinė problema kasnio jausmas gerklėje ir smaugimas. Daugiau kaip ir nieko. Gal kas irgi turi šią problemą, kokius vaistus gėrėte?

Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 04, 13:42)
Sveikos, ir aš draugauju su šia liga. Gėriau ranitidin ir omeprazol. Nė vienas iš jų nepadėjo.
Man pagrindinė problema kasnio jausmas gerklėje ir smaugimas. Daugiau kaip ir nieko. Gal kas irgi turi šią problemą, kokius vaistus gėrėte?

Kad cia visos turi ta problema. mirksiukas.gif Kad tik tiek tebutu... irnesakyk.gif Del tokiu problemu net vaistu negeriu jokiu, atvirksciai, laikau, kad esu sveika. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 10 04, 13:53)
Kad cia visos turi ta problema. mirksiukas.gif Kad tik tiek tebutu... irnesakyk.gif  Del tokiu problemu net vaistu negeriu jokiu, atvirksciai, laikau, kad esu sveika. drinks_cheers.gif



o mane tai jau uz... ) nes kazkoks nenormalus gyvenimas, nors tiesą sakant jau ir kosėt pradėjau, kiek grėriau nuo kosulio niekas nepadeda kol neperskaičiau, kad čia prie to paties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 04, 13:42)
Sveikos, ir aš draugauju su šia liga. Gėriau ranitidin ir omeprazol. Nė vienas iš jų nepadėjo.
Man pagrindinė problema kasnio jausmas gerklėje ir smaugimas. Daugiau kaip ir nieko. Gal kas irgi turi šią problemą, kokius vaistus gėrėte?

Man nuo kasno gerkleje dar buvo ir raminamu israse. Bendrai savijautai padejo, o tas jausmas gerkleje nepraejo.
Dabar pradejau apie tai nebegalvoti, daug visokiu maloniu rupesciu, tai net pamirsau, ir nebejauciu, o gal ir praejo tas kasnis gerkleje.
Dabar kitokie simptomai islindo: is vakaro jei negero ko suvalgau ar isgeriu, ryte kosulys, krenkstimas.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 10 04, 13:58)
Man nuo kasno gerkleje dar buvo ir raminamu israse. Bendrai savijautai padejo, o tas jausmas gerkleje nepraejo.
Dabar pradejau apie tai nebegalvoti, daug visokiu maloniu rupesciu, tai net pamirsau, ir nebejauciu, o gal ir praejo tas kasnis gerkleje.
Dabar kitokie simptomai islindo: is vakaro jei negero ko suvalgau ar isgeriu, ryte kosulys, krenkstimas.



man ir israse bromezapam ar kazkaip taip vadinas, be reikalo pradejau gerti, nes teigiamo poveikio jokio, o kai viena vakara neisgeriau, prasidejo panika, pasirodo prie jo priprantama, tai dabar mazinu dozes, kol visai numesiu
jo jo pastebejau, vakar vakare picuke suraitem, nes tingejau valgyti daryti, kad as uzmigciau, ir smaugia, ir kasnis gerklej, nakti koseti pradejau, puse nakties nemiegojau.
Atsakyti
Kasnio jutimas ir man menka beda...vis gerkle persti,matyt tas Gerlo sukeltas uzdegimas nelabai mazeja doh.gif. Pradejau saltalankiu alieju gert,gak tas pades
Atsakyti
sveiki, norejau pasidometi, ar kas is jusu yra susidures su dusuliu, nors as turiu alergine astma, bet kad pastebejau kad vaistai nuo jos nepadeda,,o kadangi turiu ir sia beda,,turiu itarimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tali3 @ 2013 09 23, 13:08)
Na ka,liko tik viena nolpazos tablete,o remuo kaip grauze taip ir grauzia,renne is burnos neistraukiu o pas gyd.tik spalio 2,gal yra kokie dar vaistai,uzkniso juodai,taip dar niekad nebuvo unsure.gif



raminamieji tikrai padeda
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2013 10 06, 19:08)
sveiki, norejau pasidometi, ar kas is jusu yra susidures su dusuliu, nors as turiu alergine astma, bet kad pastebejau kad vaistai nuo jos nepadeda,,o kadangi turiu ir sia beda,,turiu itarimu unsure.gif



oooo taip, manpaskutiniu metu buvo gerkleje kaip kasnis, sis simptomas pradejo mazeti, beveik nebera, bet uztat dabar dustu siaubingai, vakar buvau ligonineje, tai visus LOr tyrimus padare, persviete, kraujo tyrimus, nieko LOR problemu nerado, o kadangi turiu refliuksa, tai sako tada nuo to. Tipo vaistus gerti nuo refliukso ir dar kazkokius israse nuo alergijos, aceit turetu dusuli nuimti, tai dar tik antra diena geriu, bet itariu, kad pagerejimo nebus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juscike @ 2013 10 06, 19:43)
oooo taip, manpaskutiniu metu buvo gerkleje kaip kasnis, sis simptomas pradejo mazeti, beveik nebera, bet uztat dabar dustu siaubingai, vakar buvau ligonineje, tai visus LOr tyrimus padare, persviete, kraujo tyrimus, nieko LOR problemu nerado, o kadangi turiu refliuksa, tai sako tada nuo to. Tipo vaistus gerti nuo refliukso ir dar kazkokius israse nuo alergijos, aceit turetu dusuli nuimti, tai dar tik antra diena geriu, bet itariu, kad pagerejimo nebus sad.gif

Dar labiau sugadins skrandi vaistai nuo alergijos doh.gif
Atsakyti