Įkraunama...
Įkraunama...

Baltieji šveicarų aviganiai

Šiandien per rusiško kanalo žinias mačiau biggrin.gif

BŠA įsivaikino tigriukus

user posted image

My Webpage


Jei tokie vaikai gautųsi, kergčiau ir Medeirą lotuliukas.gif Tik kaži, jie paskui įmotės nesuvalgys, jei laiku į zoosodą nepaims? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 02 gruodžio 2012 - 14:04
aš irgi mačiau tas žinias thumbup.gif o jau kaip maurojo tie mažieji monstriukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 12 02, 14:59)
Šiandien per rusiško kanalo žinias mačiau biggrin.gif

BŠA įsivaikino tigriukus

user posted image

My Webpage
Jei tokie vaikai gautųsi, kergčiau ir Medeirą  lotuliukas.gif Tik kaži, jie paskui įmotės nesuvalgys, jei laiku į zoosodą nepaims?  lotuliukas.gif

nesigaus tau taip su Medeira schmoll.gif ir nesvajok ir imotes nesuvalgys,kazkada kazkur maciau,kad auganciam liutukui i draugus suni uzdare,jie puikiai zaizdavo,neziurint i tai,kad liutukas gal 3 kartus didesnis buvo
Pikolinai,nelaikykit manes nezinioj,praneskit naujienas 4u.gif
Atsakyti
Auga57 - susitarėm susitikt šiandien vakare, apsižiūrėsim, apsikalbėsim. Sunku ką daugiau paskyt, vakare turėsiu daugiau žinių.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2012 12 02, 15:59)
aš irgi mačiau tas žinias  thumbup.gif  o jau kaip maurojo tie mažieji monstriukai biggrin.gif


Bet tai tokie nerealūs, nežinau net kurie toj gaujoj fainesni, ar šveicariukai, ar tigriukai bigsmile.gif

Auga, sakai nesuvalgytų? O man tiek tigrai, tiek liūtai kažkaip labai atrodo neprognozuojami plėšrūnai.
Atsakyti
auga57 - kaip ir susitarėm - beliko susiderinti detales smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikolinas @ 2012 12 04, 12:20)
auga57 - kaip ir susitarėm - beliko susiderinti detales smile.gif

Šaunu,visiems,kurie nežino apie ką mes čia,dabar jau galiu pranešti,mūsų M vados šuniukas Mingas,namuose Bono,skubiai ieškojo naujų namų,nes šeimoje gimusiam kūdikiui išaiškėjo sunki alergija šunims ir katėms,kadangi Pikolinas buvo minėjusi,kad ieško tokio šuns,tai aš jai pirmiausia ir pasiūliau,tikiuosi,ji mus dažniau palepins Bono nuotraukomis ir pasakojimais apie jį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 12 02, 14:59)
Šiandien per rusiško kanalo žinias mačiau biggrin.gif

BŠA įsivaikino tigriukus

user posted image

My Webpage
Jei tokie vaikai gautųsi, kergčiau ir Medeirą  lotuliukas.gif Tik kaži, jie paskui įmotės nesuvalgys, jei laiku į zoosodą nepaims?  lotuliukas.gif

Sužavėta thumbup.gif
Bet juokingiausia, kai žiūrėjau video ir tigriukai garsiai čirpti pradėjo, tai Aurora iš koridoriaus staigiai atlėkė, kur parpė prieš minutę, ir pradėjo taip įdėmiai klausyti, žiūrėti, galvą kraipyti ir ausis vartyti, ir ieškoti kas čia kniurksi, kad galvojau tuoj užspringsiu iš juoko lotuliukas.gif Tooooookias grimasas vartė, apsivožk... Ot, mamulia būtų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(auga57 @ 2012 12 04, 13:13)
Šaunu,visiems,kurie nežino apie ką mes čia,dabar jau galiu pranešti,mūsų M vados šuniukas Mingas,namuose Bono,skubiai ieškojo naujų namų,nes šeimoje gimusiam kūdikiui išaiškėjo sunki alergija šunims ir katėms,kadangi Pikolinas buvo minėjusi,kad ieško tokio šuns,tai aš jai pirmiausia ir pasiūliau,tikiuosi,ji mus dažniau palepins Bono nuotraukomis ir pasakojimais apie jį  mirksiukas.gif

Na, va ir kas gali pagalvoti, kad tokios problemos vaikučiui prasidės dėl šuns... verysad.gif

Aš jums turiu pranešti vieną faktą atsitikusį mano draugės šeimoje, kur auga keturios mergaitės. Trys iš jų buvo labai alergiškos katėms ir šunims... Tai tuomet jinai - mama, nupirko katiną ir šunį. Ir visos alergijos mergaitėms parpuolė. Nefantazuoju. Dar ir triušį turi, ir papūgą. O aš tą šeimą 'persekioju', kad gyvūnus mergičkos gerai prižiūrėtų... lotuliukas.gif Tai bijo manęs, stengiasi... mirksiukas.gif

Tragedija šuniui keisti namus, bet pripras, džiugu, kad į geras rankas papuls. 4u.gif
Tikiuosi ir aš daugiau reportažų, kaip seksis gražuoliui Bono - Mingui... Ar Vilniuj jis bus?
Atsakyti
QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 12 08, 13:37)
Tikiuosi ir aš daugiau reportažų, kaip seksis gražuoliui Bono - Mingui... Ar Vilniuj jis bus?

vis laukiau,kad Pikolinas atsakytu,atsakysiu as,kiek zinau,kol kas bus Vilniuj,bet gyventi isvaziuos kitur,pamirsau i kur tiksliai ax.gif
Atsakyti
Sveiki, neseku forumo taip atidžiai, tad atsakau dabar. Šiuo metu BONO gyvena pas dresuotoją ir jie aktyviai mokosi tokių dalykų, kaip lipti laiptais (siaubingai bijojo iš pradžių), eiti su pavadžiu, nebijoti miesto garsų (automobilio durėlių, pravažiuojančių troleibusų ir pan.), pratinasi prie žmonių (dresūros grupėse prie jo prieina kiti šunų šeimininkai, pasiūlo maistelio ir pan.) ir t.t... Pažangą BONO daro ir dar iki švenčių keliaus į "tikrus"namus - Širvintų raj. Tiesa, nebus jis tik "kaimietis" - retkarčiais važiuos su šeimininku pagyventi į Ukmergę. Kol kas tiek. Dar tikrai reikės daug laiko, kol jis pripras prie "savo" žmonių ir aplinkos, bet tikimės, kad jau po kelių aktyvaus darbo mėnesių jis bus kiek labaiu pasitikintis žmonėmis ir drąsesnis aplinkoje.
O paskui jau žiūrėsim, gal kada kokioje ir parodoje susitiksim smile.gif smile.gif - labai gražus šuo smile.gif

Nesu tikra, ar įsikels nuotrauka: user posted image
Kol kas tokia - dresuotojos daryta. Vėlaiu tiksrai padarysiu "demonstracinių".
Atsakyti
QUOTE(Pikolinas @ 2012 12 10, 11:34)
Sveiki, neseku forumo taip atidžiai, tad atsakau dabar.  Šiuo metu BONO gyvena pas dresuotoją ir jie aktyviai mokosi tokių dalykų, kaip lipti laiptais (siaubingai bijojo iš pradžių), eiti su pavadžiu, nebijoti miesto garsų (automobilio durėlių, pravažiuojančių troleibusų ir pan.), pratinasi prie žmonių (dresūros grupėse prie jo prieina kiti šunų šeimininkai, pasiūlo maistelio ir pan.) ir t.t... Pažangą BONO daro ir dar iki švenčių keliaus į "tikrus"namus - Širvintų raj. Tiesa, nebus jis tik "kaimietis" - retkarčiais važiuos su šeimininku pagyventi į Ukmergę.  Kol kas tiek. Dar tikrai reikės daug laiko, kol jis pripras prie "savo" žmonių ir aplinkos, bet tikimės, kad jau po kelių aktyvaus darbo mėnesių jis bus kiek labaiu pasitikintis žmonėmis ir drąsesnis aplinkoje.
O paskui jau žiūrėsim, gal kada kokioje ir parodoje susitiksim smile.gif smile.gif - labai gražus šuo smile.gif

Nesu tikra, ar įsikels nuotrauka: user posted image
Kol kas tokia - dresuotojos daryta. Vėlaiu tiksrai padarysiu "demonstracinių".

Nu jooo ... doh.gif
Jūs mane pakraupinote, gerbiama Pikolinai... Tai kokie gi šeimininkai ŠITAIP UŽMARINAVO šunį?.... verysad.gif

Medeiros tikras brolis ir toks apleistas, ir laukinis. Na, bet džiaugiuosi, kad jo likimas taip pasisuko ir Bono pateks pas normalius, atsakingus žmones. Ačiū, kad pasirūpinot Auroros broliuku, visgi savas kraujas... wink.gif

Gal galit pasakyti, kada ir kur vyksta dresūros pamokos. Nepaminėjot Daivos pavardės, todėl nežinau ar pažįstu, nekomentavau... Mes ateitume susipažinti su Bono, Aurora turėtų jį labai pozityviai paveikti... smile.gif
Atsakyti