Įkraunama...
Įkraunama...

Baltieji šveicarų aviganiai

Deja,nei nuotraukų,nei žinių apie Kuperio pasiekimus parodoj neturiu,matyt nelabai sekėsi...
užtai turiu šviežių naujienų,praeitą naktį veislyne "Baltasis viesulas" nuo Legi ir Eskalibūro gimė 9 šuniukai,3 mergytės ir 6 berniukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auga57 @ 2012 11 15, 22:46)
Deja,nei nuotraukų,nei žinių apie Kuperio pasiekimus parodoj neturiu,matyt nelabai sekėsi...
užtai turiu šviežių naujienų,praeitą naktį veislyne "Baltasis viesulas"  nuo Legi ir Eskalibūro gimė 9 šuniukai,3 mergytės ir 6 berniukai  4u.gif

Nu jooooooo..... doh.gif
Komentaras iš mano pusės - fabrikėlis veikia...
Atsakyti
QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 11 16, 16:58)
Nu jooooooo.....  doh.gif
Komentaras iš mano pusės - fabrikėlis veikia...

čia tik vienas padalinys,"Pamario vilkė" irgi ruošiasi greitu laiku sukergti su Eskalibūru...
Atsakyti
Fabrikai fabrikeliais, bet gal kas norit baltus šunis šį savaitgaliį (11-17 - 11-18) kur nors arti Vilniaus pavaikyt?

Papildyta:
jei ką - tel. 8 650 20 991
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikolinas: 16 lapkričio 2012 - 21:09
QUOTE(Pikolinas @ 2012 11 16, 22:08)
Fabrikai fabrikeliais, bet gal kas norit baltus šunis šį savaitgaliį (11-17 - 11-18) kur nors arti Vilniaus pavaikyt?

Papildyta:
jei ką - tel. 8 650 20 991

mielai pavaikyciau,ale labai jau toli,tikiuosi vilnieciai prisijungs ax.gif
Atsakyti
Beje, čia klausiau apie dresuotoją Daivą ir nesulaukiau daug atsakymų - tai dabar po kokių 6 pamokų galiu pati rekomenduoti- pakankamai dirbama per teigiamą motyvaciją,metodai bendrai paėmus teigiami.Individualių treniruočių metu dirbama sąžiningai. Bendrose treniruotėse (paprastomis savaites dienomis) būna 3-6 6unys - pakankamai inividulioms situacijoms spresti.

bet man jau labai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikolinas: 16 lapkričio 2012 - 21:24
QUOTE(Pikolinas @ 2012 11 16, 22:18)
Beje, čia klausiau apie dresuotoją Daivą ir nesulaukiau daug atsakymų - tai dabar po kokių 6 pamokų galiu pati rekomenduoti- pakankamai dirbama per teigiamą motyvaciją,metodai bendrai paėmus teigiami.Individualių treniruočių metu dirbama sąžiningai.  Bendrose treniruotėse (paprastomis savaites dienomis) būna 3-6 6unys - pakankamai inividulioms situacijoms spresti.

bet man jau  labai patinka.

gerai,kai sunu nera daug,tada dresuotojo daugiau demesio tenka kiekvienam
na,tai ar ivyko koks baltas susibegimas?
Atsakyti
Ir vėl tylu,tada aš šiek tiek papasakosiu,jei kam įdomu,šeštadienį į svečius pas mus atvažiavo Ksena,,o tai buvo tūsas,Prada,negalėdama apsikęsti,kad po kiemą laksto toks švarus ir baltas tornadas,greitai ištaisė padėtį,Ksena tam kartui tapo dalmantinu su stačiom ausim,galų gale motinėlę teko uždaryti,tokio judesio seniai nemačiau,Medeiros klonas,ne kitaip,bandymai nufotografuoti su turima aparatūra buvo bevaisiai,o šiandien buvom pasišunėti parodoj Kėdainiuose,ten brolį Konaną susitikom,pabendravom,šaunus bernas auga,Kęstas puikiai su juo tvarkosi,mokina paieškai,nes šuns puikūs duomenys tam reikalui,deja iš visų padarytų nuotraukų nei viena netiko rodyti visuomenei schmoll.gif
Atsakyti
Raportuoju: mano vilkas įžengė į antrą rują. Praėjo 7 mėn. Jei taip ir būtų - tai lafa. Išėjom į mišką, tai Medeira neįvertino tokio išsidirbinėjimo - jokios laisvės, tik ant pavadžio schmoll.gif

O jau uostinėjo tai kiekvieną medžio kamieną, kur tik matyt kažkas leteną pakėlęs buvo ir visą kelią orą uostė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 12 01, 18:35)
Raportuoju: mano vilkas įžengė į antrą rują. Praėjo 7 mėn. Jei taip ir būtų - tai lafa. Išėjom į mišką, tai Medeira neįvertino tokio išsidirbinėjimo - jokios laisvės, tik ant pavadžio  schmoll.gif

O jau uostinėjo tai kiekvieną medžio kamieną, kur tik matyt kažkas leteną pakėlęs buvo ir visą kelią orą uostė  doh.gif

Va kokia tvarkinga mergina,zino,kad per ruja reikia vaikscioti tik su pavadziu ax.gif rujos greiciausiai bus kas 6 men,dabar dar viskas deliojasi i vietas mirksiukas.gif
Atsakyti
Ne, auga, čia šeimininkė tvarkinga, mergina labai apvaliom akym žiūrėjo, kai atėjus į mišką ji nebuvo paleista, o toliau gavo tik flekso ilgio laisvę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 12 01, 22:50)
Ne, auga, čia šeimininkė tvarkinga, mergina labai apvaliom akym žiūrėjo, kai atėjus į mišką ji nebuvo paleista, o toliau gavo tik flekso ilgio laisvę  lotuliukas.gif

ai,tai cia as ne taip supratau,buvau labai nustebusi,negi suo palaidas nenorejo begioti biggrin.gif
Atsakyti