Įkraunama...
Įkraunama...

Baltieji šveicarų aviganiai

QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 10 22, 11:31)
Oi, neklausk - kas 4,5 - 5 mėn  doh.gif
O dar papildomai ir 'ištvirko'- pati raunasi prie patinų ir stovi kaip stalas... Jei man dabar atsitiktų ta buvusi 'kriminalinė' istorija, kur mus atakavo labradoro  mišrūnas, tai jau būtų 'baba'...    schmoll.gif

Ptashka, tavo Medeirą reikia išbandyti 'bikejoringui' ir 'canicrosui'... Bijau, kad ji nustebins pati save, kaip puikiai pasirodys... Po tokių trasų, galės būti ramesnė ir už bendradarbio retriverį...  mirksiukas.gif
Tu net neįsivaizduoji kaip smagu būna treniruotėse, kokia ten atmosfera, vien nuo oro vibracijos 'celiulitai' tirpsta...  rolleyes.gif


Kazka panasaus i krosiuka praktikuoja mano vyras, o vat bikejoringo dar nebandem, tik elementaru springeri. Tas irgi geris, as kaip minimum 5 km dviracio net neminu lotuliukas.gif Is viso susidedi kojas ant karties ir vairuoji nuolat stabdydamas (jei nestabdyciau, turbut is viso islekciau per vaira nuo kokio kupsto, nes visgi dviratukas ne kalnu). O jei dar "patravini" "Medeira, kas cia, kas cia, eik, paimk", arba "Pirmyne", tai viskas, ausys suglaustos kaip pas lenktynini suni ir suoliais lotuliukas.gif Po to ji buna rami koki pusvalandi, na, nebent lapces nusitrina, tada jau ir ilgiau ramus suo.

Mums dar ruja tik artinasi, bet nepramuse.
Papildyta:
QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 10 22, 11:57)
He he he, gal apsikeičiam kalėmis?...  mirksiukas.gif

Na, sustabdyti šunį nėra sunku. Svarbu metodiškumas - tempia, Jūs sukat atgal kategoriškai, motyvuodama, kad neisi niekur, kol neisi greta. Turi būti nušlifuotas akių kontaktas ir nepaisant nieko, jei pradeda tempti, vardas ir atgal... Kalė, aišku nesutiks, bet Jūs išlaukiat ir vedat atgal su didžiausiu gyvūno nusivylimu... Žodžiu, eisim TEN tik tada, kai eisi šalia, ypač veiksminga, kai priekyje baisiai geras draugas laukia, o šeimininkė, kažkokia 'nesveika'- neina bendrauti... Supras tikrai ko iš jos norima. Aš gi taip savo kalę ir 'užgesinau' su griežtu 'šalia'... Tik ir žiūri ar nesirauna per daug...  mirksiukas.gif

Tai dabar reikia man Aurorai įvesti dvigubą ėjimą-iš kairio šono - dirbam šalia, o iš dešinio - laisvai tąsomės ir raunamės ir uostinėjam, bei bėgam... Tada, kalė supras ko iš jos norima ir, kad ji elgiasi gerai. Svarbu tikslumas ko norima iš šuns ir duoti laiko jam susivokti individualia tvarka, na ir skaniukai bei 'geeeerai' arba 'geras'...


Jo, jo, sitas labai veikia drinks_cheers.gif
Bet geriausia, kai man buvo miske vaikstant: tempia mane Medeira, as atgal pasisuku, ale nubausiu, o jai ka, nosi i zeme ir i kita puse uostinet sniukstinet ir tempt, mazdaug nieko, ir cia idomu lotuliukas.gif
Bet su vaiku vaikstant tas neigyvendinama, mazoji nesureaguoja taip greit, supyksta, paleidzia balsa kartais ax.gif
O siaip su vaiksciojimu RAMIAI salia iki siol dar kova - matosi, kad atmintis pas ja tik trumpalaike ir atsiradus dirgikliui labai greit pasimirsta doh.gif
Atsakyti
Tai va,išvažiavo mūsų bildukas-Milda,nuo vakar ji vilnietė mirksiukas.gif naujuose namuose adaptuojasi žymiai geriau negu mes tikėjomės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 10 22, 12:57)
He he he, gal apsikeičiam kalėmis?...  mirksiukas.gif

Na, sustabdyti šunį nėra sunku. Svarbu metodiškumas - tempia, Jūs sukat atgal kategoriškai, motyvuodama, kad neisi niekur, kol neisi greta. Turi būti nušlifuotas akių kontaktas ir nepaisant nieko, jei pradeda tempti, vardas ir atgal... Kalė, aišku nesutiks, bet Jūs išlaukiat ir vedat atgal su didžiausiu gyvūno nusivylimu... Žodžiu, eisim TEN tik tada, kai eisi šalia, ypač veiksminga, kai priekyje baisiai geras draugas laukia, o šeimininkė, kažkokia 'nesveika'- neina bendrauti... Supras tikrai ko iš jos norima. Aš gi taip savo kalę ir 'užgesinau' su griežtu 'šalia'... Tik ir žiūri ar nesirauna per daug...  mirksiukas.gif


Blogiausia, kad jai dzin. Apsuki - su džiaugsmu raunasi į kitą pusę, atgal ir gi smagu, namo - gerai. Sustabdai, stovi ramiai. Pradedi judėti - jinai vėl "trasoj" nešasi. Nestoja, neuostinėja. Pašauki - atlekia su džiaugsmu. Įmanomai "užgesinti" su smaugtuku...tada penkias min paeina gražiai, turi pagirti. Pagyrei - valio! laisvė...ir vėl varo biggrin.gif
P.s. Prie viso šito su parodine plona grandinėle ir nesitempia nei čiut, žiūri į akis ir dūsauja. Tie kas ją mato tik parodose netiki tuo ką aš pasakoju apie monstrą gatvėse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2012 10 24, 15:57)
Blogiausia, kad jai dzin. Apsuki - su džiaugsmu raunasi į kitą pusę, atgal ir gi smagu, namo - gerai. Sustabdai, stovi ramiai. Pradedi judėti - jinai vėl "trasoj" nešasi. Nestoja, neuostinėja. Pašauki - atlekia su džiaugsmu. Įmanomai "užgesinti" su smaugtuku...tada penkias min paeina gražiai, turi pagirti. Pagyrei - valio! laisvė...ir vėl varo biggrin.gif
P.s. Prie viso šito su parodine plona grandinėle ir nesitempia nei čiut, žiūri į akis ir dūsauja. Tie kas ją mato tik parodose netiki tuo ką aš pasakoju apie monstrą gatvėse biggrin.gif

Na, gerbiamoji, turit tobulą kalę... 4u.gif
Jei ji taip gali keisti elgseną pagal aplinkybes, vadinasi mąsto ir prisitaiko... Matyt reikia daugiau rodyti savo nepritarimo jos tempimui, sustodinėti, vos pradeda tempti ir būti tiesiog už ją atkaklesnei... Dar galit panaudoti "stoperį", kur ant snukio dedasi minkštas, reguliuojamas antsnukis su kilpele priekyje, pavadžiui prisegti. Kalvarijų turgavietėj - 14 Lt. Vedat kaip kumelę su apynasriu... O ko ne variantas pradžiai, skaniukais paskatinat ramų ėjimą, ilgainiui supras... bigsmile.gif

Aš saviškę jau baigiu "pralaužti" - bėgti tiesiog, kad bėgti... Tiesiog, mechaniškai patempiu už rankenos (k9 petnešos) į priekį ir raginu kaip arklį judėti, kai jau įsivažiuoja, labai giriu... Na, jau priprato, kad reikia bėgti tiesiog be priežasties, tik todėl, kad aš plaučius 'vėdinu' - rėkauju. Jei ką priekyje pamato, tai skuta, kaip reikalas, tik spėk kojas perkėlinėti. thumbup.gif O namo, tai traukia be didelių raginimų, pavargstam abi. Ko ir reikėjo pasiekti... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(auga57 @ 2012 10 24, 14:08)
Tai va,išvažiavo mūsų bildukas-Milda,nuo vakar ji vilnietė  mirksiukas.gif naujuose namuose adaptuojasi žymiai geriau negu mes tikėjomės  4u.gif

Milda-Hilda, sveika atvykus į Vilnių 4u.gif
Palauksim kol susidraugaus su saviškiais ir įsisiūlysim į kompaniją... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislinis Vilkas @ 2012 10 24, 18:37)
... būti tiesiog už ją atkaklesnei...


Kas praktiškai yra neįmanoma. Kai po šimtas aštuoniolikto "ne" jinai vėl daro tą patį su klausimėliu akyse "o dabar?" .... Bandžiau syki sprigtu tiesiai į nosį priversti ją nusukti snukį į šoną. Pavyko... po 33 sprigto palenkė galvą kad nepasiekčiau nosises galo, o galva liko kur buvus.
Atsakyti
QUOTE(canine @ 2012 10 24, 18:55)
Kas praktiškai yra neįmanoma.  Kai po šimtas aštuoniolikto "ne" jinai vėl daro tą patį su klausimėliu akyse "o dabar?" .... Bandžiau syki sprigtu tiesiai į nosį priversti ją nusukti snukį į šoną. Pavyko... po 33 sprigto palenkė galvą kad nepasiekčiau nosises galo, o galva liko kur buvus.

Šaunuolė Saulelė... lotuliukas.gif
Na, tada per maistą... Pora dienų vandens dietos ir su skaniuku laukan - 'tempti'... Netempia, sukasi atgal, prisitaiko prie ėjimo, tikisi skaniuko-gauna. Tempia, ignoruoja, vadinasi dar nealkana...
Visi šunys turi savo raktus, nėra geležinių... Na, gal tik tas bronzinis dobermanas, kur prospekte prie buvusios vyninės tupi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislinis Vilkas: 24 spalio 2012 - 18:08
Oj, taigi parodoms šuoštas šuva. Skaniuką jeigu spaudi rankoj, tai ir soti bėga šalia ausytėmis plazdendama...Išskyrus tuos trumpus momentus, kai sutikus svetimą šunį reikia suvaidinti "pitbulį" einant piestu. O paskui vėl galima gražiai ristele... Bet tik ranka tuščia ir šuo vėl "trasoj"
Prisipažystu - dresūra nėra mano arkliukas, pačios kantrybė ribota, o tinginystė išbujojus biggrin.gif Tiesą sakant esu pavargus "ginčytis" ir apsimetu, kad man nebetrukdo biggrin.gif
Atsakyti
Kaip ir žadėjau,Kenvudo nuotrauka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(auga57 @ 2012 10 24, 21:38)
Kaip ir žadėjau,Kenvudo nuotrauka
user posted image

Oho!!! Geeeras thumbup.gif Sveikinu Kenvudai tave su tavo žmonėmis baigus mokslus thumbup.gif
Labai gražus šunaitėlis, liuks wub.gif

Aš ir tokios noriu su Aurora, kad baigiau mokslus... Dar tokių ekzaminukų nebuvo, kai mokėmės. Na, bet dabar Aurora perspjautų visus tuos pirmakursius - sėdėt - stovėt... mirksiukas.gif Mes patys mokomės, savo malonumui, žiauriai smagu...
Papildyta:
QUOTE(canine @ 2012 10 24, 19:18)
Oj, taigi parodoms šuoštas šuva. Skaniuką jeigu spaudi rankoj, tai ir soti bėga šalia ausytėmis plazdendama...Išskyrus tuos trumpus momentus, kai sutikus svetimą šunį reikia suvaidinti "pitbulį" einant piestu. O paskui vėl galima gražiai ristele... Bet tik ranka tuščia ir šuo vėl "trasoj"
Prisipažystu - dresūra nėra mano arkliukas, pačios kantrybė ribota, o tinginystė išbujojus biggrin.gif Tiesą sakant esu pavargus "ginčytis" ir apsimetu, kad man nebetrukdo biggrin.gif

Na, va, viską ir 'prisipažinot' mirksiukas.gif
Jeigu jums tinka ir patinka Saulelės temperamentas, tai jūs ir toleruojat tai... Tiesiog ilsitės, nes jei nepatiktų, imtumėtės priemonių pakoreguoti.
Mes visi įsigiję šunis, galiausiai nusprendžiam, kad juos laikom ne darbui, o poilsiui bei maloniam stebėjimui... Taigi mirksiukas.gif
Atsakyti
Tvarkingam vaikščiojimui aš turiu kitą šunį, kuris specialiai nekoreguotas ir nemokintas nuostabiai vaikšto su pavadėliu - vaikai ją vedžioja biggrin.gif Penkiametė hendlerė susitvarko ir pavedžioja
Atsakyti
Vėl tema apmirė g.gif lapkričio 4d prašau visus laikyti kumščius,nes mažasis Kuperis Vokietijoje eis i ringą,jam labai reikia sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auga57 @ 2012 10 30, 10:18)
Vėl tema apmirė  g.gif  lapkričio 4d prašau visus laikyti kumščius,nes mažasis Kuperis Vokietijoje eis i ringą,jam labai reikia sėkmės  4u.gif

Saliut 4u.gif

Lapkričio 4 buvau Romoje, tai kumščių deja nelaikiau blush2.gif Kaip ten pasisekė Kuperiukui? Gal nuotraukų turit parodyti?

Aurora su manim sėkmingai bėgioja 'canicrosą'... Jau aš net distanciją didinsiu, tvirta pasidariau, maža buvusio maršo ax.gif
Dar ji pradėjo gyventi savo kapitalinėje būdoje, dvigubom sienom, su nerūdijančios skardos atkeliamu stogu ir su ratukais, ir saugoti kiemą dienos metu, kai mes darbe. Tai visai tobulai tai daro, klausa neįtikėtina, saugoja, kaip koks 'cerberis', niekas neprasmuks... Šauni kalutė, vieni pliusai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislinis Vilkas: 15 lapkričio 2012 - 11:53