Įkraunama...
Įkraunama...

Radži ieško žmonos

Na, nusrendziau vakar bent viena karteli paziureti sita sou, kad suvokciau apie ka cia visi taip kalba ir kuo visi taip baisisi smile.gif
Atvirai kalbant, tai tiek beziurint ir paziurejus galvoje sukosi vienas klausimas: is kur cia tos mergaites visos suvaziavo? bent jau kaip teko pastebeti, tai baisios visom prasmem (elgesiu, kalbesena, intelektu...) doh.gif
Kitas momentas tas, kad isties buvo daromas sou, nes... net beziurint i pati Radzi vaizdas toks tarsi jam paciam juokinga ta sou stebeti...Zodziu, jeigu buvo norima padaryti kazka panasaus i milijonierius renkasi zmona, tai speju gavosi viso to sauni tragi-parodija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minde0445 @ 2013 01 13, 11:18)
tai cia visos tik norejo isgarseti, tik ta supratot dabar ?? niekas cia rimtain ekalbejau, viskas buvo surezisuota !!!!!

isvis nesuprantu apie ka cia dar galima diskutuoti...isijungiau vakar kaip tik ant to sakinio kaip mergina pasake kad Lietuva ribojasi su Vokietija...uzteko. blink.gif
Bjauri laida...
O tos dalyves juk is giliu kaimu suvaziavusios, ko noreti...
Atsakyti
Vakar pirmą kartą įsijungiau ir pasibaisėjau unsure.gif
Mirčiau iš gėdos jei būčiau tokia neišsilavinusi kaip šitos, Prancūziją Paryžiaus sostinė... doh.gif
Atsakyti
Nejaugi Lietuvoje tikrai liko tik tokio lygio gyventojai, kad si laida viena populiariausiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vile1897 @ 2013 01 13, 12:53)

O tos dalyves juk is giliu kaimu suvaziavusios, ko noreti...

Dėl šito sakinio galėčiau ginčytis.
Atsakyti
Neišsilavinęs ir neintelektualus žmogus gali gyventi, kad ir sostinės centre, o protingas ir apsiskaitęs, nors ir gūdžiausiame vienkiemyje. Nuo geografinės padėties, manau, tai ne itin priklauso. Pasižiūrėjus į dabartinį didmiesčių ale "elitą", tai kaip tik drįsčiau sakyti, kad miestuose dar daugiau besmegenių nei mažuose miesteliuose, kur kaip tik galima rasti ir šiltų, ir protingų žmonių.
Atsakyti
o kaip man nete pažiūrėti laidos kartojima? Įsivedu lnk, nueinu iki tos laidos, o tada man niekas nebe isijungia
Atsakyti
QUOTE(irutinka @ 2013 01 15, 11:03)
o kaip man nete pažiūrėti laidos kartojima? Įsivedu lnk, nueinu iki tos laidos, o tada man niekas nebe isijungia

cia paspauskite , turetu rodyti
Atsakyti
lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras moterys ir merginos smile.gif Zinau kad negalima drumsi ramybes ir reklamuoti kazka.. taciau merginos padekit ! dalyvauju atrankoje i realybes sou ir esu gana aukstose poizicijose, truksta labai nedaug ir galbut as pateksiu! buciau jums begalo dekinga jei spusteltumete like, o galbut net pasidalintumete facebook'e taip padedamos man igyvendinti savo svajone! is anksto begalo aciu..
http://www.lnk.lt/tu...-galvanauskaite
Atsakyti
Šiandien vakare rodys sužatėtuves blink.gif , jei laiko bus reikės pažiūrėt , ką ten rodys per šou
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2013 01 13, 11:25)
Na, nusrendziau vakar bent viena karteli paziureti sita sou, kad suvokciau apie ka cia visi taip kalba ir kuo visi taip baisisi smile.gif
Atvirai kalbant, tai tiek beziurint ir paziurejus galvoje sukosi vienas klausimas: is kur cia tos mergaites visos suvaziavo? bent jau kaip teko pastebeti, tai baisios visom prasmem (elgesiu, kalbesena, intelektu...) doh.gif
Kitas momentas tas, kad isties buvo daromas sou, nes... net beziurint i pati Radzi vaizdas toks tarsi jam paciam juokinga ta sou stebeti...Zodziu, jeigu buvo norima padaryti kazka panasaus i milijonierius renkasi zmona, tai speju gavosi viso to sauni tragi-parodija doh.gif


visiškai su jumis sutinku smile.gif iš kur dar tokių merginų atsirado, kurios atvažiavo į tą šou g.gif nors visas šou dvelkia nenatūralumu ir kvailumu, vistiek jis sugeba surinkti savo reitingus televizijoje, o laidos kūrėjams to ir reikėjo... smile.gif
Atsakyti