Įkraunama...
Įkraunama...

Radži ieško žmonos

QUOTE(saintlina @ 2013 01 12, 21:59)
na ką, visgi nepatikėjo prodiuseriai Radžiui pačiam išsirinkt  biggrin.gif 
Kadangi renka žiūrovai, manau, kad 'žmona' aiški - Daiva.

g.gif bet radzis juk uzsimine pradzioje, kad ziurovai balsuos, o toliau matysim, kaip bus. kazkaip panasiai g.gif
Atsakyti
na, tada tradiciškai žiūrovai pinigus išmeta visiškai be reikalo smile.gif
Atsakyti
Šaunuolė Daiva, nedings iš eterio smile.gif įdomiai čia sugalvojo prodiuseriai su nauju projektu, tik gal daugokai jų čia pririnko smile.gif
Atsakyti
tai aš taip supratau, kad kitos dar tik atrankoj dalyvaus. Nes pasakė kažkaip, kad Daiva tikrai pirmoji to šou dalyvė.
O šiaip pritariu - labai gerai Daiva pasielgė. Sėkmės jai.

Finalas bent man netikėtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 sausio 2013 - 21:19
labai nusivyliau finalu blink.gif ir ta Ilona Radziui isvis netinka ir nesiziuri kazkokia tupa, nieko isvis nezino net su kuriom salim Lietuva sienas turi doh.gif blink.gif ir dar sako kad psichologija baigus, atrodo kokias 3 klases tik baigus doh.gif
Atsakyti
Man irgi Ilona keista, normalaus sakinio nesurezga. O sako kas 2 aukštuosius baigusi. doh.gif
Ir praeitoj laidoj kai buvo sako:"Man reikia valandos susikaupti" Kas gyvenime priimant svarbius sprendimus leidžia susikaupti valanda. Arba kad ir kasdien darbe. smile.gif smile.gif
Atsakyti
siaip abu viens kito verti, gales ir nesuregztais sakiniais sau pasibendrauti smile.gif
4u.gif
Atsakyti
O aš galvoju , kad Daiva blogai padarė , kad išėjo šiataip . Jau taip deklaravo tą savo meilę ir , kad VISKĄ gali padaryti dėl jo , bet va LNK pasiūlė ale 50 000 lt . ir baigėsi meilė-seilė ax.gif .Kvailutė blink.gif , manau , kad būtų ją ir taip pakvietę po šio projekto .
Atrodė man , kad Vilma norėčiau kad laimėtų , bet kažkodėl prieš sklebiant rezultatus kažkodėl tada norėjosi kad visgi Ilona laimėtų blush2.gif , nežinau net kodėl g.gif
Labai žema pasirodė iš jaunikio pusės , kad nepriėjo prie Vilmos , kai jau paskelbė , kad Ilona laimėjo .Galėjo tikrai prieiti , bent ranką paspausti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprily @ 2013 01 12, 22:44)
labai nusivyliau finalu  blink.gif  ir ta Ilona Radziui isvis netinka ir nesiziuri kazkokia tupa, nieko isvis nezino net su kuriom salim Lietuva sienas turi  doh.gif  blink.gif  ir dar sako kad psichologija baigus, atrodo kokias 3 klases tik baigus  doh.gif



QUOTE(Dzenete @ 2013 01 12, 23:00)
Man irgi Ilona keista, normalaus sakinio nesurezga. O sako kas 2 aukštuosius baigusi.  doh.gif


Aukstieji aukstiesiems nelygus. Choreografija ir sporto psichologija ne itin turbut ziniu pridejo i galva.
Atsakyti
o jus man viena dalyka atsakykite, aukstiejus biggrin.gif o koks apskritai skirtumas yra, kas islose ? biggrin.gif lygtais cia tikrai rinktusi zmona biggrin.gif nors kur tau, ka per tv sako, puse zmoniu tiki biggrin.gif
Papildyta:
dar nesupratote jog cia tik sou, puse ka jie kalbejo, ten pesese del kazko, yra surezisuota, kad butu idomu, o cia stebetis kodel ta kazkuri pasirinko sou kita, nes nori populiarumo, visos ejo del to, ir visoms tas radzis net ir nepatiko, bet toks sou, taip liepia daryti, dabar dar atseit bus suzadetuves ir tt, nu gi kaip filmuose aktoriai tuokiasi, ka rimtai ?
Atsakyti
ar realybej ar sou , issirinkt daiva tai butu apsijuokimas ir tragedija, kai issizioja kalbet tai vos ne tas pats kas atsigulus zargaliojasi

kaip radzi ir sake tusovkej gal ir linksma, bet gyvenime tai ne
o jei taip mylejo turejo kovot iki galo, bet pamojo pirstuku i kita projekta ir nuleke sloves ir turto, reiskia ir cia norejo tik isgarset
Atsakyti
tai cia visos tik norejo isgarseti, tik ta supratot dabar ?? niekas cia rimtain ekalbejau, viskas buvo surezisuota !!!!!
Atsakyti