Įkraunama...
Įkraunama...

Radži ieško žmonos

et, galėtų Radžį Daivutei atiduot, ir psio. Negi gaila? Tiek stengėsi mergaitė, taip norėjo.. Juk vistiek jokios ženatvės ten nebus irnesakyk.gif

Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2012 11 17, 16:45)
Nu nebūtų meksikoniškas serialas  lotuliukas.gif  Juk kažkuriam viena buvo nėščia tris savaites, o sakėsi, kad 3 mėnesius  doh.gif
O Aričis mane erzina, kad nuolat rėkia- atrodo, kad normaliai vaikai kalbėt nemoka  doh.gif  (nors maniškis panašaus amžiaus irgi nuolat klykia  biggrin.gif ).



QUOTE(saintlina @ 2012 11 30, 11:03)
et, galėtų Radžį Daivutei atiduot, ir psio. Negi gaila? Tiek stengėsi mergaitė, taip norėjo.. Juk vistiek jokios ženatvės ten nebus  irnesakyk.gif

Pritariu tau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 11 30, 11:03)
et, galėtų Radžį Daivutei atiduot, ir psio. Negi gaila? Tiek stengėsi mergaitė, taip norėjo.. Juk vistiek jokios ženatvės ten nebus  irnesakyk.gif

O ką ji jau taip stengėsi? biggrin.gif Nuoga su parašiutu šoko? biggrin.gif
Atsakyti
Jau tik ne daivai ir ne nijolei . Tos dvi netinkamiausios .
Atsakyti
Per kelis mėnesius iš „Dileiros“ vienai po kitos pasitraukus kelioms bendražygėms, Jevgenija Teliženko nesėdėjo sudėjusi rankų – į jos paskelbtą merginų atranką atsiliepė apie trisdešimt kandidačių, tačiau į gyvą egzaminą, surengtą Kauno klube „Mojo Lounge“, atvyko vos septynios merginos.
Ryškiausiai iš jų spindėjo LNK realybės šou dalyvaujanti Daiva, kuri vos užsukusi į klubą, iš karto persirengė seksualia suknele, mat žinojo, jog grupė „Dileira“ propaguoja seksualių dainininkių stilių. Rožinė suknelė netapo vieninteliu jos koziriu – atėjus jos eilei pademonstruoti savo sugebėjimus grupės lyderei bei komisijos nariams, Daiva nuolat pokštavo, gundančiai siūbavo klubais, gana vykusiai a cappella padainavo Džordanos Butkutės dainą, ir, nežinia, tyčia ar ne, prieš televizijos kamerą ir fotoaparato objektyvą pademonstravo žalias kelnaites.

user posted image
Dėl Radžiuko galiu padaryti viską ,net kelnaites visai Lietuvai parodyti.
Papildyta:
Straipsnis iš Klubas.lt
Tik kažin ar ta baisa pabaisa sutiktų toliau draugauti su radžiu kai visas turtas būtų atimtas dėl draugystės ne su čigonų kilmės mergina ir toliau daryti viską ?
Atsakyti
Didesnio marazmo nesu mačiusi schmoll.gif biggrin.gif ir kur tėvai žiūri tų panelių, kad leidžia į tokius filmavimus g.gif aišku pinigai, žinomumas ir dar kartą pinigai ir žinomumas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2012 11 30, 11:03)
et, galėtų Radžį Daivutei atiduot, ir psio. Negi gaila? Tiek stengėsi mergaitė, taip norėjo.. Juk vistiek jokios ženatvės ten nebus  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif Iki ženatvės joms ten kaip iki mėnulio nuskrist biggrin.gif o ir tas Radžis tai fekkkk man, mačiau jį kažkada čia, tai nieko ten tokio įspudingo, sakyčiau netgi žemokas toks biggrin.gif
Atsakyti
man tai elena panasi i sara dzesika parker,net vaiposi kazkaip panasiai kaip sekse ir mieste,ale meniskai ir intelektualiai.
Atsakyti
Vakar neisejo viso paziureti , tik kazkur nuo tos vietos kur Ilona sako kad myli ir Radzis atsako tuo paciu .Bet pasodindamas Ilona ant kedes parode , kaip ja ALE myli biggrin.gif .Turbut gavo nurodyma i kokia ausine Radzis .
O Nijole tai vos mikrofono nenukando lotuliukas.gif , kai zieda gavo bebuciuodama Radzi .Siaubas kazkoks
Atsakyti
Aš esu pati gražiausia,protingiausia,vertingiausia. biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Sustumčiausia,vulgariausia ir žvairiausia. biggrin.gif
Atsakyti
man tos nijoles kazkoks labai keistas veidas,na tiesiog kitoks,i triusiuka gal koki panasi.kzkaip kai ziuri nu lyg ir viskas vietoj ir nosisi grazi ir lupos,bet nezinau,kazkas ne taip.zandai gal tie pusti
Atsakyti
As po sito šou vietoj Nijolės emigruočiau, nežinau ar protingas , išsilavinęs darbdavys galėtų ja priimti į darbą doh.gif O tuo labiau, jeigu neklystu jos darbas su vaikais . Jau tokia atstumianti ir nemaloni mergina, kad reikia paieškoti dar . Suprasciau paauglė, o dabar doh.gif
Atsakyti
mano vyras tai sako , kai Nijole rodo , nu jau sita tai kovinis bokseris biggrin.gif
Atsakyti