Įkraunama...
Įkraunama...

Biržiečių plepesiai :)

Labai labai gaila.... verysad.gif verysad.gif

Šio žmogaus praradimas skaudus ir miestui ir bažnyčiai.

Niekada nepamiršiu Jo aukojamų Bernelių mišių Kūčių vakare...Tokios nuostabiai jaukios ir suartinančios, nuraminančios jos būdavo...ech, kaip gaila.... cray.gif cray.gif cray.gif

.. visgi gal .....nereikėjo jam skristi greičiau už savo angelą sargą.... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
vakar per kažkurias žinias žiūrėjau reportažą, ašarą nubraukiau, kai žmonės kalbėjo... neteko su juo susidurt asmeniškai, bet daug gražių žodžių girdėjau apie šį kunigą... tik visgi rodyklė nekukliai ties 200 užstrigus....reiktų padėkot d, kad nenukentėjo kitas nekaltas vairuotojas... vat atrodo kunigai, arčiausiai dievo esantys žmonės, turėtų rodyt pavyzdį visiems kitiems, o... kunigas, kuris mus sutuokė, taipogi žuvo avarijoj, irgi lėkė beprotišku greičiu... gaila, kad net jie nesaugo ne tik savo, bet ir kitų gyvybių...

labas, o pas mus sninga wub.gif kaip gražu, myliu baltą sniegą wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince M: 27 lapkričio 2013 - 09:47
..dabar spėjama, kad gal jį širdies smūgis galėjo ištikti, todėl mašina tapo nevaldoma, akseleratoriau pedalas irgi nevalingai buvo spaudžiamas...
Ir dar keisčiau skamba- kad vyko iš sostinės kardiologų apžiūros. Jei pastarieji išleido namo, gal visgi ta širdelė ritmingai plakė... unsure.gif

Ech, kas čia dabar besužinos...

Pas mus irgi kasrytą gražu balta..bet man ta drėgmė tai nelabai patinka...O ir mūsų "Kauno pūkuotoji" katė jau viskas- baigė savo lakstymus naktimis į lauką. Dabar ir varu neišvarysi, o seniau kasvakarą į lauką pasiprašydavo. O tą naktį, kai pasnigo, tai ryte prie durų kniaukė kaip sirena "įleiskit vidun, man drėėėėgna" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 11 27, 09:46)
vakar per kažkurias žinias žiūrėjau reportažą, ašarą nubraukiau, kai žmonės kalbėjo... neteko su juo susidurt asmeniškai, bet daug gražių žodžių girdėjau apie šį kunigą... tik visgi rodyklė nekukliai ties 200 užstrigus....reiktų padėkot d, kad nenukentėjo kitas nekaltas vairuotojas... vat atrodo kunigai, arčiausiai dievo esantys žmonės, turėtų rodyt pavyzdį visiems kitiems, o... kunigas, kuris mus sutuokė, taipogi žuvo avarijoj, irgi lėkė beprotišku greičiu... gaila, kad net jie nesaugo ne tik savo, bet ir kitų gyvybių...

labas, o pas mus sninga wub.gif kaip gražu, myliu baltą sniegą wub.gif



QUOTE(prekestolen @ 2013 11 27, 10:48)
..dabar spėjama, kad gal jį širdies smūgis galėjo ištikti, todėl mašina tapo nevaldoma, akseleratoriau pedalas irgi nevalingai buvo spaudžiamas...
Ir dar keisčiau skamba- kad vyko iš sostinės kardiologų apžiūros. Jei pastarieji išleido namo, gal visgi ta širdelė ritmingai plakė... unsure.gif

Ech, kas čia dabar besužinos...

Pas mus irgi kasrytą gražu balta..bet man ta drėgmė tai nelabai patinka...O ir mūsų "Kauno pūkuotoji" katė jau viskas- baigė savo lakstymus naktimis  į lauką. Dabar ir varu neišvarysi, o seniau kasvakarą į lauką pasiprašydavo. O tą naktį, kai pasnigo, tai ryte prie durų kniaukė kaip sirena "įleiskit vidun, man drėėėėgna" biggrin.gif

Dabar daug visokių kalbų eina, tik va nebėr ko paklaust, kaip ištiesų buvo
Pas mus ryte irgi snigo, dabar jau lija
Atsakyti
Labutės.

Na aš tai galvočiau pirmiausia- niekada negali žinoti kas gali nutikti. Man yr tekę matyt ir sveikatai sušlubavus avarijų, irprisnūdus, ir da balažino dėl kokių aplinkybių... visko pasitaiko.
Dabar jau a.a.... taip skubėjo gyventi... bet nuo likimo nepabėgsi...

Pas mus irgi snigo smile.gif
O drėgnumas tai nemielas nemielas :/
Man tai geriau sausas kelias kuo ilgiau- visokie pasipustymai,slidumai gėrio nepriduoda važinėjant :/
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 11 27, 19:01)
Labutės.
Man tai geriau sausas kelias kuo ilgiau- visokie pasipustymai,slidumai gėrio nepriduoda važinėjant :/

drinks_cheers.gif , nes kaip šiandien tai kol į miestą įvažiavau visą kelią keikiausi, jau taip mašinų daug, o dar dviratininkų reikia saugotis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 11 27, 17:58)
drinks_cheers.gif , nes kaip šiandien tai kol į miestą įvažiavau visą kelią keikiausi, jau taip mašinų daug, o dar dviratininkų reikia saugotis  unsure.gif


doh.gif Nugi šita kategorija... aš tai ir sakau- reik priimt KT punktą- pasnigus,pašalus,dviratininkus eliminuot,nes per juos vienos bėdos.Čiut pajuda- ale neee, reik bruktis per ledą,sniego pusnis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 27 lapkričio 2013 - 20:58
QUOTE(*Star* @ 2013 11 27, 20:52)
doh.gif Nugi šita kategorija... aš tai ir sakau- reik priimt KT punktą- pasnigus,pašalus,dviratininkus eliminuot,nesper juos vienosbėdos.Čiut pajuda- aleneee, reik bruktisper ledą,sniego pusnis  doh.gif

Ir dar lyjant tamsiu paros metu nes nu blyn, kai reikia kelis km paskui juos vilktis, nes kelias siauras, mašinų iš priekio daug, o jie tai jau į kelkraštį nepasitrauks
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 11 27, 18:58)
Ir dar lyjant tamsiu paros metu nes nu blyn, kai reikia kelis km paskui juos vilktis, nes kelias siauras, mašinų iš priekio daug, o jie tai jau į kelkraštį nepasitrauks


drinks_cheers.gif biggrin.gif Nu sakau

Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2013 11 27, 19:01)
Man tai geriau sausas kelias kuo ilgiau- visokie pasipustymai,slidumai gėrio nepriduoda važinėjant :/

ot tai naujieną pasakei lotuliukas.gif turbūt visiems taip geriausia, o bet tačiau.... tik šį rudenėlį dar skųstis negalim, jau tuoj gruodis, o pirmas sniegas tik pasirodė, nebuvo nei plikledžių, nei šlapio sniego ax.gif

labas rytas smile.gif kavossss bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince M @ 2013 11 28, 07:07)
ot tai naujieną pasakei lotuliukas.gif turbūt visiems taip geriausia, o bet tačiau.... tik šį rudenėlį dar skųstis negalim, jau tuoj gruodis, o pirmas sniegas tik pasirodė, nebuvo nei plikledžių, nei šlapio sniego ax.gif

labas rytas smile.gif kavossss bigsmile.gif


Laba ryta 4u.gif
Taigis... man užtenka sniego tik per kalėdas ir naujus metus biggrin.gif
Vakar pradėjo snigti,Hubertukas sako- tai gal jau einam roges išsitraukti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aš jau po kavos,vis vien sėdžiu kaip apmusijusi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2013 11 27, 21:58)
Ir dar lyjant tamsiu paros metu nes nu blyn, kai reikia kelis km paskui juos vilktis, nes kelias siauras, mašinų iš priekio daug, o jie tai jau į kelkraštį nepasitrauks


Taigi tam yra signalas. mirksiukas.gif Galima delikačiai moteriškai pyptelėti- gal pasitrauks. Na gal kumščiu pamojuos, bet tai galima ir "nepamatyti " to mojavimo.
Pas mus tau pėstieji be atšvaitų... doh.gif Šaligatvio nėra, kelias per parką, o jie dar tamsiai apsirengę... Nu kaip zombiai kokie šalikelėje... blink.gif Tai jau nekartą sustojusi klausiau- kodėl einate be atšvaito?? Tai viena bobulė kitą dieną jau ėjo net 2 užsidėjusi. thumbup.gif


QUOTE(*Star* @ 2013 11 28, 10:25)
Laba ryta  4u.gif
Taigis... man užtenka sniego tik per kalėdas ir naujus metus biggrin.gif
Vakar pradėjo snigti,Hubertukas sako- tai gal jau einam roges išsitraukti?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš jau po kavos,vis vien sėdžiu kaip apmusijusi  blink.gif


Na dar tegul sausio mėn būna snieguota ir užteks. thumbup.gif lotuliukas.gif

O aš tai džiaugiuosi pirmu sniegu- nes tai suteikia viltį, kad greit pavasaris ateis..... lotuliukas.gif
Atsakyti