Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Labas rytas merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif Koks gazus rudeninis rytas bigsmile.gif
Triumfante 4u.gif aciu uz jaukius namelius.
Ginger Bella kada tvoji HCG diena? Lauksim, oi lauksim 4u.gif
Beta1, tu pas mus greituole biggrin.gif Nors skaityk ir pavydek kaip zmogus sukas:) Kada tavasis HCG?
Linkejimai visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As siandien tokia "sexy" jauciuos....Su herpes drugauju biggrin.gif Lupa triguba, Dar ir zando apacia istinus, kazka skaudus prie skruostikaulio is (smakro/kaklo puses) apciuopiu. Idomiai cia viskas biggrin.gif
Atsakyti

Pagaliau prasinešei 4u.gif
o buvo paprastas IVF be ICSI? Tik dabar nesuprantu kelintą dieną buvo įsodinimas, jei antrą tai visai neblogai. Aišku suprantu nuliūdino tai, kad neliko nieko šaldyti nors tikėjaisi. Bet trys žirniukai grįžo su tavimi į šiltus namus tad ramiai visi laukite tos 29, požymių ieškojimui dar ankstoka, paieškosime jų visos vėliau ax.gif Ramaus laukimo 4u.gif
[/quote]

Buvo IVF+ICSI kadangi vyro turtas nekoks unsure.gif Taip, isodinimas buvo antra diena. Tai jau tikrai, reikia ramiai laukti lemtingos dienos
rolleyes.gif
Dabar dar susimasciau... po punkcijos daktaras buvo prirases begale medikamentu, tarp kuriu: crinone, zibor (injekcijos), prednizalonas, estradiolio tabl., aspirinas (vaikiskas). Po isodinimo liepe nutraukti tik prednizalona. Ir vat dabar mastau ar tas "vaikiskas" aspirinas man nepakenks? g.gif g.gif
Atsakyti
Gingerbella-tikrai manau, kad dar anksti testui kazka rodyt+aisku, kad testai megsta durniuoti;) tad tikrai greitai pamatysi sawo II ir gera HCG, o kada tau kraujuka priduot?smile.gif)
Eufforija, niu va pagaliau susilaukem nuo tawes ziniu:) ir jos lb dziugios!Nenusimink del snaiguciu- manau ju net nereikes!;) man irgi nebuvo ko salditi, bet ziuriu optimistiskai-viskas bus gerai!:)o kraujuka man irgi spalio 29, tai lauksim teigiamu rezultatu kartu!:)
Papildyta:
[quote=Eufforija,2012 10 21, 11:54]
Pagaliau prasinešei 4u.gif
o buvo paprastas IVF be ICSI? Tik dabar nesuprantu kelintą dieną buvo įsodinimas, jei antrą tai visai neblogai. Aišku suprantu nuliūdino tai, kad neliko nieko šaldyti nors tikėjaisi. Bet trys žirniukai grįžo su tavimi į šiltus namus tad ramiai visi laukite tos 29, požymių ieškojimui dar ankstoka, paieškosime jų visos vėliau ax.gif Ramaus laukimo 4u.gif
[/quote]

Buvo IVF+ICSI kadangi vyro turtas nekoks unsure.gif Taip, isodinimas buvo antra diena. Tai jau tikrai, reikia ramiai laukti lemtingos dienos
rolleyes.gif
Dabar dar susimasciau... po punkcijos daktaras buvo prirases begale medikamentu, tarp kuriu: crinone, zibor (injekcijos), prednizalonas, estradiolio tabl., aspirinas (vaikiskas). Po isodinimo liepe nutraukti tik prednizalona. Ir vat dabar mastau ar tas "vaikiskas" aspirinas man nepakenks? g.gif g.gif
[/quote]
Manau, kad nepakenks, man kai dare 6 IUI gyd irgi liepe gerti, jis skystinakraujuka:) O man beweik nieko ir neliepe-tik foli ir crenone...
Atsakyti
QUOTE(blossomm @ 2012 10 21, 12:58)
Gingerbella-tikrai manau, kad dar anksti testui kazka rodyt+aisku, kad testai megsta durniuoti;) tad tikrai greitai pamatysi sawo II ir gera HCG, o kada tau kraujuka priduot?smile.gif)
Eufforija, niu va pagaliau susilaukem nuo tawes ziniu:) ir jos lb dziugios!Nenusimink del snaiguciu- manau ju net nereikes!;) man irgi nebuvo ko salditi, bet ziuriu optimistiskai-viskas bus gerai!:)o kraujuka man irgi spalio 29, tai lauksim teigiamu rezultatu kartu!:)


Taip, blossomm, lauksim teigiamu rezultatu kartu! mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Ech, kad tik pasisektu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufforija @ 2012 10 21, 00:54)
Po isodinimo liepe nutraukti tik prednizalona. Ir vat dabar mastau ar tas "vaikiskas" aspirinas man nepakenks?  g.gif  g.gif


Vaikiskas aspirinas pats skanausias IVF vaistas, bent jau man biggrin.gif Skystina krauja ir musa imuninius trikdzius...Kaikur sako kad 20-25 d. uztenka, kitur net visa menesi dar pries idejima liepia naudoti.....
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 13:01)
Vaikiskas aspirinas pats skanausias IVF vaistas, bent jau man biggrin.gif  Skystina krauja ir musa imuninius trikdzius...Kaikur sako kad 20-25 d. uztenka, kitur net visa menesi dar pries idejima liepia naudoti.....


As dar ir Ziboro injekcijas suleidziu, kurios mazina kraujo kresuma... Nu matyt G. geriau zino ko man reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 12:01)
Vaikiskas aspirinas pats skanausias IVF vaistas, bent jau man biggrin.gif  Skystina krauja ir musa imuninius trikdzius...Kaikur sako kad 20-25 d. uztenka, kitur net visa menesi dar pries idejima liepia naudoti.....


Niu va, gal ir man pagerti? smile.gif nes per vis as iui tai geriau..o nieko jai dbr pradeciau?
Atsakyti
Labas,

QUOTE(GingerBella @ 2012 10 20, 13:26)
susimasciau. Ar kai po isdinimo progesterona dedames, tai ir MMM negali ateiti, kol mes ji dedames, nes organizmas galvoja, kad mes nescios?



visada po IUi gerdavau duphastoną ir ateidavo, tik sunkiai pramušdavo, o su crinonu atėjo dviem dienom anksčiau, net kai tepliojo, vyras dar norėjo, kad įsidėčiau doh.gif , tai tiesiog ryte iškrito kruvina varškė doh.gif

QUOTE(Magreco @ 2012 10 20, 18:35)
Kol nenulūžo internetas skubu rašyti naujienas.
Tad pas mane tokios žinios - NT teigiami kaip niekada, ryškūs ryškūs, o gydytoja nėštumo nematė unsure.gif
Geriausia buvo jos klausimas kai echo dare: O kodel tu galvoji, kad esi nescia? lotuliukas.gif  Buciau nugriuvus, jei nebuciau gulejus lotuliukas.gif
Nu tipo gal per anksti, paskyte vizita antradieni vakare. Tikiuosi viskas bus gerai. Einu pasiskaitineti internete, ar negali koks negimdinis buti ar panasiai. Tai va, merginos, būna pasirodo dar ir taip mirksiukas.gif



visai normalu. Man irgi 5 savaičių nematė, nors hcg didelis buvo. Žiauriai pergyvenau. pamatė, kai buvo 5,5, bet paskui 6 savaičių dar širdutės negirdėjo, vėl pergyvenau. Bet viskas buvo gerai 4u.gif

QUOTE(Eufforija @ 2012 10 21, 11:57)
Isodinimas buvo 2 diena po punkcijos, turejome 7 embrioniukus, 3 buvo gan stiprus antrai dienai ( kaip sake embriologe ir gydytojas), tai vai ir isodino 3 embrionus, 4 lasteliu, like buvo silpnoki 1-2 lasteliu, G. sake, kad net neverta saldyti...

Tai va... Reziumoju smile.gif Isodino 3 "zirnelius" - na o siai dienai jokiu pokyciu ar pojuciu nera, jauciusi kaip visada. laukiu 29 dienos - HCG ax.gif



sėkmytės, lauksime gerų žinių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blossomm @ 2012 10 21, 01:07)
Niu va, gal ir man pagerti?  smile.gif nes per vis as iui tai geriau..o nieko jai dbr pradeciau?


Manau, dazniausiai su jais pradeda savaite pries idejima ir iki NT testo? Blogiau gal ir nebutu...bet nezinau kaip su tuo savivaliavimu...cia jau spresti paciai.
Bet kai pagalvoju kokie skirtingi kliniku protokolai...
Serumui pasakiau, kad pas mane herpes buna, tai is kart pranese, kad bus israsomi antivirusiniai vaistai man IVF metu.
Kitom buvusiom klinikom tas net nerupejo. g.gif
Merginos, kurios tikit graikiskom klamidijom, tai serumas naudoja dar vienos klinikos paslaugomis tuo paciu metodu, tik ten istiria ir virusus, ir bakterijas, grybelius "6 bugs" uz 170 euru.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 21 spalio 2012 - 12:24
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 12:14)
Manau, dazniausiai su jais pradeda savaite pries idejima ir iki NT testo? Blogiau gal ir nebutu...bet nezinau kaip su tuo savivaliavimu...cia jau spresti paciai.

Nu jo, tu teisi, gal geriau nereikia savivaliauti, laikysiuos gyd nurodymu:)
Atsakyti
QUOTE(blossomm @ 2012 10 21, 13:18)
Nu jo, tu teisi, gal geriau nereikia savivaliauti, laikysiuos gyd nurodymu:)


Mergaites, dar klausimas... As vis kokia pensininke neatstoju nuo jusu biggrin.gif Gal teko po isodinimo kuriai vartoti Estrofem 2 mg.? Skaiciau, kad pastojus reikia nutraukti vartojima...
Atsakyti
Pepe,

uzjauciu. Zinau ta bjaurasti ir kokia ''sexy'' jauties tokiu metu :-)

mano hcg ketvirtadieni - 15 dpi. Taciau jo jau nebereikes manau laukti, nes jauciu, kaip nelabosios pareidineja schmoll.gif

Eufforija,

aspirinas netgi rekomenduojamas, tikrai nepakenks. Mano gyd. LT sake, kad skiria visoms ir dar injekcijas skystinancias krauja, prevencijai nuo visokiu mikro kersuliuku susidarymo. T.y. man suomis neskyre, o LT butinai rekomendavo.

Atsakyti