Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 13:27)
Pepe,

uzjauciu. Zinau ta bjaurasti ir kokia ''sexy'' jauties tokiu metu :-)

mano hcg ketvirtadieni - 15 dpi. Taciau jo jau nebereikes manau laukti, nes jauciu, kaip nelabosios pareidineja schmoll.gif

Eufforija,

aspirinas netgi rekomenduojamas, tikrai nepakenks. Mano gyd. LT sake, kad skiria visoms ir dar injekcijas skystinancias krauja, prevencijai nuo visokiu mikro kersuliuku susidarymo. T.y. man suomis neskyre, o LT butinai rekomendavo.


Aciu GingerBella, palengvejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eufforija: 21 spalio 2012 - 12:30
QUOTE(Eufforija @ 2012 10 21, 01:27)
Mergaites, dar klausimas... As vis kokia pensininke neatstoju nuo jusu  biggrin.gif Gal teko po isodinimo kuriai vartoti Estrofem 2 mg.? Skaiciau, kad pastojus reikia nutraukti vartojima...


Estrofem 2mg, naudojami iki 12 savaiciu jei pastoji. Cia del gimdos gleivines.
Atsakyti
Labukas visos 4u.gif
QUOTE(init @ 2012 10 20, 14:44)
Sveikutes:)

As taip pat norėčiau prisijungti prie jūsų pokalbių. Šiandien pirma diena kaip pradedu naudoti Synarel. Gydytojai paskyrė ivf su icsi. Labai laukiu ir tikiuosi pagaliau tapti nestuke.gif  xxx

As vakar taip pat pradejau Synarel kursa bigsmile.gif turetume IVF aptureti panasiu laiku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 01:27)
Pepe,
mano hcg ketvirtadieni - 15 dpi. Taciau jo jau nebereikes manau laukti, nes jauciu, kaip nelabosios pareidineja schmoll.gif


Cia paguodai biggrin.gif Tas nelabuju pareidinejimo jausmas gali buti lb. teigiamas pozymis pavykusio IVF:) Nemazai mergaiciu tuom skusdavo, o po keliu dienu pradziugindavo skaiciukais biggrin.gif

O kas liecia aspirina ir prod.., tai vieninteliai kartai juos naudojant pas mane HCG budavo aukstesnis nei <1...tikiu, kad jie kazkaip padeda:)
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 14:05)
Estrofem 2mg, naudojami iki 12 savaiciu jei pastoji. Cia del gimdos gleivines.


Na va, pagaliau issiaiskinau... daugiau del vaistuku nekamantinesiu smile.gif
aciu, Pepe
Atsakyti
QUOTE(Strakalas Makalas @ 2012 10 21, 02:10)
As vakar taip pat pradejau Synarel kursa  bigsmile.gif  turetume IVF aptureti panasiu laiku  bigsmile.gif


Strakalai-makalai ir init sekmingo jum starto ir graziu skaiciuku lapkriti 4u.gif

Cia gal imunineje temuteje reiktu klausti...tos, kurios leidos intralipidus, kur tai daret? Panasu, kad norgeje bus problemu su susileidimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 21 spalio 2012 - 13:15
PEPE cia tau ,kad herpesas greiciau praeitu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 14:13)
Strakalai-makalai ir init sekmingo jum starto ir graziu skaiciuku lapkriti 4u.gif


Didelis Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas,
kažkokia keista diena, ir savijauta nekokia... svaigsta galva, ir prie žemės kotai traukia g.gif
užsukau pasikalbėti, bet mintys nesidėsto doh.gif einu gal kavos, vėliau sugrįšiu ok.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 10 21, 02:25)
PEPE cia tau ,kad herpesas greiciau praeitu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 21 spalio 2012 - 13:56
QUOTE(Strakalas Makalas @ 2012 10 21, 14:10)
Labukas visos  4u.gif

As vakar taip pat pradejau Synarel kursa  bigsmile.gif  turetume IVF aptureti panasiu laiku  bigsmile.gif


Strakale Makale,

stai ir prasidejo didysis ir grazusis, pilnas vilciu pasiruosimas. Linkiu, kad jis mielas ir jaukus 4u.gif


Pepe,

aciu uz palaikyma. O ass jau spejau asara nubraukti apsikabinus MB, kad ir vel nepavyko. Geriau jau einu toliau naudinga veikla uzsiimti, nes tas laukimas ir nezinomybe veda tikraja to zodzio prasme is proto doh.gif


Chiliokai,

tikiuos kava buvo skani ir tau dabar geriau;-) Bet cia pridesiu is kavos operos: kava reiketu minimizuoti ir riboti beplanuojancioms nestuma.... verysad.gif


Is tikruju idomi tema - merginos - kurioms pavyko IVF - ar atsisakete kavos / sumazinote jos kieki? g.gif


Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 20:09)
anksti dar laukti mano II (11 dpi). Tad, testas nieko ir neparode


Man 10dpi parode vaiduokli ir HCG dariau 9dpi - 98! Po paros NT ryskias juosteles parode bigsmile.gif Bet aisku nepasikliauk testais, daryk HCG, gal tu is tu, kurioms testai apskritai nerodo unsure.gif

Del aspirino, as ji geriau nuo punkcijos. 24dpi meciau gerti, kai emiau kankintis su kraujavimu is nosies lotuliukas.gif Tai per daug jau suskystino, matyt. Pastojant aspirinas gerai mirksiukas.gif


QUOTE(GingerBella @ 2012 10 22, 00:14)
Is tikruju idomi tema - merginos - kurioms pavyko IVF - ar atsisakete kavos / sumazinote jos kieki?


Gerdavau rytais puodeli - is aparato. Vakarop megstu puodeli kapucino isgert. Viskas. Niekas nepasikeite ax.gif Kai pastojau, pradzioj nejutau kavos skonio, dabar vel viskas gerai smile.gif
Atsakyti