Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Gražinuk, daryk hcg tyrimą 4u.gif

QUOTE(simba0220 @ 2012 10 21, 20:50)
Labas gal mano klausimas nelabai tinka siai temai bet nezinau kur kreiptis rugpjūtis turejau  ivf beje nepavyko po keliu dienu sulaukiau mm viskas kaip ir gerai, bet va dabar turiu problema jau 10  dienu vėluoja mm tikrai nesu nesiima gal galite patarti kokius vaistus reikia pavartoti kad išlaukti mm gal zinote pavadinimas.būčiau lb dekinga.



tikrai nieko nereikia daryti dėl 10 dienų, man vėluoja 2 savaites ir dar ne galas, išsiderina ciklas po stimuliacijų, man ir po IUI kartais vėluodavo, jei ilgai neprasidės, nueik pas ginę, bet pati vaistų tikrai negerk 4u.gif

žiūriu, periodiškai gršžta kavos tema biggrin.gif Kažkada pernai buvau daug linkų įdėjusi, yra daryta daug tyrimų, kad kofeinas gali trukdyti pastoti, daug apie tai kalbėjom, aišku, sveikos pastoja ir po littą kavos gerdamos, bet kai yra problema...Aš atsisakiau prieš IVF, na, man norisi padaryti kuo daugiau, ir kai perskaičiau begalę straipsnių apie atliktus tyrimus, kad tikrai gali turėti įtakos, man kažkaip natūraliai taip išėjo.
Atsakyti
GingerBella, kaip tu, ar pasitaise nuotaika? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 21, 21:57)
Grazinukas, as jusu vietoje rytoj pat nuvaziuociau i kokia nors jusu mieste esancia lab. ir pasidaryciau hcg tyrima (HCG).  4u.gif Tepliojimas nelabai stiprus?

laselis buvo ant ikloto vakar vakare. o seip neteplioja , bet as naudoju Lutinus tabletes i vagina , tai siandien istraukinedama ta pagaliuka , kurio pagalba tabeletes ikisu , jo galas buvo rusvas..bet iki kelnaiciu nedaejo.. net nezinau ar verta del to panikuoti..
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 10 21, 21:02)
Gražinuk, daryk hcg tyrimą 4u.gif
tikrai nieko nereikia daryti dėl 10 dienų, man vėluoja 2 savaites ir dar ne galas, išsiderina ciklas po stimuliacijų, man ir po IUI kartais vėluodavo, jei ilgai neprasidės, nueik pas ginę, bet pati vaistų tikrai negerk 4u.gif

žiūriu, periodiškai gršžta kavos tema  biggrin.gif  Kažkada pernai buvau daug linkų įdėjusi, yra daryta daug tyrimų, kad kofeinas gali trukdyti pastoti, daug apie tai kalbėjom, aišku, sveikos pastoja ir po littą kavos gerdamos, bet kai yra problema...Aš atsisakiau prieš IVF, na, man norisi padaryti kuo daugiau, ir kai perskaičiau begalę straipsnių apie atliktus tyrimus, kad tikrai gali turėti įtakos, man kažkaip natūraliai taip išėjo.

Na tada reiks dar laukti gal ateis tos nelabosios , o del ginekologo as gyvenu ne lietuvoje bet aisku prispyrus ledai reiks kreiptis cia pas vietinius daktariukscius.
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 21, 22:35)
GingerBella, kaip tu, ar pasitaise nuotaika?  4u.gif


Triumfante 4u.gif 4u.gif 4u.gif

namai sutvarkyti, blizga, grybu risoto padarytas, manikiuras padarytas, ledus valgau tad nuotaika jau tikrai gera ax.gif blush2.gif

O grazuoles dar neparsivilko, tai jau MB akimis blizginti pradejo su viltimi...

Tad su siom nuotaikom ir eisime miegoti smile.gif

Kaip tu? Matau nuotraukyte pasikeitei. Man ji patinka!!! mirksiukas.gif Tikiuosi taip, kaip toje nuotraukyteje? Veiksme, pasiruosime, puosimesi ir moteriskame grazume?
nail.gif

Na liudesio akimirkos naturalios tau dabar... bet jeigu tuose tarpuose tarp liudesio akimirku taip, kaip sakiau, - tada dziugu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Grazinukas, negaliu nieko komentuoti gerai tai ar blogai tie patepimai, kaip jau minejau, pirmoje vietoje pasidaryciau hcg.

GingerBella, dziaugiuosi tavo gerejancia nuotaika ir linkiu, kad tavo vyro naujautos butu teisingos. wub.gif Ar dar gadinsi NT? 4u.gif

Apie save nera noro kalbeti, daug visko vyksta manyje, bet laikas viska sutvarko, todel tiesiog reikia islaukti.
Atsakyti
Gražinukas, teisingai mergaitės patarė-reikia HCG tyrimo. Mažiau stresuoti ir daugiau pagulinėti, o ne tokiu laiku dar SM sėdėti doh.gif Kuo duagiau poilsio ir gerai išsimiegoti.
Kol nėra šviesaus kraujo, tol nėra ko nerimauti.
GingerBella, aš jau kartu su TB akis blizginu su viltimi mirksiukas.gif
Ramios nakties visoms, ryt pirmadienis doh.gif
Atsakyti
GingerBella, mes jau irgi turime vilčių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 15:14)
tikiuos kava buvo skani ir tau dabar geriau;

ačiū tau 4u.gif buvo labai skani, ir dar drauges sulaukiau, tai vynelio dar įkalėm blush2.gif
šiaip kavą geriu 2-3 puodelius per dieną, kai pastojau po 1IVF, tai kavos išvis nebegerdavau, tiesiog pilvinukui ji nepatiko, spaudimas vis ikrisdavo žemyn, ir gine vis sakydavo-išgerk benk kavos, o aš į ją net pažiūrėt nenorėjau...
QUOTE(Olson @ 2012 10 21, 17:01)
aha dvynukai, nu kolkas jiems viskas gerai, tikiuosi taip ir bus toliau 

žinoma, kad ir toliau viskas bus gerai 4u.gif
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 10 21, 18:57)
Jauciu, ne viena as, kuri noretu dvynuku-receptuko

drinks_cheers.gif
QUOTE(GingerBella @ 2012 10 21, 23:08)
O grazuoles dar neparsivilko, tai jau MB akimis blizginti pradejo su viltimi...

4u.gif kad viltis nedigtu, kumštukus palaikysiu
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2012 10 22, 00:00)
GingerBella, mes jau irgi turime vilčių wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Beje labas rytas, prasta naktelė, mažiukas naktį sublūdino doh.gif nuo 2 iki 5 nemiegojo - žodžiu noriu žaisti ir viskas lotuliukas.gif dabar dar miega net švilpia, o man galva plyšta verysad.gif
Grazinukas kaip tu? tepliojimas tai tikrai dar nieko nereiškia, bet aš pas gine pasirodyčiau, bent paskambinčiau. Sėkmės tau ir laukiam gražių skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
Merginos, su klausimu, tokiu truputi is kosmoso blush2.gif , ar gali pvz kokia mioma pasisalinti su mm pati? O gal tai mano zymioji cista? unsure.gif (vakar iskrito gabalas odos, kaip maiselis)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 22 spalio 2012 - 09:40
QUOTE(mamiliarija @ 2012 10 21, 23:42)
Gražinukas, teisingai mergaitės patarė-reikia HCG tyrimo. Mažiau stresuoti ir daugiau pagulinėti, o ne tokiu laiku dar SM sėdėti  doh.gif  Kuo duagiau poilsio ir gerai išsimiegoti.
Kol nėra šviesaus kraujo, tol nėra ko nerimauti.
GingerBella, aš jau kartu su TB akis blizginu su viltimi  mirksiukas.gif
Ramios nakties visoms, ryt pirmadienis  doh.gif

Sveikutes , aciu uz rupesteli , bet del poilsio ir miegelio tai patikekite man jo uztenka,kad 12 val dar SM sedziu tai dar nereiskia kad neissimiegu biggrin.gif ir dar toks klausimelis merginos : niu klausykite as tai visai pasimeciau !!! man spalio 5 atliko IVF , ir 19 diena testas teigiamas.. tai kas mane galetu informuoti kiek man laiko ? kuri nestumo savaite? skaiciuokles nestumo sako kad 4 , o pagal gydytojus 2 ..tai nebesuprantu ..
Papildyta:
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 21, 23:22)
Grazinukas, negaliu nieko komentuoti gerai tai ar blogai tie patepimai, kaip jau minejau, pirmoje vietoje pasidaryciau hcg.

GingerBella, dziaugiuosi tavo gerejancia nuotaika ir linkiu, kad tavo vyro naujautos butu teisingos.  wub.gif Ar dar gadinsi NT?  4u.gif

Apie save nera noro kalbeti, daug visko vyksta manyje, bet laikas viska sutvarko, todel tiesiog reikia islaukti.

o sakyk Triumfante (sorry uz kvailuma) schmoll.gif , bet ka man gali HCG tyrimas daugiau pasakyti? aciu uz atsakyma
Papildyta:
QUOTE(Triumfante @ 2012 10 21, 23:22)
Grazinukas, negaliu nieko komentuoti gerai tai ar blogai tie patepimai, kaip jau minejau, pirmoje vietoje pasidaryciau hcg.

GingerBella, dziaugiuosi tavo gerejancia nuotaika ir linkiu, kad tavo vyro naujautos butu teisingos.  wub.gif Ar dar gadinsi NT?  4u.gif

Apie save nera noro kalbeti, daug visko vyksta manyje, bet laikas viska sutvarko, todel tiesiog reikia islaukti.

beje TRiumfante , o kas tau? ko tokia nuotaikele? unsure.gif
Atsakyti
grazinuk, ne manes klausi, bet isiterpsiu. vienkartinis hcg tyrimas tau nieko nepasakys, na, nebent tik itikins, kad tikrai esi nescia smile.gif reiketu ji daryti kuri laika, kas 2-3 dienas ir stebeti jo dinamika: jei hormonu lygis graziai dvigubinasi, vadinasi, kad nestumas auga, kaip ir turi augti. cia visos dar ir proesterono lygi kraujuje matuoja, gal tavo atveju irgi vertetu ji pasidaryti, nes tepliojimai daznai buna del progesterono nepakankamumo. bet kaip suprantu, tu progesterono tabletes/ zvakutes naudoji? teplioti gali ir nuo ju, nes jos kazkiek suerzina maksties gleivine.. geriausia butu gydytojai pasiskambinti ir pasiklausti, kaip cia tau elgtis.
Atsakyti