Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(cukryte28 @ 2012 10 21, 20:35)
Keista, kad jums su Magreco nieko nemate g.gif  As pas gydytoja buvau sulaukus triju savaiciu ir mate zirniuka wub.gif  smile.gif  Zirniukas tokio dydzio, kaip sypsenele smile.gif  Turiu nuotrauka 4u.gif


Vienom mato 3 sav. kitom ir 5 sav. dar per anksti.Nieko cia keisto ir neiprasto.
Atsakyti
QUOTE(cukryte28 @ 2012 10 21, 19:35)
as naudojau siuos vaistus is kart po blastutes isodinimo. Geriau 19 dienu, nes po triju savaiciu man nutrauke smile.gif
Papildyta:
Keista, kad jums su Magreco nieko nemate g.gif  As pas gydytoja buvau sulaukus triju savaiciu ir mate zirniuka wub.gif  smile.gif  Zirniukas tokio dydzio, kaip sypsenele smile.gif  Turiu nuotrauka 4u.gif

o cia 3 sav.nuo isodinimo?
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2012 10 21, 19:41)
o cia 3 sav.nuo isodinimo?


Taip, lygiai trys savaites po isodinimo buvo 4u.gif
Atsakyti
Labas gal mano klausimas nelabai tinka siai temai bet nezinau kur kreiptis rugpjūtis turejau ivf beje nepavyko po keliu dienu sulaukiau mm viskas kaip ir gerai, bet va dabar turiu problema jau 10 dienu vėluoja mm tikrai nesu nesiima gal galite patarti kokius vaistus reikia pavartoti kad išlaukti mm gal zinote pavadinimas.būčiau lb dekinga.
Atsakyti
QUOTE(simba0220 @ 2012 10 21, 19:50)
Labas gal mano klausimas nelabai tinka siai temai bet nezinau kur kreiptis rugpjūtis turejau  ivf beje nepavyko po keliu dienu sulaukiau mm viskas kaip ir gerai, bet va dabar turiu problema jau 10  dienu vėluoja mm tikrai nesu nesiima gal galite patarti kokius vaistus reikia pavartoti kad išlaukti mm gal zinote pavadinimas.būčiau lb dekinga.

Na manau be gydytoju paciai nieko geriau nespresti
Atsakyti
Sveiki, Merginos,
ruoshiuosi ir planuoju sekanti menesi IVF. Norejau Jusu pasiterauti, gal kas nors turejot 2 ar 3 IVF ir keitet daktarus.
Atsakyti
QUOTE(grazinukas @ 2012 10 21, 20:39)
Sveiko Mamytes  smile.gif vis stebiu stebiu Jusu namucius, bet tyliai , o va siandien nutariau parasyt  blush2.gif  man spalio 5 diena isodino embrioniuka, spalio 19 diena testas buvo teigiamas ,  lotuliukas.gif  , o tiksliau antra juostele buvo neryski , tad bijojau dziaugtis , dar kita ryta pasidariau dar viena testa , ir jau tada juostele buvo daug ryskesne  lotuliukas.gif , bet klausykite Mamytes , vakar pradejo teplioti..kazkas neryskaus bet teplioja..gal turite patirties ar girdejote kas tai galetu buti?  verysad.gif

kartoju cia savo zinute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grazinukas @ 2012 10 21, 20:15)
kartoju cia savo zinute  blush2.gif


Grazinuk, cia tik laikas atsakyma gali duoti... 4u.gif linkiu kantrybes 4u.gif kurios cia mums visoms labai reikia.
Ar tai pirmas tavo IVF?
Atsakyti
Grazinukas, turbut geriausia butu kuo skubiau kreiptis i savo gyd., ji geriau zino jusu istorija ir gales konkreciai patarti, tai tikrai geriau nei musu speliojimai. Tiesa, ar jus neplanuojate daryti hcg tyrimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inmama @ 2012 10 21, 21:19)
Grazinuk, cia tik laikas atsakyma gali duoti... 4u.gif  linkiu kantrybes  4u.gif  kurios cia mums visoms labai reikia.
Ar tai pirmas tavo IVF?

nea antras cia , bet su pirmu 12 diena po isodinimo atejo mm verysad.gif Triumfante , seip nieko apie ta tyrima nezinau blush2.gif , man gydytoja pasake ,pasidaryti testa ir jei jis teigiamas uzsiregsitruoti ultragarsui .. bet va poryt eisiu pas daktare , pasiimti biuletenio , ir tada reiks man uzklausti..nors kazkuriame forume Mamytes rase kad ir joms teplioja unsure.gif bet niekaip nerandu kur as tai skaiciau verysad.gif
Atsakyti
Grazinukas, as jusu vietoje rytoj pat nuvaziuociau i kokia nors jusu mieste esancia lab. ir pasidaryciau hcg tyrima (HCG). 4u.gif Tepliojimas nelabai stiprus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 21 spalio 2012 - 20:58
QUOTE(grazinukas @ 2012 10 21, 21:47)
nea antras cia , bet su pirmu 12 diena po isodinimo atejo mm  verysad.gif  Triumfante , seip nieko apie ta tyrima nezinau  blush2.gif  , man gydytoja pasake ,pasidaryti testa ir jei jis teigiamas uzsiregsitruoti ultragarsui  .. bet va poryt eisiu pas daktare , pasiimti biuletenio , ir tada reiks man uzklausti..nors kazkuriame forume Mamytes rase kad ir joms teplioja  unsure.gif  bet niekaip nerandu kur as tai skaiciau  verysad.gif

jeigu nera kraujo, tai nieko tokio, man ir dabar rudai patepa kartais, nors isodinimas buvo rugsejo 19. tavo mazylis ruosiasi namucius ir meta lauk kas jam nepatinka smile.gif
Atsakyti