Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

va tokį sukonstravau
user posted image


dar ir pasipyko kuris kur tupės biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 11 27, 23:58)
*Jokiais būdais ne apvalų, ir geriau jei tas didumas einą į plotį, o ne aukštas ir siaurias. na taip sako, NORS kaip matau iš savo papūgų, jom patinka laipiot, karstytis, tai vistiek jos sėdi aukščiausioj vietoj pagrinde, ir tik žemyn nulipa palest.

**Antra, geriausiai aišku turėt 2 papūgėles, nes vienai bus baisiai liūdna sad.gif nelaikyčiau vienos niekada, nes tai būriniai paukščiai, kad ir kiek žmogus laiko praleidžia, vistiek neatstos sparnuoto draugo, o kur visi pasikrapštinėjimai, čiulbėjimai vienas kitam, pykčiai ir draugystės, tikrai smagiau  wub.gif  jei išeina laikyt vieną, tai antras tikrai nepablogins situacijos, na čia tik pasvarstymai ir patarimai.

***reikia ir žaisliukų, (...)
manosioms labiausiai patinka supynės, varpelis su veidrodėliu kabantis

****dar reiktų indelio su smėliuku. smėlis reikalingas virškinimui. aš pilu į nedidelį induką, na kur maistui skirtas, turiu kelis aišku, ir ten vis pastoviai pakeičiu, arba permaišaum išrenku šiukšles, nes lesa jos jį.




* Žinau, kad ne apvalių, bet man jie tokie gražūs doh.gif galvojau šitą iš pradžių imti, bet tada pamačiau šį narvą, kuris labiau patiko. Na žiūrėsim dar, nes manau, kad papugėlė daug laisvo skraidymo pas mus turėtų.

**Niekaip nesuprantu ko Lietuvoj ir UK taip skiriasi dėl papūgų kiekio laikymo? Pamenu kai Lietuvoj gyvenau ir norėjau papūgėlių tai man visi aiškino, kad geriausia dvi laikyti o ne vieną. Kai pradėjau teirautis anglijoje informacijos apie jų laikymą, tai vos ne visur sakė, kad jei nori, kad papūgėlė bendrautų su tavim tai reikia laikyti vieną. Daug daugiau triukų gali ją išmokinti.
Tai kur tiesa? doh.gif

*** Tas pats ir su veidrodžiu, nepatartina jei nori kad papūga su tavim labiau bendrautų.

**** Smėlis reikalingas ir vadinamom paukščio voniom ar aš jau maišau kažką? nes mačiau, kad gali nusipirti specialių vonelių į narvą, bet juk ne visos jos vandenį mėgsta?

Dėkui už visą informaciją, Grange

P.S. Stovelis laaabai šauni idėja thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2012 11 28, 15:30)
* Žinau, kad ne apvalių, bet man jie tokie gražūs  doh.gif  galvojau šitą iš pradžių imti, bet  tada pamačiau šį narvą, kuris labiau patiko. Na žiūrėsim dar, nes manau, kad papugėlė daug laisvo skraidymo pas mus turėtų.

**Niekaip nesuprantu ko Lietuvoj ir UK taip skiriasi dėl papūgų kiekio laikymo? Pamenu kai Lietuvoj gyvenau ir norėjau papūgėlių tai man visi aiškino, kad geriausia dvi laikyti o ne vieną. Kai pradėjau teirautis anglijoje informacijos apie jų laikymą, tai vos ne visur sakė, kad jei nori, kad papūgėlė bendrautų su tavim tai reikia laikyti vieną. Daug daugiau triukų gali ją išmokinti.
Tai kur tiesa?  doh.gif

*** Tas pats ir su veidrodžiu, nepatartina jei nori kad papūga su tavim labiau bendrautų.

**** Smėlis reikalingas ir vadinamom paukščio voniom ar aš jau maišau kažką? nes mačiau, kad gali nusipirti specialių vonelių į narvą, bet juk ne visos jos vandenį mėgsta?

Dėkui už visą informaciją, Grange

P.S. Stovelis laaabai šauni idėja  thumbup.gif  wub.gif

grazus tai grazus, bet tikrai negeri papugelems 4u.gif
tavieji issirinkti narvai faini abu, kodel man nedaejo per ebay paziuret doh.gif aisku siuntimas kainuotu bet vistiek daug pigiau nei as cia mokejau (as ne lt, beje, ir)
na jei praleis nemazai laiko tai uztektu ir to mazesnio zinoma.

el kiekio papugu, na zinoma, tiesa, kad jei turesi viena, pripras prie taves daugiau, gali ismokyt ir visa kita. tiesa, bet bukit biedni bet teisingi, kaip ten sako, nebusi visas 8 val su papugele kartu juk. rolleyes.gif galu gale jei darbas/mokslas nezinau kas, tai paukstukas bus vienas. na zinoma laiko ir po viena, isgyvena tie paukstukai nieko nesakau, tik siaip pasiulymas buvo smile.gif nes atrodo is pradziu ir as sedejau, tiesiogine ta zodzio prasme, prie narvo, stebejau, kalbinau, bandziau prisijaukint, bet paskiau kantrybe truko blush2.gif nes buvo labai nedrasus, o ziuriu ir dviese jie labai graziai bendravo... tai ka noriu pasakyt, papugeles gyvena ne metus ir ne du, kaip min 5-7 gal ir daugiau, tai veliau kai jau nebebus gal tokie zaismingi, tai dviems butu jiems geriau manyciau mirksiukas.gif
nenoriu pamokslaut as cia aisku blush2.gif bet jei paklaustum manes as vieno nelmaikyciau smile.gif

del veidruko ir, jei viena ji gali pradet bendraut su draugu atvaizde, tai gal ir nekabint geriau tada. pas mane jis yra, megsta kartais jie pakalbet su atvaizdu is ties, bet bendrauja ir tarpusavy tai nepergyvenu.

papugeles smelyje nesimaudo, kaip kad zvirbliai pvz. mirksiukas.gif smeliukas su kriaukliu gabalikais ir kt naudingais dalykais reikalingas virskinimui, ir ji reikia det i indeli kaip lesimui. jei bus didesnis tai gal ir ilips, bet tik is smalsumo ar pakapstys, bet tikrai nesiturks.

del vandens,tiesa, ne visos megsta. as ir turiu pakabinama spec vonele, bet ji nebuvo naudojama pagal paskirti, is jos gere tik doh.gif lotuliukas.gif bijojo lyst ar ka nezinau. smagiau maudesi tiesiog plastikiniame inde ant kriaukles, ar patinka kai apipurskiu purkstuku kur geles lieji, ir siltuoju sezonu daugiau arba kai serias.
is mano 3 patele megsta labiausiai, dar zaliasis. melynasis pripazino tik purkstuka, i bliuda nelipo,o anie du buvo visiskai slapi; buvo smagu ziuret visa tai smile.gif

prasom, kad tik padetu, gerai; kad domimasi is anksto, o ne nusipirkus kyla kl ka daryyyyt rolleyes.gif

stovas mano sparnuociams patiko ir, nors nedrasiai nedrasiai bet palaipioja dabar kai paleidziu thumbup.gif
Atsakyti
Kaune, Petrasiunuose rasta papugele. Pametusius ar ka nors apie tai zinancius rasykit i az.
Atsakyti
QUOTE(semkutepemkute @ 2012 12 10, 21:28)
Kaune, Petrasiunuose rasta papugele. Pametusius ar ka nors apie tai zinancius rasykit i az.

o jei kaip gaila, kažkam pasprūdo matyt sad.gif

o kokia papūgėlė, ta prasme, kokios rūšies? gal reiktų parašyti ir į paukštis. lt forumą, ten daugiau užklysta. Aš galiu parašyti,tik kaip duot kontaktus kad jei ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 12 10, 23:33)
o jei kaip gaila, kažkam pasprūdo matyt sad.gif

o kokia papūgėlė, ta prasme, kokios rūšies? gal reiktų parašyti ir į paukštis. lt forumą, ten daugiau užklysta. Aš galiu parašyti,tik kaip duot kontaktus kad jei ką  g.gif


Nelabai noriu rasyti rusies, kad apsisaukeliu "seimininku" neatsirastu. Juk ne suo, nepazins seimininko smile.gif Papuga is vidutiniu ir tikrai labai grazi. Jei nesudetinga parasykit i ta foruma, mano tel. 865525242. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semkutepemkute @ 2012 12 10, 22:11)
Nelabai noriu rasyti rusies, kad apsisaukeliu "seimininku" neatsirastu. Juk ne suo, nepazins seimininko smile.gif Papuga is vidutiniu ir tikrai labai grazi. Jei nesudetinga parasykit i ta foruma, mano tel. 865525242. Aciu 4u.gif

tas tiesa, jei kam jau paklydo,apibūdins kaip atrodo.

parašiau 4u.gif labai tikiuos, kad atsiras šeimininkai...

o dabar tu turi galimybę prižiūrėti papūgėlę iki tol, kol šeimininkai atsiras? nes įsivaizduoju, nei narvo, nei kitko iš kart neturi. gal pabandyt paieškot kas paskolintų ar dėl to nebėda? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 11 gruodžio 2012 - 12:47
QUOTE(grange @ 2012 12 11, 13:38)
tas tiesa, jei kam jau paklydo,apibūdins kaip atrodo.

parašiau  4u.gif labai tikiuos, kad atsiras šeimininkai...

o dabar tu turi galimybę prižiūrėti papūgėlę iki tol, kol šeimininkai atsiras? nes įsivaizduoju, nei narvo, nei kitko iš kart neturi. gal pabandyt paieškot kas paskolintų ar dėl to nebėda?  unsure.gif


Na kaip ir yra pusetinos salygos, laikom degiuka tai yra jo senas narvas, nedidelis jis bet apsisukti papugiukui yra kur, maistuko, vandenuko is bliuduko paima. Kuriam laikui bus gerai manau, o po svenciu jei niekas dar neatiras ir didesni narvuka paskolins.

Dekui uz pagalba, ir as tikiuos kad atsiras seimininkai, nes jei as pamesciau toki paukstuka tai laaabai liudeciau. Nors ji pas mum savaite skraide kiekviena diena, ryte atskrisdavo, prilesdavo, vakare isskrisdavo, kol mes jos nepagavom. Rajone kiek klausinejom nieks noeko nezino.... Na reik tiketis atsiras smile.gif
Atsakyti
Paukštis gali būti ne iš jūsų rajono arba nesutiko to, kas ieško. Va, Kalniečiuose nimfa dingo . Gal čia ji? Paukščių forume yra skelbimas
Atsakyti
Nea, ne nimfa
Atsakyti
Skelbiu lt žiūrėjau. Nelabai radau kas ieško . Pilnai gali būti, kad nesitiki žiemą rasti ir neieško
Atsakyti
Taigi vat, ir as isnarsiau interneta, del to ir emiausi pati skelbimus deti. Ir seip nedaznai papugu iesko, o cia dar ir ziema. Na tikekimes kad is lupu i lupas ir atsiras grazuoles seimininkai smile.gif
Atsakyti