Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

QUOTE(semkutepemkute @ 2012 12 11, 13:02)
Na kaip ir yra pusetinos salygos, laikom degiuka tai yra jo senas narvas, nedidelis jis bet apsisukti papugiukui yra kur, maistuko, vandenuko is bliuduko paima. Kuriam laikui bus gerai manau, o po svenciu jei niekas dar neatiras ir didesni narvuka paskolins.

Dekui uz pagalba, ir as tikiuos kad atsiras seimininkai, nes jei as pamesciau toki paukstuka tai laaabai liudeciau. Nors ji pas mum savaite skraide kiekviena diena, ryte atskrisdavo, prilesdavo, vakare isskrisdavo, kol mes jos nepagavom. Rajone kiek klausinejom nieks noeko nezino.... Na reik tiketis atsiras smile.gif

na reikia tikrai tikėtis, kad atras senuosius šeimininkus, ir čia nebus toks atvejis, kad nebenori laikyt ir tiesiog paleidžia į gatvę sad.gif tuo labiau jei tai didesnė papūga..

bet kas keista, kad visą sav atskrisdavo palest, ir rasdavo kelią vėl atgal bigsmile.gif bet tai kur jis lesė, balkone? ar prie namo?

QUOTE(Rodnega @ 2012 12 11, 13:09)
Pilnai gali būti, kad nesitiki žiemą rasti ir neieško

nu aš ir pagalvojau, ypač,kad jau savaitė, ne pirma diena, gal prarado viltis rast sad.gif

reiktų, galvoju, gal per fb pasidalint, ten daugiau žmonių pasidalintų vieni su kitais, tik reikalas tas, ar gerai taip numerį dalint, semkutepemkute? unsure.gif bet kaip kitaip susiekt?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 12 11, 15:17)
na reikia tikrai tikėtis, kad atras senuosius šeimininkus, ir čia nebus toks atvejis, kad nebenori laikyt ir tiesiog paleidžia į gatvę sad.gif tuo labiau jei tai didesnė papūga..

bet kas keista, kad visą sav atskrisdavo palest, ir rasdavo kelią vėl atgal  bigsmile.gif bet tai kur jis lesė, balkone? ar prie namo? 
nu aš ir pagalvojau, ypač,kad jau savaitė, ne pirma diena, gal prarado viltis rast sad.gif

reiktų, galvoju, gal per fb pasidalint, ten daugiau žmonių pasidalintų vieni su kitais, tik reikalas tas, ar gerai taip numerį dalint, semkutepemkute? unsure.gif bet kaip kitaip susiekt?


Prie namo, kaimynka balandzius seria, kasryt batono meto, tai ji ten tuos balandzius pravaikydavo ir lesdavo smile.gif) tupedavo ant medzio, laukdavo dar lesalo, kai temt pradedavo dingdavo, o ryte vel tupi. Cia visas veiksmas man pries langus o as namie su vaiku, tai man atrakcija stebet budavo smile.gif) paskui su vyru padare, spastus jai, priberem semku ir pagavom.

Jo del tel. tai gerai sakai, bet tai kaip kitaip..
Atsakyti
QUOTE(semkutepemkute @ 2012 12 11, 13:24)
Prie namo, kaimynka balandzius seria, kasryt batono meto, tai ji ten tuos balandzius pravaikydavo ir lesdavo smile.gif) tupedavo ant medzio, laukdavo dar lesalo, kai temt pradedavo dingdavo, o ryte vel tupi. Cia visas veiksmas man pries langus o as namie su vaiku, tai man atrakcija stebet budavo smile.gif) paskui su vyru padare, spastus jai, priberem semku ir pagavom.

Jo del tel. tai gerai sakai, bet tai kaip kitaip..

aa mat kaip čia, nu protinga, vis atgal į tą pačią vietą sugrįždavo..
tai dėl fb tada galiu pasidalint? turiu nemažai kauniečių tarpe, gal kas ką žinos g.gif

dabar pagalvojau, bet lietuvoj dar turbūt per šalta joms taip laisvėj gyventi ir veistis g.gif va šitoms, krameriai gal jie vadinas, net nežinau blush2.gif
user posted image

bet pas mus Belgijoj jie parkuose gyvena, kažkada pamačiau medyje prieš namus ir, galvojau kad pabėgo kam, bet kai dar kelias skraidančias mačiau,tai sakau negali būt. Ir daugiau kitose vietose ir, tai jos čia laisvėj taip gyvena, ne po daug, bet išsilaiko. tai sakau gal ir toks atvejis jei kokia panaši, bet turbūt kad ne, neišgyventų žiemų, o jei dar viena tik, ne kelios.. unsure.gif
Atsakyti
Čia Kalita arba vienuole . Krameriai va tokie - žali
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 11 gruodžio 2012 - 15:57
QUOTE(grange @ 2012 12 11, 15:32)
aa mat kaip čia, nu protinga, vis atgal į tą pačią vietą sugrįždavo..
tai dėl fb tada galiu pasidalint? turiu nemažai kauniečių tarpe, gal kas ką žinos  g.gif



Ne ne, ne tokia.cia ne koks paukstukas, papugeletikrai, maciau pardavime tokiu.

Na ok, bandykit fb paskelbti, gal gi neuzatakuos skambuciais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2012 12 11, 14:54)
Čia Kalita arba vienuole . Krameriai va tokie - žali

ai nu va.. nelabai kitose rušyse išmanau blush2.gif 4u.gif

QUOTE(semkutepemkute @ 2012 12 11, 15:28)
Na ok, bandykit fb paskelbti, gal gi neuzatakuos skambuciais smile.gif

Okay, pabandysiu, maža ką, gal kas sureaguos..
Atsakyti
atsiprasau kad gal ne visai i tema, bet nezinau kur ikelti paukstuko pardavimo skelbimuka blush2.gif

pazystama parduoda papuga KRAMERI, metu laiko,zalios spalvos su narvu ir kitais priedais,gali ir atskirai Kaina visko 400lt.tel.8-685 10541

Jei galite , nukreipkite mane kur galiu ideti skelbimuka, ACIIU 4u.gif
Atsakyti
http://www.paukstis....ewforum.php?f=7
Atsakyti
SOS SOS SOS....patarkit kaip elgtis su krameriu,jau kelinta diena tusinasi ir rekia,nebezinom ka daryt,gal koks morcius uzeina jiems,kaip juos nutildyt,dengt nenoriu,nehumaniska...Gyventume name problemu nekiltu,tik prasvinta ir pradeda sienom,lubom lakstyt,paleidziam i laisve tas pats...Gal kas laike,ar praeis tai???? doh.gif
Atsakyti
Aš dengiu. Nei veina papūga dėl to nenumirė o krameriai beveik visio yra dideli rėksniai. Natūraos nepakeisit
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 01 26, 16:10)
Aš dengiu. Nei veina papūga dėl to nenumirė o krameriai beveik visio  yra  dideli rėksniai. Natūraos nepakeisit

Aciu uz ats,nu ir isitaisem beda... g.gif
Atsakyti
Ieskojau temutes kanareliu, bet nieko neradau,tad pamaniau gal nesutrugdysiu,jei cia brukstelsiu. Anytos prasymu ieskau gal kas nebrangiai parduoda kanareles paprastutes (be kuoduku galvyteje),jai reikia pateles vienos ax.gif Noretu,kad kazkur Naujininkuose butu,kad ji galetu pati nueiti,paziureti ir nupirkti doh.gif smile.gif Jeigu kas netycia turite,tai brukstelkit i AZ. Aciu wub.gif
Atsakyti