Įkraunama...
Įkraunama...

❅ ❅ ❅ Šveicarija ❅ ❅ ❅

QUOTE(Caramelle* @ 2013 08 20, 09:08)
Labukas.  4u.gif Vakar 17.43 atkeliavo musu dziaugsmelis bernuzelis. Gime savaite anksciau po planinio CP. Svere 3655g ir 52cm. Nakti nedave man visiskai miegot nes yra be galo isalkes biggrin.gif

drinks_cheers.gif sveikinimai! Bet galingas vaikinas smile.gif . Ramiu naktu ir kantrybes smile.gif . Kaip sese reaguoja?
Atsakyti
Gal zinote kuri internetini puslapiuka kur pagal kantonus ir profesijas galima pasiziureti vid. atlyginimus?
Atsakyti
Nu ner tokio puslapio, kad 100 proc tau atlyginimus rodytu.
Pvz.:
Uzdarbis

Situ "grosse lohntabelle" man rodos 4 straipsniai buvo.

Ner cia jokiu taisykliu biggrin.gif . Ta pati darba dirbdamas, gali gauti +- 4000 franku.

I tema, viena ruse, kalbanti uz mane prasciau vokiskai, turinti 2 mazus vaikus 3,5 ir 2 metuku. Laukiasi 6 men trecio, gavo darba lotuliukas.gif ? Ir nu ne valytoja, o Swiss credit bank biggrin.gif . Kas juokingiausia, tai as su kita ruse, kursu kolege, ja gasdinom pavasari, kad ji visiska kvaisa, jei nori rast darba lotuliukas.gif . Siandien mastem mastem, nu sumastem, kad pozityvios mintys tik cia padejo blush2.gif ...
Atsakyti
As irgi tikiu pozityvaus mastymo galia smile.gif Is manes irgi juokias, ko as cia svajoju darba rasti su tokia kruva mazu vaiku ir uzsienietisku diplomu smile.gif
P.S. gal ta ruse pazistamu turejo, nes vitaminas B labai cia reikalingas...
Atsakyti
Mes, " gerosios fejos", kuriu tai rusei nereikejo, patarem eit i rusu firma sveicarijoj lotuliukas.gif . Ji rusiskoj- sveicariskoj butent turejo pazistamu. Bet, ten, kur isidarbino- nea.
As ai nesugebu pozityviai mastyt tai esu Vollzeit Familly Manager lotuliukas.gif .
Mano dicke uzsimine, kad as bloga pvz. jai rodau, tai sakiau, ka puspadori vyra susirast reik vistiek universitete mokytis blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ross: 07 rugsėjo 2013 - 00:07
Caramelle, kaip sunelis auga, ar leidzia pailseti?

O as vakar apsilankiau pas mineta stomatologe smile.gif Padare burnos higiena, nuvale akmenis ir pareiske, kad ne paciente as jai, jokio karieso nerado, ten akmenys buvo, kur maniau, kad jau atsirado lotuliukas.gif
Atsakyti
Ross, nepamirksit, si sekamdieni pagranduku susitikimas mirksiukas.gif

Kitos norincios irgi mielai kvieciamos smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

Aciu uz sveikinimus. 4u.gif Ir aciu, kad domites, kaip mums sekasi.
Viskas tvarkoje. Tik laiko sau beveik neturiu su dviem pabiruciais. Mano mergina labai judri, visa laika eina, lekia, uzsiemus. O mazasis pastoviai valgo. Nakti stabiliai kas 2 valandas. Ir plius labai triuksmingai - pacepsedamas, paurgzdamas. biggrin.gif Miegamajame nepamaitinsi - visus pazadina. Tai tenka iseiti. Toks vaiksciojimas daro savo - esu pavargus ir neissimiegojus. Na, bet zinau, jog tai laikina.

Siaip jis labai ramus vaikas. MB sako, kad tokio dar nemates. smile.gif Jis verkia tik tada, kai nori valgyti ir kai pilveli skauda. Ir tai ne is karto, dar kuri laika kencia. Taip pat labai megsta but vandenyje ir vaziuoti masina. Zodziu, visiska priesingybe musu pirmagimei. Ta klykdavo voneleje ir masinos kedutej. doh.gif

Dukra labai noriai padeda rupintis broliuku. Bet ir pavydo rodo. Praso demesio. Kai kuriuos dalykus, ka jau seniai pati puikiai padarydavo, dabar praso pagalbos, kaip pvz valgyti.
Per daug to nesureiksminu, nes zinau, jog ir tai laikina. Uzrasiau ja i baleto bureli ir i muzikos bureli - bus jai veiklos truputi. Norejom i mokyklele leisti (cia tokia darzelio tipo, bet pietu miego jie nemiega, o valandos ilgos). Bet niekaip nesusitarem su mokykla del laiko. Todel nukelem si dalyka 6 menesiams, nes mano dukrai dar butinas pietu miegelis. Tada ziuresim, gal dar nukelsim, o gal jau leisim i mokyklele.

Burbenko, maciau Facebook'e kazkokia mergina klause, ar kas nors is lietuviu negyvena kartais tam rajone, kur tu gyveni. Nes ji girdejusi lietuviskai kalbancia moteri. Gal cia apie tave kalba? bigsmile.gif

Mums buvo nuotykis birzeli. Nuvaziavom su MB i Prancuzija pas uosvius. Tam vietiniam miestelyje nuvarem i parduotuve. Kalbuosi su dukra lietuviskai. O prie manes prieina vyras su moterim - "laba diena, labai malonu ir tuo paciu esam nustebe isgirde lietuviu kalba. Susipazinkim". Ot buvo juoko visiems. MB paskui saipesi - sako, ot tie lietuviai, visur ju rasi. Niekur nuo ju nepabegsi. biggrin.gif
Atsakyti
Hytka, gal galima detaliau del Pagranduku? Kur, kelinta valanda, ar reikia ka nors pasiruosti/atsinesti?

Caramelle, ne apie mane, o as ta mergina, klaususi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbenko @ 2013 09 10, 19:38)
Caramelle, ne apie mane, o as ta mergina, klaususi  lotuliukas.gif
Aaaa, supratau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vakar buvom su dukrele pas dantista pirma karta - patikrinimui. Uzsirasiau ten pirma karta. Galvojau isbandysiu ant jos, o tada ziuresiu. biggrin.gif Jei patiks - ir pati ten eisiu. Na ir visai patiko. Eisiu ir pati ten. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(burbenko @ 2013 09 10, 21:38)
Hytka, gal galima detaliau del Pagranduku? Kur, kelinta valanda, ar reikia ka nors pasiruosti/atsinesti?


Burbenko, info cia Pagrandukas
Atsinesti reikia jei nesiojat tapkytes, nes su batais i vidu prase kad neeitu nei tevai, nei vaikai. Ir pietus, ka jus valgote, jei planuojate kartu 12 val papietauti.
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti