Įkraunama...
Įkraunama...

❅ ❅ ❅ Šveicarija ❅ ❅ ❅

QUOTE(burbenko @ 2013 09 11, 21:43)

Burbenko, jus buvot darzelyje? Jetus, net neradau laiko prieiti ir asmeniskai susipazinti. Si karta tiek musu daug susirinko, kaip niekad smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hytka @ 2013 09 15, 20:14)
Burbenko, jus buvot darzelyje? Jetus, net neradau laiko prieiti ir asmeniskai susipazinti. Si karta tiek musu daug susirinko, kaip niekad smile.gif

Nu tu vedancioji buvai, tau atleistina. As tave parodziau biggrin.gif . Burbenko sake, taip ir itare, kad ten tu tongue.gif . Bet isties daug zmoniu buvo. Burbenko seimyna, buvo vienintele naujoku. Jauna grazi seimyna smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ross @ 2013 09 16, 00:40)
Nu tu vedancioji buvai, tau atleistina. As tave parodziau  biggrin.gif . Burbenko sake, taip ir itare, kad ten tu  tongue.gif . Bet isties daug zmoniu buvo. Burbenko seimyna, buvo vienintele naujoku. Jauna grazi seimyna  smile.gif .

Kad ta vedima nusvilpe is po nosies netiketi sveciai mirksiukas.gif
Susispazinti jau ruosiusi, laukiau, kol Burbenko baiks emaila sakyti, bet tuo metu uzkalbino mane viena mamyte del cepelinu, tai kai baigiau - Burbenko pedos jau ir atause buvo biggrin.gif
Atsakyti
Aciu, Ross uz pagyras ax.gif
Burbenko pasakius emailo dar nepabego lotuliukas.gif Is tiesu labai gausiai buvo susirinke, smagu thumbup.gif Mano merginos labai patenkintos liko, kad gavo pazaist ir pabendraut su kitais vaikuciais, vyresnioji jau nekantraudama laukia kito susitikimo (nors is pradziu ir labai nedrasi buvo).
Hytka, suerzinot mane uzsiminus apie cepelinus, tai ar gaunasi is Sveicarisku bulviu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbenko @ 2013 09 21, 12:47)
Hytka, suerzinot mane uzsiminus apie cepelinus, tai ar gaunasi is Sveicarisku bulviu? smile.gif

Gaunasi, nors man skonis ne tas, ypac kepant bulvinius blynus. Ir siaip vargo daug. Tai dabar esu isvedus cepelinu hibrida ir gaminu taip: Vokietijoje nusiperku jau paruostos bulviu tarkes (labiausiai megstu virtu bulviu), isverdu is jos kukulius ir uzpilu farso padazu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

kaip linksmai jus cia bendraujat. Pasiskaiciau jusu foruma ir neradau ne vienos gyvenancios Zenevoje verysad.gif
As cia isikurusi nuo vasario. Pradzioje bandziau mokytis prancuzu, bet visa vasara intensyviai keliavome, todel ji buvo sekmingai pamirsta biggrin.gif
Dabar bandau ziuretis darbo. Bet kaip supratau lengva nebus unsure.gif
Gal kokie lietuviu susitikimai nusimato? Nors as cia nuo vasario, taciau mazai domejausi susitikimais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinelle @ 2013 10 01, 22:59)
Sveikos,

kaip linksmai jus cia bendraujat. Pasiskaiciau jusu foruma ir neradau ne vienos gyvenancios Zenevoje  verysad.gif
As cia isikurusi nuo vasario. Pradzioje bandziau mokytis prancuzu, bet visa vasara intensyviai keliavome, todel ji buvo sekmingai pamirsta  biggrin.gif
Dabar bandau ziuretis darbo. Bet kaip supratau lengva nebus unsure.gif
Gal kokie lietuviu susitikimai nusimato? Nors as cia nuo vasario, taciau mazai domejausi susitikimais  blush2.gif

Sveika prisijungusi smile.gif
Zenevoje yra nemazai lietuviu. Jie susitinka karta per menesi. Susitikimo data ir vieta skelbiama www.lietuviai.ch puslypje. Taip pat gali prisijungti FB, prie Lietuviai Sveicarijoje. Musu jau ten kokie 600 smile.gif O va artimiausias bendrijos organizuojamas renginys, tai bus Advento svente Berne, svesime gruodzio pardzioje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hytka: 03 spalio 2013 - 22:25
4u.gif Caramelle didziausi sveikinimai su seimos pagausejimu!:) Pagaliau:)
Ramiu naktu ir istvermes auginant mazyli wub.gif
Atsakyti
Sveikinimai sulauksiu kudikelio wub.gif

As irgi svajoju apie seimos pagauseima -maltos bisoniuka wub.gif
Sakykite ar Sveiracijoj populiaru drausti tureti naminius gyvunus nuomuojamusoe butuose? Ar daznai skelbimai nuomajamu butu ispeja,kad jokiu gyvunu?

Dabar kol gyvenu NL, nera bedu, bet neatmetam galimybes keltis kada i Sveicarija, nebus su sunuku bedos?
Atsakyti
dilgelyt, galiu pasakyt pastebejimus is savo paiesku butu klausimu - dazniausiai butuose su baldais raso, kad gyvunai nepageidaujami, o butuose be baldu neteko matyti, kad priestarautu. Bet teko atskira sutarties lapa del gyvuno pasirasyti. Mes kate turim, tai del suniuku gal kiek ir kitaip...
Atsakyti
Butas su baldais Sveicarijoje yra laikinas bustas, kainos uz 1 kamb, kaip uz 3 kamb be baldu.
Kas liecia busto nuoma, kuo didesnis suo, tuo daugiau problemu issinuomot ka nors padoraus smile.gif . Pas mus name pvz. negalima sunu turet. Kates galima.
Netiketai pora savaiciu su mazium Lietuvoj praleidau. Nemaloni, staigi " proga"... Is vakaro bilietus nusipirkau, ryte 7 h jau isskridau.
Bet danti susitvarkiau thumbup.gif , dar ir apsikirpau lotuliukas.gif .
Caramelle, kaip tavo mazius?

Kristinelle, man rodos visad, kad Zenevoje daug daugiau visko vyksta g.gif .
Atsakyti
Ross, kodel taip staigiai? Gal kokia nelaime giminaiciui?

Del sunu, pas mus irgi visame kvartale sunys uzdrausti, tik kates. Triusiuku irgi negalima, bet nezinau kodel...

O as ryt vel einu pas studentus dantu taisytis, desiuos, jei des, implantata. Pati sraigta isuks patyres gydytojas, studentas tik pastatys ant jo danti...
Atsakyti