Įkraunama...
Įkraunama...

Herpes (Lūpų pūslelinė)

QUOTE(tirpi17 @ 2011 11 30, 20:34)
Sveika, mane pusleline gyvenime buvo uzpuolus 3 kartus. Pirmus du kartus gydziausi zovirax, trecia karta acic. Didelio skirtumo tarp ju nepastebejau.  g.gif

O man Acic visai neveiksmingas lyginant su Zovirax - vos ne pinigų išmetimas į balą...
Mano bendradarbe sake, kad vos pajutusi, jog gali "pasipuošti" pūsleline tiesiog pasitepa Eucerin vazelinu ir atseit puslelinė net nebeišsikelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2011 12 08, 18:24)
O man Acic visai neveiksmingas lyginant su Zovirax  - vos ne pinigų išmetimas į balą...
Mano bendradarbe sake, kad vos pajutusi, jog gali "pasipuošti" pūsleline tiesiog pasitepa Eucerin vazelinu ir atseit puslelinė net nebeišsikelia g.gif


Man ir iš Acic jokios naudos. jau geriau paprastu vazelinu patepti...
Atsakyti
Acic, Acyclovir Stada visiška nesąmonė, nepadeda nei kiek.
Zovirax šiek tiek geresnis variantas, tepiau iškart kai tik pradėjo dilgčioti - toj vietoj neišsikėlė, bet išsikėlė kitoj pusėj. Po to irgi, visiškai negydė, tai naudos nulis.

Kokie dar vaistai gali būti? Kažin ar tie pleistriukai nors kiek padeda?
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2011 12 08, 21:06)
Kokie dar vaistai gali būti? Kažin ar tie pleistriukai nors kiek padeda?


Pleistriukų nebandžiau. Man padėjo (t. y., smarkiai palengvino ir patrumpino) Larifan Ungo tepaliukas, tik labai brangus, cholera.
Atsakyti
Ir man vakar iškilo šitas džiaugsmas dry.gif nieko neturėjau po ranka, tepiau pasta, bet vistiek išlindo.. Vakare vyras parnešė kažkokio skysčio iš vaistinės - ten antiseptikas ir skausmo malšintojas. Tai uždžiūvo ta pūslė, bet matosi geltona ir lūpa patinus doh.gif
Norėjau tik paklaust, kai pūslė uždžiūna, tai jau džiaugtis? praeis? ar ir liksiu per šventes paženklinta? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 12 22, 17:37)
Tai uždžiūvo ta pūslė, bet matosi geltona ir lūpa patinus doh.gif
Norėjau tik paklaust, kai pūslė uždžiūna, tai jau džiaugtis? praeis? ar ir liksiu per šventes paženklinta? unsure.gif


Patinusi lūpa man būna dieną-dvi, o geltonas "blynelis" pamažu mažėja ir išnyksta po savaitės ar daugiau. Bet man tokioj nepatogioj vietoj būna - prie pat burnos gleivinės, tai kiekvieną kartą valgydama neišvengiamai "nuvožiu" tą šašą, kas gijimo nepagreitina tikrai. Gal Jums bus greičiau, ko ir linkiu.
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 12 22, 21:33)
Patinusi lūpa man būna dieną-dvi, o geltonas "blynelis" pamažu mažėja ir išnyksta po savaitės ar daugiau. Bet man tokioj nepatogioj vietoj būna - prie pat burnos gleivinės, tai kiekvieną kartą valgydama neišvengiamai "nuvožiu" tą šašą, kas gijimo nepagreitina tikrai. Gal Jums bus greičiau, ko ir linkiu.


Oj ačiū, koks geras palinkėjimas prieš šventes biggrin.gif
Man irgi panašioj vietoj, bet kažkaip dar neužkliuvo, nes tas šašiukas beveik lygus neiškilęs.. Nu tikiuosi viskas bus gerai, nes anksčiau gydydavausi su tepalais visokiais tai minkštas tas spuogas būdavo, nukramtydavau kartais netyčia doh.gif Dabar bandom naują metodą biggrin.gif

Ir jums visoms linkiu nesirgt (ar bent kuo mažiau sirgt) šita bjaurastim 4u.gif
Atsakyti
Sergu šia liga no pat vaikystės, virusas pas mane buvo visur ir ant nosies ir nosyje ir akyje ant ragenos (tada vos neapakau), ant akies vokų, ant lūpų ir t.t. Visada gydausi venodai jei tai odos audinys (lupos, nosis, paakys ir t.t) pati pradžia vilgydavau interferonu jis labai greitai džiovina pūsleles ir stabdo plitimo plotą, vieną kartą vos pajutus niežėjimą pradėjau vilgyti ir visai neiškilo. Interferono pas mus nebeveža tad tenka gabentis iš Baltarusių, jis yra ampulėmis, beje gerai tinka slogai gydyti. Kai susiformuoja šašai labai geras oksolino tepalas, jis deja yra irgi tik baltarusija, rusija ir pan., tiesa esu pirkusi pas bobutes turguose, kur atveža iš ten. Man jis geresnis šimtus kartų už visus tuos acic. Toliau jautresnė vieta akys (vokai, ragena), čia jau sunkiau, nes vaistų pas mus išvis jokių išskyrus acic geriamas tabletes man jos pvz. nepadėjo nė per kur, lieka lašai Oftan bet būtinai IDU, jį tai uždraudžia tai vėl leidžia bet tik su "raudonu" receptu (t.y receptą pasirašo ne vienas bet visa gydytojų komisija kaip man aikino o kol ją gausi, tai be akies gali likti kaip mano atveju buvo, kad mažai trūko). Taigi lieka vėl gi Baltarusija, ten jo galima nusipirkti ir dar kai buvau maža man akį kvarcuodavo, aišku skamba juokingai ir kai šiais laikais papasakojau apie tai gydytojai ji sakė, kad pirmą kartą girdi, bet aš vistiek išsiprašiau, tai pasiųlė bent bioptronu tada pabandyti ir tikrai suveikė thumbup.gif , tai gydytoja juokėsi, kad mums galima patentuoti gydymo būdą naują.
Atsakyti
labutis...pas ,mane pusleline islindo,tik ne lupu,o juostine pas mane buna,tai dabar ant zando,bet su lupom nesiriboja...ka daryt,kad greit uzgytu?dabar jau gal 4d.nes pradziai maniau,kad spuogas kyla,o vakar isiziurejau,kad puslytes..labai niezti.tepu acic..reik,kad per 8d.puslelines neliktu nei kvapo...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 01 15, 10:45)
labutis...pas ,mane pusleline islindo,tik ne lupu,o juostine pas mane buna,tai dabar ant zando,bet su lupom nesiriboja...ka daryt,kad greit uzgytu?dabar jau gal 4d.nes pradziai maniau,kad spuogas kyla,o vakar isiziurejau,kad puslytes..labai niezti.tepu acic..reik,kad per 8d.puslelines neliktu nei kvapo...



Pas mane irgi juostinė dažniausiai būna jei dar tik pūslelės nesprogę tai reikėtų interferonu vilgyti aš paimdavau vatos gabaliuką pasidarydavau interferoną pagal rekomendaciją (ten tokie kaip milčiukai juos reikia atskiesti su vandeniu iki žymos ant ampolės virintu pravėsusiu kambario temperatūros vandeniu) tada vatos gabaliuką sudrekinti pasidarytu interferonu ir vilgyti tą vietą kol vata išdžiūna, po kelių valandų kartoti ir taip koius 3-4 kartus per dieną po tokios procedūros bent man jau kitą dieną būna šašai o tada jau oksolinas tepti pagal instrukciją, aš tepdavau kelis kartus per dieną herpis ilgai gyjanti liga, stebūklų nebūna, bet bent man viena diena, kad susidarytų šašai interferonas ir keturios penkios dienos oksolinas kad išgytų šašai (aišku šašų nelupinėti griežtai, nes atsivers žaizdos ir užsitęs gydymas), beje randų dar nebuvo nei kartelio likę, bent man (čia turbūt, kad nelupinėjau, nes lupinėjant šašus jie dažnai lieka). Tai tiek, tik bijau, kad šių vaistų dabar negausi bent Lietuvoje o į Baltarusiją taip greit nesulakstysi blush2.gif . Bet kitam kartui gali pasiruošti. Tiesa nežinau iš kokio miesto esi bent Vilniuje gali pabandyti oksolino tikrai būna Kalvarijų turguje pas bobutes, esu pirkusi, dar esu mačiusi Karoliniškių turgelyje, čia Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2012 01 15, 11:16)
Pas mane irgi juostinė dažniausiai būna jei dar tik pūslelės nesprogę tai reikėtų interferonu vilgyti aš paimdavau vatos gabaliuką pasidarydavau interferoną pagal rekomendaciją (ten tokie kaip milčiukai juos reikia atskiesti su vandeniu iki žymos ant ampolės virintu pravėsusiu kambario temperatūros vandeniu) tada vatos gabaliuką sudrekinti pasidarytu interferonu ir vilgyti tą vietą kol vata išdžiūna, po kelių valandų kartoti ir taip koius 3-4 kartus per dieną po tokios procedūros bent man jau kitą dieną būna šašai o tada jau oksolinas tepti pagal instrukciją, aš tepdavau kelis kartus per dieną herpis ilgai gyjanti liga, stebūklų nebūna, bet bent man viena diena, kad susidarytų šašai interferonas ir keturios penkios dienos oksolinas kad išgytų šašai (aišku šašų nelupinėti griežtai, nes atsivers žaizdos ir užsitęs gydymas), beje randų dar nebuvo nei kartelio likę, bent man (čia turbūt, kad nelupinėjau, nes lupinėjant šašus jie dažnai lieka). Tai tiek, tik bijau, kad šių vaistų dabar negausi bent Lietuvoje o į Baltarusiją taip greit nesulakstysi  blush2.gif . Bet kitam kartui gali pasiruošti. Tiesa nežinau iš kokio miesto esi bent Vilniuje gali pabandyti oksolino tikrai būna Kalvarijų turguje pas bobutes, esu pirkusi, dar esu mačiusi Karoliniškių turgelyje, čia Vilnius.

tai,va,kad problema gauti,o man uz 8d.operacija,o su herpesu tikrai nieks neoperuos...as tik 1k.esu turejus,pries metus,ant akies voko,liko patamsejus oda isoriniam akies kampelyje...pakvarcuot bandysiu gal,nes lempa kvarcine tokia tarybine dar turiu namie...
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 01 15, 11:21)
tai,va,kad problema gauti,o man uz 8d.operacija,o su herpesu tikrai nieks neoperuos...as tik 1k.esu turejus,pries metus,ant akies voko,liko patamsejus oda isoriniam akies kampelyje...pakvarcuot bandysiu gal,nes lempa kvarcine tokia tarybine dar turiu namie...



Tik jei kvarcuosite akį būtinai reikia užsimerkus ir pradžioje pirmą dieną ne ilgiau pusės minutės, kitą dieną 45 sek., dar kitą jau minutę ir paskui jau po minutę kol pagrės, bet ne ilgiau savaitės, nes jei ne gerėja po keturių dienų, nebeverta. Jei kvarcuosite žandą nieko dengti nereikia tik irgi neperlaikykite ne ilgiau minutės užtenka. Kvarcuoti tik kartą per dieną. Jei nematot pagerėjimo po kelių dienų nevarkit, vadinasi nepadeda. Sėkmės. Ir linkiu pasveikti.
Atsakyti