Įkraunama...
Įkraunama...

Herpes (Lūpų pūslelinė)

QUOTE(Anglis @ 2010 06 29, 17:30)
dar labai gerai pusleline gydo biciu pikis/ propolis  smile.gif


va sita ir as sian isgirdau, idomu ar kas bande?

norisi kitam kartui jau but pasiruosus smile.gif

QUOTE(rence* @ 2011 12 03, 00:49)
Sita zaraza mane puola kelis kart per metus, dazniausiai velyva rudeni, pavasari. Tuomet buna krites imunitetas, o jei dar prisideda stresu tai kaip mat herpes "papuosia" mano lupas. Siais metai jau gydziausi Acikloviro tabletemis- svarbu jas pradeti gerti tik pajutus pirmus simptomus, geriamos po 1tab 4arba 5 xd, as vartoju jas kelias dienas. Efektas neblogas, apsaugo nuo isplitimo, greiciau uzgija, geresne savijauta (kuomet kyla pusleles jauciuos kaip serganti gripu) ax.gif


va si karta ir man taip buvo - pora dienu jauciaus kaip trenkta, maude galva, skaudejo akis, atrode kad tuoj susirgsiu, net temperatura matavausi smile.gif po to kai jau pasipuosiau puslytem surisau tai su bloga savijauta....
Atsakyti
Pas mane irgi ta pusleline jau nuo vaikystes yra ,jau pirmoje klaseje mokyklinese nuotraukose su sasais ant lupu doh.gif Ko tik nesu isbandzius , labiausiai iskyla ziema per salcius ,bet pasitaiko ir pavasari kai persisaldau ,vasara kazkaip pavyksta isvengti to "gerio" biggrin.gif . Tai tie visi tepaliukai ne velnio nepadeda schmoll.gif , Tabletes Acic keliem menesiams tik (bet as ju negeriu po 5 ,tik po 2 per diena,nes lbj jau gasdina kad gali atsirasti kokie salutiniai reiskiniai) . Nebevartosiu ju manau schmoll.gif . Galvoju isbandysiu tuos pleistriukus ,ir dar skaiciau apie URGO geli smile.gif , gal kas bandete ,ar veiksmingas tas gelis g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 01 gegužės 2012 - 23:56
QUOTE(NakedA @ 2012 05 02, 00:54)
Pas mane irgi ta pusleline jau nuo vaikystes yra ,jau pirmoje klaseje mokyklinese nuotraukose su sasais ant lupu  doh.gif  Ko tik nesu isbandzius , labiausiai iskyla ziema per salcius ,bet pasitaiko ir pavasari kai persisaldau ,vasara kazkaip pavyksta isvengti to "gerio"  biggrin.gif  . Tai tie visi tepaliukai ne velnio nepadeda  schmoll.gif  , Tabletes Acic keliem menesiams tik (bet as ju negeriu po 5 ,tik po 2 per diena,nes lbj jau gasdina kad gali atsirasti kokie salutiniai reiskiniai) . Nebevartosiu ju manau  schmoll.gif  . Galvoju isbandysiu tuos pleistriukus ,ir dar skaiciau apie URGO geli  smile.gif  , gal kas bandete ,ar veiksmingas tas gelis  g.gif  ?

man asmeniskai niekas nepadejo o kiek visko bandziau, dar pradzioj bandziau acik tabletes , bet kai jo paliko su receptu tai isvis kosmaras , pusleline kaip sakant budavo geriausia mano drauge per metus 9men kartu , , bet mane uzkniso ti drauges paprasiau kad is ruskyno parvestu tableciu , nuo herpes viruso , ti parveze anti virusiniu tableciu lotuliukas.gif , ti super kaip ranka nueme dabar , viena kart ir poto uzaugo po metu tai dar syki pageriau ti dbr jei uzauga ti galima sakyt 1-2 dienos ir nebelieka, ir gripas nebepuola lotuliukas.gif
Atsakyti
Geras yra Carbosan 2% gelis - vos pradejus niezeti aplink lupa iskart pradeti tepti, kartais net neiskyla pusle. O jei jau yra, tai greitai uzdziuna. Ir kaina normali.
Papildyta:
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2012 01 30, 18:39)
o man tai labai padeda compyd pleistriukia. ir neskauda taip ir labai greit uzgyja. nesusidaro joks sasas paskui. nors kainuoja nemazai, bet veiksmingAS smile.gif

Sitas irgi neblogas, bet mane tas pleistras ant lupos erzina.... schmoll.gif
Atsakyti
šiaip neturiu su ja daug patirties, bet po gimdymų nusilpes imunitetas buvo ir atsirasdavo pas mane labai dažnai. tai atrasatas URGO gelis man super, vien tuom kad ji užtepus skausmas dingsta, galima ramiai valgyt gerti ir panašiai, nes netrūksta ji. Svarbiausia skausmo nerasta. tepu ryte ir einant vakare. vaizdas gal ne superinis, bet savijauta su juo labai gera.
o pleistas tai kažkos nesuspipratimas, nes neužsiklijuoja gerai nesilaiko ir kritinėja o ir poveikio jokio nemačiau
Atsakyti
Kas vargstate su nuolatine pusleline( man taip buvo, jau isbandziau atrodo viska kas imanoma ir daugiau, tepaliukai, tabletes ir tt.), tai patarimas - sugerkite kursa Valtrex. Man padejo taip, kad isnyko negryztamai, ir nebeaplanko smile.gif o maniau jau is proto isves. Kainuoja nemazai, bet verta. Tie visi Acic, tiek tepalai, tiek tabletes - niekai, prie ju organizmas pripranta ir paskui jau gerk negeres - nulis. Visokie biciu pikiai ir arbatmedzio aliejukai - gal tinka toms, kurioms pusleline atsiranda karteli per metus smile.gif bet kai ji dazna, ir nuolat pasikartojanti, reikia rimtesnio vaisto.
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2012 06 03, 17:58)
Kas vargstate su nuolatine pusleline( man taip buvo, jau isbandziau atrodo viska kas imanoma ir daugiau, tepaliukai, tabletes ir tt.), tai patarimas  - sugerkite kursa Valtrex. Man padejo taip, kad isnyko negryztamai, ir nebeaplanko smile.gif o maniau jau is proto isves. Kainuoja nemazai, bet verta. Tie visi Acic, tiek tepalai, tiek tabletes - niekai, prie ju organizmas pripranta ir paskui jau gerk negeres - nulis. Visokie biciu pikiai ir arbatmedzio aliejukai - gal tinka toms, kurioms pusleline atsiranda karteli per metus smile.gif bet kai ji dazna, ir nuolat pasikartojanti, reikia rimtesnio vaisto.

Sveika, aciu uz patarima 4u.gif Uzteko vieno kurso sugerti? O recepta gali israsyti tiesiog seimos gyd ar ginekologas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 01 15, 10:45)
labutis...pas ,mane pusleline islindo,tik ne lupu,o juostine pas mane buna,tai dabar ant zando,bet su lupom nesiriboja...ka daryt,kad greit uzgytu?dabar jau gal 4d.nes pradziai maniau,kad spuogas kyla,o vakar isiziurejau,kad puslytes..labai niezti.tepu acic..reik,kad per 8d.puslelines neliktu nei kvapo...

Pavyko tada iki operacijos man išsigydyti.Naudojau viską ką įmanoma.Kvarcavau 2k/d.po 1min. klijavau compeed dieninius ir naktinius pleistrus,kai nuimdavau-tepiau ir acic ir dantų pasta,dezinfekuodavau octeniseptu nuėmus pleistrą kas kelias min.kokius 5 kartus.Operacijos dieną toj vietoj buvo tik kiek tamsesnė oda,bet pūslių ir šašų nei žymės nebuvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(locked @ 2012 06 04, 15:58)
Sveika, aciu uz patarima 4u.gif  Uzteko vieno kurso sugerti? O recepta gali israsyti tiesiog seimos gyd ar ginekologas?  g.gif


Taip, uzteko tik vieno kurso. O nusipirkau ji pati, be recepto - nors nezinau, gal ir reikia, juk gali seimos gydytojas israsyt
Atsakyti
QUOTE(Nostra @ 2012 06 06, 10:53)
Taip, uzteko tik vieno kurso. O nusipirkau ji pati, be recepto - nors nezinau, gal ir reikia, juk gali seimos gydytojas israsyt

Nete raso, kad receptinis, bet reiks paklausti vaistineje. Pabandysiu...Nes ACIC sugeriau gal 4 pakuotes. Tam kartui gerai, bet turbut po keliu sav vel islindo doh.gif Neuzmusama bjaurybe schmoll.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad labai padeda, uztepus sutrinta VALIDOL tablete. Lyg visai neiskyla, iskart praeina.
Atsakyti
QUOTE(rausvakase @ 2012 06 20, 17:35)
Kazkur skaiciau, kad labai padeda, uztepus sutrinta VALIDOL tablete. Lyg visai neiskyla, iskart praeina.

geras, reiks ismegint
Atsakyti