Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (AK)

QUOTE(muji @ 2013 02 17, 13:30)
Gal galit pasakyt, kokia " pagalbine įranga " yra AK gimdyklose, kai buni su saremiais ? Ar yra kamuoliai, dušas, WC , gal kokia vonia, masažo kamuoliukai ir pan ? Ar tokiu daiktu ten reikia prašyti? Ar išvis nieko nėra ...  unsure.gif

Kamuolius duoda.

QUOTE(ta_is @ 2013 02 17, 18:55)
as ir pati suprantu, kad nieko tokio, ir kad , turbut, geros tos studentes, bet suprantu, kol neliecia manes biggrin.gif  blush2.gif toks gyvenimo momentas.... vis gi noreciau privatumo ir ramybes, kiek imanoma toj situacijoj, o as negaliu atsipalaidoti, kai i mane ziuri)))))cia jau turbut nervu sistema tokia))))))


Jie nestovi ten ..ju net nepastebesi smile.gif zinok visai ne iki ju ten buna rolleyes.gif per mano gimdyma buvo 2 akuseres, anesteziologe, 2 gydytojai ir 2 studentes, dar vyras mano biggrin.gif taip net linksmiau biggrin.gif gimdykla didele, vietos visiem uzteko, ten dar kabinetas toj gimdykloj, tai vienas gydytojas su 2 studentais sedejo visa laika tenai.
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2013 02 18, 13:07)
Kamuolius duoda.
Jie nestovi ten ..ju net nepastebesi smile.gif zinok visai ne iki ju ten buna  rolleyes.gif per mano gimdyma buvo 2 akuseres, anesteziologe, 2 gydytojai ir 2 studentes, dar vyras mano biggrin.gif taip net linksmiau  biggrin.gif  gimdykla didele, vietos visiem uzteko, ten dar kabinetas toj gimdykloj, tai vienas gydytojas su 2 studentais sedejo visa laika tenai.


Del tu studentu, tai reik pasirasyti atitinkamoj grafoj, kur 'nesutinku kazko daryti mokslo tikslais' (nu gerai cia issireiskiau biggrin.gif ), nors jos visada padeda varnele, kad pasirasytum ten, kur sutinki. As dar vyrui priminiau, kad ziuretu, kur rasausi. Nors paskutini karta buvau siaip del nestumo konsultacijai Antakalny ir pasirasiau, akd nesutinku, nu ir ka, vis tiek buvo 1 studente (nu gal kazkokia rezidente, bet i studente man panasiau buvo), as sumo nekeliau, nes tik per pilva echoskopija dare, o po to dar liepe ant to mano sutikimo persirasyti, kad su viskuo sutikau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2013 02 18, 14:39)
Del tu studentu, tai reik pasirasyti atitinkamoj grafoj, kur 'nesutinku kazko daryti mokslo tikslais' (nu gerai cia issireiskiau biggrin.gif ), nors jos visada padeda varnele, kad pasirasytum ten, kur sutinki. As dar vyrui priminiau, kad ziuretu, kur rasausi. Nors paskutini karta buvau siaip del nestumo konsultacijai Antakalny ir pasirasiau, akd nesutinku, nu ir ka, vis tiek buvo 1 studente (nu gal kazkokia rezidente, bet i studente man panasiau buvo), as sumo nekeliau, nes tik per pilva echoskopija dare, o po to dar liepe ant to mano sutikimo persirasyti, kad su viskuo sutikau blink.gif

na cia jau bardakas..jei zmogus nenori, reiskia nenori, jei taip pasielgtu per gimdyma, tikrai netileciau! g.gif per echoskopija dar nieko tokio. Pvz. pas mano gine jau keleta kartu buvo jauna mergina, net atrodo jaunesne nei as)))))))visai kaip mokinuke))0)turbut praktikante kokia, bet nors ir nedrasi, labai maloni ir svelni, kad musu gydytojai tokie butu))))
Atsakyti
As planuoju gimdyti AK, jei mano gydytojas nebus tuose sarasuose, kurie iseina i Santariskes. Ar gimdant AK, per pati gimdyma reikia tureti savo naktinukus, ar duoda ligonine? Ir leliukus, leidzia iskart vilkti savais rubeliais ar velka ligonines? Niekaip neradau sitos info, arba sorry bet sugebejau praleisti.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2013 02 19, 19:05)
As planuoju gimdyti AK, jei mano gydytojas nebus tuose sarasuose, kurie iseina i Santariskes. Ar gimdant AK, per pati gimdyma reikia tureti savo naktinukus, ar duoda ligonine? Ir leliukus, leidzia iskart vilkti savais rubeliais ar velka ligonines? Niekaip neradau sitos info, arba sorry bet sugebejau praleisti....  blush2.gif


naktinukus reik turėt savo, o vaiką apvilks ligoninės rūbeliais, reik paduot tik pampersą ir kojinytes.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 02 19, 19:08)
naktinukus reik turėt savo, o vaiką apvilks ligoninės rūbeliais, reik paduot tik pampersą ir kojinytes.


drinks_cheers.gif bet jeigu turėsi savo rūbelius, paduosi, tai aprengs ir savais iškart
Atsakyti
QUOTE(Gris @ 2013 02 19, 20:03)
drinks_cheers.gif  bet jeigu turėsi savo rūbelius, paduosi, tai aprengs ir savais iškart

o kokius naktinukus geriausiai turet?na ilgus, trumpus, su rankovem ar be? blush2.gif nes as kaip ir neturiu ju smile.gif Siaip girdejau kad duoda gimdymui, ar cia tik VGN duoda? ax.gif
ir kokius rubelius lieliukui geriau paduot?jei sliauztinukus, turbut geriau su rankovem?ar geriau be ju, bet smelinuka su rankovem? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 19 vasario 2013 - 21:45
QUOTE(ta_is @ 2013 02 19, 22:43)
o kokius naktinukus geriausiai turet?na ilgus, trumpus, su rankovem ar be? blush2.gif nes as kaip ir neturiu ju smile.gif Siaip  girdejau kad duoda gimdymui, ar cia tik VGN duoda? ax.gif
ir kokius rubelius lieliukui geriau paduot?jei sliauztinukus, turbut geriau su rankovem?ar geriau be ju, bet smelinuka su rankovem? blush2.gif

As buvau sutrumpom rankovem, ilgis virs keliu.duoda tik kai CP.
Vaikui sliauztinukai su rankovem, geriau kurias galima atlenkti ir padaryti pirstineles.
Po apacia siaustinuka su ilgom rankovem, bet ne bodziuka, o tokius kaip marskinelius. Kepuryte. Kojines.
Va tokius. Cia ar ir pistinytes iskart, jeigu sliauztinukai be ju.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Revla: 20 vasario 2013 - 07:54
QUOTE(ta_is @ 2013 02 19, 21:43)
o kokius naktinukus geriausiai turet?na ilgus, trumpus, su rankovem ar be? blush2.gif nes as kaip ir neturiu ju smile.gif

Siaip  girdejau kad duoda gimdymui, ar cia tik VGN duoda? ax.gif

ir kokius rubelius lieliukui geriau paduot?jei sliauztinukus, turbut geriau su rankovem?ar geriau be ju, bet smelinuka su rankovem? blush2.gif


geriausia trumpom rankovėm, nes gimdyklose labai šilta, neilgus iki žemės ir netrumpus, aš turėjau iki kelių maždaug..

reikia turėt

aš siaustinukų nenaudojau, nepatogu, iškart smėlinukus ilgom rankovėm ir šliaužtinukus ilgom rankovėm..kepurytės reikia ir vilnonių kojinyčių
Atsakyti
Dekoju uz atsakymus smile.gif Va beveik toki Loritos komplektuka ir turiu)))
Dar klausymas))Gal kas nors irgi susidure 4u.gif Jeigu pranasauja dideli vaikeli ar jam tiks sauskelnes , ant kuriu parasyta, kad iki 4 kg? blush2.gif nes turiu Libero iki 4, bet bijau, kad gali buti per mazos.....gal geriau iskart pasiimt nuo 3 iki 6(tokias irgi turiu) blush2.gif
o va naktinuku turiu tik gana trumpu blush2.gif kaip trumpa suknele, bet ne sintetine(medvilne)....idomu gal tiks smile.gif ?
Atsakyti
As turiu pasiruosusi naktinukus medvilninius, bet ant sleikuciu, po krutine susirisa raistelis ir gaunasi vaprelio forma (pilvui vieta), nors siaip jie ne nestukiniai, ir ganetinai trumpi, nu bet ilgi ir nereikalingi blush2.gif
O del rubeliu leliui, ar uztektu paduoti 1 sliazutus su atlenkiamom pirstinytem, vilnones kojnytes ir kepuryte? Geguzes menesio klimatui lotuliukas.gif Ar dar koki ir bodziuka po apacia reiktu vilkti? g.gif Taip sudetinga atrodo, kad gal ir geriau valdiska apranga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dra-cena: 20 vasario 2013 - 18:54
QUOTE(ta_is @ 2013 02 20, 14:11)
Dekoju uz atsakymus smile.gif Va beveik toki Loritos komplektuka ir turiu)))
Dar klausymas))Gal kas nors irgi susidure 4u.gif Jeigu pranasauja dideli vaikeli ar jam tiks sauskelnes , ant kuriu parasyta, kad iki 4 kg? blush2.gif nes turiu Libero iki 4, bet bijau, kad gali buti per mazos.....gal geriau iskart pasiimt  nuo 3 iki 6(tokias irgi turiu) blush2.gif
o va naktinuku turiu tik gana trumpu blush2.gif kaip trumpa suknele, bet ne sintetine(medvilne)....idomu gal tiks smile.gif ?

Tiks naktinukai.
Del pampersu, zinoma 3-6 imk. Bet greit ir jie bus permazi...



Kuo jus tai bijot tu valdiskiu rubeliu?
As isvis nieko nedaviau, tik kojinytes...
Isnesa is gimdyklos idijale...ne jos ten rengia..ziurekit kad nepasimestu rubeliai mirksiukas.gif
Kai atnes po poros valandu jums i palata, tai jau galesite aprengti su savo rubeliais. Bet jie taip tepliojasi, pagailekit savo smile.gif mirksiukas.gif


Atsakyti