Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (AK)

Sveikos, biggrin.gif gal kamnors neseniai Antakalni buvo darytas planinis cezaris. Noreciau suzinoti kokia eiga:
ar is vakaro guldo i Patalogini skyriu, ar iskart i Gimdymo sk., kokie tyrimai atliekami ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 02 28, 01:23)
as va irgi girdejau tik apie antakalni, bet negaliu suprasti , jeigu ji tokia nesunaikinama, tai kaip gali but, kad per tiek metu VGN nera......nelogiska...... unsure.gif gal tokios infekcijos/bakterijos visur yra.......?

Mano viena drauge gimde VGNe pries kokius 4 metus, tai t.p. vaikas auksiniu stafilokoku apsikrete. Manau visur ligoninese to "gerio" netruksta, nes dabar lyg niekas nedezinfekuoja patalpu kvarcinem lempom, kaip seniau ta darydavo g.gif
QUOTE(ta_is @ 2013 02 28, 19:45)
mamytes, kas neseniai gimdet AK, sakykit ar tiesa , kad Antakalny i gimdykla neleidzia nesti vandeni blink.gif ? pazistama, ka tik papasakojo, kad per paskaita taip sake.......nors as irgi buvau pries menesi, bet nebuvo tokios informacijos, gal pamirso pasakyt....

Gerti neleidzia, galima tik lupas suvilgyti. Bet jai ilgai procesas uztruktu, tai lasines stato.
QUOTE(darijusha @ 2013 03 01, 08:31)
laseline pastatys  4u.gif

blogiausia, kad gimdyklose tikrai labai silta, o mane tai prakaitas muse, tai saltis krete. tai leido vyrui tik sivilgdyt lupas man  unsure.gif

drinks_cheers.gif

Taip, silta. Mane irgi tai prakaitas muse, tai drebulys, bet cia gal nerviskai gal kazkiek veikia unsure.gif
Beje stumimo metu labai gerti norejosi, bet neleido. Liepe vyrui vis serveteles slapinti po kranu ir ant kaktos deti, tai atsimenu gaudziau su lupom tuos kelis lasus doh.gif Istikruju sunku istverti be laso burnoje, bet jai taip reikia, tai niekur nesidesi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 01 kovo 2013 - 11:49
QUOTE(Megi Simpson @ 2013 03 01, 11:48)
Taip, silta. Mane irgi tai prakaitas muse, tai drebulys, bet cia gal nerviskai gal kazkiek veikia  unsure.gif
Beje stumimo metu labai gerti norejosi, bet neleido. Liepe vyrui vis serveteles slapinti po kranu ir ant kaktos deti, tai atsimenu gaudziau su lupom tuos kelis lasus  doh.gif Istikruju sunku istverti be laso burnoje, bet jai taip reikia, tai niekur nesidesi  verysad.gif


doh.gif drinks_cheers.gif man atodo mes dar pas ta pacia gyd. gimdem VS inicialais scare.gif
Girdejau, kad Jursena is AK i santariskes kelia, o idomu su visu skyriumi ar cia atskirai gydytojus g.gif
Atsakyti
Del valgymo ir vaiksciojimo-man buvo tikras kosmaras, nes gydytojas liepe atvaziuot pasitikrint 7 ryto ir iskart liepe eit i gimdykla, o as buvau be pusryciu, pagimdziau 5 vakaro, galit isivaizduot, kaip smagu tiek laiko praleist alkanai. Aisku, lasino skyscius, bet gert neleido. Bet kai buvom vieni su vyru, geriau savo vandeni ir sukirtau sokoladuka, vyras del to biski priesinosi, bet buciau zinojus, kad neleis valgyt, buciau ir savo kepsni isidejus. O po to dar geriau-"ponia, jus visa diena nevalget, jus labai silpna, vaiko jums neduosim, ryte gausit", gerai, kad vyras pasiliko su manim palatoj, tai vaika atgavom smile.gif nes, faktas, kad buvau issekus.
O vaiksciot galejau tiek, kiek laselines laidas leido-aplink lova, ant kamuolio irgi biski sedejau, i wc mane atjungdavo nuo lasines. Durniausia buvo del to, kad iki 8 cm atsidarymo, nebuvo jokio skausmo (as su 5 cm atvaziavau), todel tikrai buvau pikta, kad mane prirakino prie lovos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chorisste: 01 kovo 2013 - 13:01
QUOTE(darijusha @ 2013 03 01, 08:31)
laseline pastatys  4u.gif

blogiausia, kad gimdyklose tikrai labai silta, o mane tai prakaitas muse, tai saltis krete. tai leido vyrui tik sivilgdyt lupas man  unsure.gif

as turbut labai uzsispyrus, bet jei galetu buti tikrai pavojingos pasekmes, tai niekur neleistu atsigert, bet kitur leidzia......idomu ar su visom nuolat buvo akusere?
apie vgn tikrai zinau, kad daznai iseina, ypac jeigu daug gimdyviu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(chorisste @ 2013 03 01, 12:55)
Del valgymo ir vaiksciojimo-man buvo tikras kosmaras, nes gydytojas liepe atvaziuot pasitikrint 7 ryto ir iskart liepe eit i gimdykla, o as buvau be pusryciu, pagimdziau 5 vakaro, galit isivaizduot, kaip smagu tiek laiko praleist alkanai. Aisku, lasino skyscius, bet gert neleido. Bet kai buvom vieni su vyru, geriau savo vandeni ir sukirtau sokoladuka, vyras del to biski priesinosi, bet buciau zinojus, kad neleis valgyt, buciau ir savo kepsni isidejus. O po to dar geriau-"ponia, jus visa diena nevalget, jus labai silpna, vaiko jums neduosim, ryte gausit", gerai, kad vyras pasiliko su manim palatoj, tai vaika atgavom smile.gif nes, faktas, kad buvau issekus.
O vaiksciot galejau tiek, kiek laselines laidas leido-aplink lova, ant kamuolio irgi biski sedejau, i wc mane atjungdavo nuo lasines. Durniausia buvo del to, kad iki 8 cm atsidarymo, nebuvo jokio skausmo (as su 5 cm atvaziavau), todel tikrai buvau pikta, kad mane prirakino prie lovos.

Is karto atsiprasau, kad 10 karta uzduodu ta pati klausyma, bet taip ir negaliu suprasti ar visas taip prirakina prie lovos(Antakalnyje)? gal vgn kitaip? as pvz.zinau, kad esu toks zmogus, kad man reikia judeti, kad ir viduj viskas pajudetu blush2.gif nzn kaip paaiskint, bet zinau kad taip yra) pvz. as jeigu pagulesiu lovoj keleta val., po to toks jausmas, kad nebegaliu judeti ir apskritai silpnumas visam kune, nemanau kad cia padeda gimdymui unsure.gif
Atsakyti
Galvokit apie savo vaika, o ne apie save... doh.gif as tai norejau, kad tik greiciau gimtu mano mergyte, kokie dar kepsniai ir vanduo...man pasake ir vakare, pries gimdyma nepersivalgyti...tai vakare 18 val. tik pavalgiau..pries nakti atsigeriau..ir viskas! As taip bijojau to gimdymo, tai darydavau viska, ka liepe mano nuostabusis gydytojas.
Jokio alkio nejauciau ir po gymdymo schmoll.gif 15val. Pagimdziau, valgyti atnese 19,30. Nieko tokio. Nors per paskaitas sake imesti banana ir sokolada, kad po gimdymo uzkasti..
Lengviau gimdyti, kai skrandis tuscias drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ta_is @ 2013 03 01, 15:09)

Is karto atsiprasau, kad 10 karta uzduodu ta  pati klausyma, bet taip ir negaliu suprasti ar visas taip prirakina prie lovos(Antakalnyje)? gal vgn kitaip? as pvz.zinau, kad esu toks zmogus, kad man reikia judeti, kad ir viduj viskas pajudetu blush2.gif nzn kaip paaiskint, bet zinau kad taip yra) pvz. as jeigu pagulesiu lovoj keleta val., po to toks jausmas, kad nebegaliu judeti  ir apskritai silpnumas visam kune, nemanau kad cia padeda gimdymui unsure.gif

Tikrai ne visas mirksiukas.gif cia tik jeigu reikia lasalines skatinimui ar skysciams gauti. Vat atjungia kai i tualeta nori...nejau ruosiates ten krosus po palata begti biggrin.gif
Nors mane net i tualeta neleido...
Atsakyti
QUOTE(darijusha @ 2013 03 01, 11:56)
doh.gif  drinks_cheers.gif  man atodo mes dar pas ta pacia gyd. gimdem VS inicialais  scare.gif

Girdejau, kad Jursena is AK i santariskes kelia, o idomu su visu skyriumi ar cia atskirai gydytojus  g.gif

Taip, man "pasisieke" pas ja pakliuti biggrin.gif O kaip jums pasisieke su ja? 4u.gif

Ju psl. jau vakar atnaujinta info del gydytoju, tai kaip supratau dalis persikelia, dalis nauju ateina.
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2013 03 01, 14:25)
Galvokit apie savo vaika, o ne apie save... doh.gif as tai norejau, kad tik greiciau gimtu mano mergyte, kokie dar kepsniai ir vanduo...man pasake ir vakare, pries gimdyma nepersivalgyti...tai vakare 18 val. tik pavalgiau..pries nakti atsigeriau..ir viskas! As taip bijojau to gimdymo, tai darydavau viska, ka liepe mano nuostabusis gydytojas.
Jokio alkio nejauciau ir po gymdymo schmoll.gif  15val. Pagimdziau, valgyti atnese 19,30. Nieko tokio. Nors per paskaitas sake imesti banana ir sokolada, kad po gimdymo uzkasti..
Lengviau gimdyti, kai skrandis tuscias drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Papildyta:

Tikrai ne visas mirksiukas.gif cia tik jeigu reikia lasalines skatinimui ar skysciams gauti. Vat atjungia kai i tualeta nori...nejau ruosiates ten krosus po palata begti biggrin.gif
Nors mane net i tualeta neleido...

tai butent apie mazyli ir galvoju, jei mano savijauta bus gera, manau ir pagimdyt bus lengviau, o jei gulet ar sedeti visa diena, tai nieko gero......kepsniu man tikrai nereikia, bet vandens reikia......as ir taip daznai prakaituoju, o ten dar tokie pergyvenimai, todel man tikrai reikia vandens.... unsure.gif o del tuscio skrandzio sutinku)
As nesiruosiu krosus begti, bet noreciau judet: palatoj kokius nors pratimus padaryt(patare kinezeterapijos trenere), i koridoriu iseiti nors trumpam.........aisku nzn kaip viskas bus, bent kol kas taip isivaizduoju normalu gimdyma.....
Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2013 03 01, 15:32)
Taip, man "pasisieke" pas ja pakliuti  biggrin.gif  O kaip jums pasisieke su ja?  4u.gif

Ju psl. jau vakar atnaujinta info del gydytoju, tai kaip supratau dalis persikelia, dalis nauju ateina.

o gal pazistat AK gydytojus, ar daug geru isejo? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 01 kovo 2013 - 15:52
QUOTE(ta_is @ 2013 03 01, 15:46)
tai butent apie mazyli ir galvoju, jei mano savijauta bus gera, manau ir pagimdyt bus lengviau, o jei gulet ar sedeti visa diena, tai nieko gero......kepsniu man tikrai nereikia, bet vandens reikia......as ir taip daznai prakaituoju, o ten dar tokie pergyvenimai, todel man tikrai reikia vandens.... unsure.gif o del tuscio skrandzio sutinku)
As nesiruosiu krosus begti, bet noreciau judet: palatoj kokius nors pratimus padaryt(patare kinezeterapijos trenere), i koridoriu iseiti nors trumpam.........aisku nzn kaip viskas bus, bet kol kas taip isivaizduoju normalu gimdyma.....

Jus nesijaudinkit is anksto del judejimo 4u.gif Gydytojai matys pagal situacija ir jai viskas OK, tikrai leis pajudeti nors truputuka. Tiesa sakant nezinau ko ten per koridoriu vaiksciuoti g.gif nors gal kiekvienam savo, bet gimdymo palatos tikrai erdvios ir ten galima bus pajudeti i valias. WC ir dusas t.p. vietoje, tai kad ramiai biggrin.gif niekas jusu ten nukankinti ar kitaip nuskriausti nenori, viskas bus daroma tik jusu ir ateinancio mazylio labui 4u.gif

Gydytoju tikrai visu nepazystu. Gimdziau tik syki, tai nebuvo progos susipazinti su visais biggrin.gif Uztai zinau, kad vienas visu moteru labai giriamas ir garbinamas ateina, tai gyd. Sammer Hamoudeh 4u.gif Manau su juo labai daug kas tarsis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megi Simpson: 01 kovo 2013 - 15:54
QUOTE(ta_is @ 2013 03 01, 14:09)
as turbut labai uzsispyrus, bet jei galetu buti tikrai pavojingos pasekmes, tai niekur neleistu atsigert, bet kitur leidzia......idomu ar su visom nuolat buvo akusere?

Is karto atsiprasau, kad 10 karta uzduodu ta  pati klausyma, bet taip ir negaliu suprasti ar visas taip prirakina prie lovos(Antakalnyje)? gal vgn kitaip? as pvz.zinau, kad esu toks zmogus, kad man reikia judeti, kad ir viduj viskas pajudetu blush2.gif nzn kaip paaiskint, bet zinau kad taip yra) pvz. as jeigu pagulesiu lovoj keleta val., po to toks jausmas, kad nebegaliu judeti  ir apskritai silpnumas visam kune, nemanau kad cia padeda gimdymui unsure.gif


buvom dviese su vyru ax.gif akusere, kartu su gyd. ateidavo. pamatuodavo toniukus ir paskui paleisdavo vaiksciot.
o del pririsimo tai nepamenu - lyg neriso, bet tai ir prasmes mano atveju nebuvo, nes puse personalo gimdykloj sedejo, kas ant pilvo sugriuves, kad patarimais, o as nelabai pamenu schmoll.gif

QUOTE(Megi Simpson @ 2013 03 01, 15:32)
Taip, man "pasisieke" pas ja pakliuti  biggrin.gif  O kaip jums pasisieke su ja?  4u.gif
Ju psl. jau vakar atnaujinta info del gydytoju, tai kaip supratau dalis persikelia, dalis nauju ateina.


tai as i santariskes si karta bandysiu pioneer.gif
pasiseke taip, kad po 6 metu antram ryzomes biggrin.gif siaip dabar atrodo, kad viskas gerai, juk lelytei viskas gerai, bet... buvo daug bet.... ir baiges vakuumu viskas. doh.gif
neleido gerti, sukti klubu per saremius (mol vaikui galvyte subraizysiu g.gif ) leido vaistus, kuriu neprasiau (bet tariausi su gyd. tai jei liepe "pailseti" tai klausiau doh.gif ), po ju veikla sustojo. skatino. plete kakleli per saremius rankom blink.gif nemate, kad laseline su skatinamaisiais pro sali varva, ranka sutino, tada leido vaistus tiesiai i dupce doh.gif daugiau MB tik pamena, kad bego vyr gyd. ieskot, nes as matai vaika uzdusinsiu (pasak gyd. jei nesistengsiu ir t.t.)... ir daug visokiu smulkmenu dar. nu zodziu, po Semetos kursu, man tai buvo sokas cool.gif buvo tokia stadija, kad apie vaika tai maziausiai ir galvojos verysad.gif
tikrai nesiskundziu sienoms, siauru ir aukstu gimdymo stalu, palatomis ar pan. bet... tariausi, o buvo jos pamaina, tai ji po jos atejo "gimdyt" su manim.

Atsakyti
Bet kai paskaitau, kokias nesamones daro, tai baisu, nebeaisku, kur kita vaika reiktu gimdyt (VGN nesinori del kitu priezasciu)... Viska AK personalas zino geriau uz pacia gimdyve... Gerti negalima, nes neaisku kodel, del kazkokiu mistiniu galimu komplikaciju pilnos narkozes metu (idomu, kokia tu komplikaciju statistika). Va kazkuri kiek anksciau rase, kad personalas nusprende, kad nepavalgiusiai vaiko neduos biggrin.gif Komedija, su vaikeliais kaip su savais elgiasi, net pikta skaityti... O VGN geriau, kiek norejau (gavosi virs litro per keturias valandas) ir net sokolado pries stipriuosius saremius uzkandau. Niekuo tai netrukde schmoll.gif
Idomu, kaip bus Santariskese, nors turbut daug tiketis nereikia, jei nemazai AK personalo pereina.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2013 03 01, 15:51)
Jus nesijaudinkit is anksto del judejimo  4u.gif  Gydytojai matys pagal situacija ir jai viskas OK, tikrai leis pajudeti nors truputuka. Tiesa sakant nezinau ko ten per koridoriu vaiksciuoti  g.gif  nors gal kiekvienam savo, bet gimdymo palatos tikrai erdvios ir ten galima bus pajudeti i valias. WC ir dusas t.p. vietoje, tai kad ramiai  biggrin.gif niekas jusu ten nukankinti ar kitaip nuskriausti nenori, viskas bus daroma tik jusu ir ateinancio mazylio labui  4u.gif

Gydytoju tikrai visu nepazystu. Gimdziau tik syki, tai nebuvo progos susipazinti su visais biggrin.gif Uztai zinau, kad vienas visu moteru labai giriamas ir garbinamas ateina, tai gyd. Sammer Hamoudeh  4u.gif Manau su juo labai daug kas tarsis  mirksiukas.gif

aciu uz padrasinima 4u.gif drinks_cheers.gif as visada tokia, pergyvenu is anksto, prisigalvoju visko blush2.gif tokiuosi viskas bus gerai, svarbiausia mazylio sveikata, na ir mano irgi, juk mazyliui reikia sveikos mamos blush2.gif
Atsakyti