Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (AK)

QUOTE(ta_is @ 2013 02 20, 13:11)
Dar klausymas))Gal kas nors irgi susidure 4u.gif Jeigu pranasauja dideli vaikeli ar jam tiks sauskelnes , ant kuriu parasyta, kad iki 4 kg? blush2.gif nes turiu Libero iki 4, bet bijau, kad gali buti per mazos.....gal geriau iskart pasiimt  nuo 3 iki 6(tokias irgi turiu) blush2.gif

o va naktinuku turiu tik gana trumpu blush2.gif kaip trumpa suknele, bet ne sintetine(medvilne)....idomu gal tiks smile.gif ?


pirma, dėl pranašavimo dar šimtu procentų netikėkit, echoskopija - šešėlių mokslas.. 4u.gif man pranašavo gerokai virš 4 kg, bet gimė tik 3.7kg, taip, kad.. ax.gif
o antra, tikrai geriau imkit 3-6kg sauskelnes 4u.gif

trumpa gali būti, bet ne per daug, kad uždengtų pilvą ir žemiau, nes kursuose akušerė minėjo, kad atsiveža mamos maikes, kad užpakalio neuždengia, negražu..paprastų naktinukų tikrai galima kokioj maximoj ar turguj nusipirkti, be jokių pribumbasų, bet su sagutėm, patogius maitinimui

QUOTE(Dra-cena @ 2013 02 20, 18:54)
O del rubeliu leliui, ar uztektu paduoti 1 sliazutus su atlenkiamom pirstinytem, vilnones kojnytes ir kepuryte? Geguzes menesio klimatui lotuliukas.gif Ar dar koki ir bodziuka po apacia reiktu vilkti? g.gif  Taip sudetinga atrodo, kad gal ir geriau valdiska apranga lotuliukas.gif


tikrai, į gimdyklą tikrai nebūtina rūbelių vaikui, normalūs tie GN rūbeliai, aš perrengdavau palatoj savais.. ax.gif reiktų bodžiuko dar, mažokai vienų šliaužtų mano nuomone g.gif

QUOTE(Revla @ 2013 02 20, 20:14)
Kuo jus tai bijot tu valdiskiu rubeliu?
As isvis nieko nedaviau, tik kojinytes...



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2013 02 20, 19:54)
As turiu pasiruosusi naktinukus medvilninius, bet ant sleikuciu, po krutine susirisa raistelis ir gaunasi vaprelio forma (pilvui vieta), nors siaip jie ne nestukiniai, ir ganetinai trumpi, nu bet ilgi ir nereikalingi blush2.gif
O del rubeliu leliui, ar uztektu paduoti 1 sliazutus su atlenkiamom pirstinytem, vilnones kojnytes ir kepuryte? Geguzes menesio klimatui lotuliukas.gif Ar dar koki ir bodziuka po apacia reiktu vilkti? g.gif  Taip sudetinga atrodo, kad gal ir geriau valdiska apranga lotuliukas.gif

Butinai po apacia reiktu siaustinuko.
Cia net ne del silumos..odyte tokia jautri, o dar tos knopkes ant sliauztinuku doh.gif
Ir geguze iairus orai buna mirksiukas.gif sildymo au nebus, o lauke gali buti +15.
Vaikutis 9 menesius gyveno silumoj, labai reikia ji saugoti gimus.
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2013 02 20, 18:54)
O del rubeliu leliui, ar uztektu paduoti 1 sliazutus su atlenkiamom pirstinytem, vilnones kojnytes ir kepuryte? Geguzes menesio klimatui lotuliukas.gif Ar dar koki ir bodziuka po apacia reiktu vilkti? g.gif  Taip sudetinga atrodo, kad gal ir geriau valdiska apranga lotuliukas.gif

Bodziuko ar siaustinuko po sliauztinuku, mano manymu, tikrai reiktu. Musu maziukas gime, kai uz lango buvo +30C, vis tiek rengiau ir siaustinuka, ir sliauztukus, ir atejusi sesele paziureti is naujagimiu skyriaus sake, kad gerai jis cia aprengtas.
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2013 02 21, 09:11)
Bodziuko ar siaustinuko po sliauztinuku, mano manymu, tikrai reiktu. Musu maziukas gime, kai uz lango buvo +30C, vis tiek rengiau ir siaustinuka, ir sliauztukus, ir atejusi sesele paziureti is naujagimiu skyriaus sake, kad gerai jis cia aprengtas.

Aciu mamos, kad apsvietet, nes visai pati neturiu supratimo blush2.gif Nebijau as valdisku aprangu visai, tegu rengia, paskui paziuresiu kiek ten tu sluoksniu uzdejo ir galesiu kopijuodama savais rubeliai perrengti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dra-cena: 23 vasario 2013 - 10:15
As noriu paklaust antakalny jau gimdziusiu mamu, ar vaikuciai grizo sveiki is sios ligonines? manasis pasigavo auksini stafilokoka zarnyne (veliau ir nosytej rado), o patys simptomai pasireiske tik praejus porai savaiciu, siaip viska issigydem laikui begant, bet zarnynas po siai dienai jautrus, todel bijau cia gimdyt antra, nes nezinau, nuo ko tai priklauso-nuo vaiko imuniteto, ar gal ji reik saugot ir neduot rengt kokiais ligonines rubais, ar tiesiog cia sekmes dalykas. nes kiek prisiklausiau, visi, kas pasigavo sia bakterija, gime antakalny, bet man kazkaip del gydytoju, del patogumu gimdyt cia geriau butu.
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2013 02 27, 23:47)
As noriu paklaust antakalny jau gimdziusiu mamu, ar vaikuciai grizo sveiki is sios ligonines? manasis pasigavo auksini stafilokoka zarnyne (veliau ir nosytej rado), o patys simptomai pasireiske tik praejus porai savaiciu, siaip viska issigydem laikui begant, bet zarnynas po siai dienai jautrus, todel bijau cia gimdyt antra, nes nezinau, nuo ko tai priklauso-nuo vaiko imuniteto, ar gal ji reik saugot ir neduot rengt kokiais ligonines rubais, ar tiesiog cia sekmes dalykas. nes kiek prisiklausiau, visi, kas pasigavo sia bakterija, gime antakalny, bet man kazkaip del gydytoju, del patogumu gimdyt cia geriau butu.

as va irgi girdejau tik apie antakalni, bet negaliu suprasti , jeigu ji tokia nesunaikinama, tai kaip gali but, kad per tiek metu VGN nera......nelogiska...... unsure.gif gal tokios infekcijos/bakterijos visur yra.......?
Atsakyti
mamytes, kas neseniai gimdet AK, sakykit ar tiesa , kad Antakalny i gimdykla neleidzia nesti vandeni blink.gif ? pazistama, ka tik papasakojo, kad per paskaita taip sake.......nors as irgi buvau pries menesi, bet nebuvo tokios informacijos, gal pamirso pasakyt....
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 02 28, 19:45)
mamytes, kas neseniai gimdet AK, sakykit ar tiesa , kad Antakalny i gimdykla neleidzia nesti vandeni blink.gif ? pazistama, ka tik papasakojo, kad per paskaita taip sake.......nors as irgi buvau pries menesi, bet nebuvo tokios informacijos, gal pamirso pasakyt....

Taip, negalima. Tokios yra AK taisykles, jokių atsigerimu ar valgymo saremiu metu. Vandens atsigerti leidžia tik VGN .
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 02 28, 20:45)
mamytes, kas neseniai gimdet AK, sakykit ar tiesa , kad Antakalny i gimdykla neleidzia nesti vandeni blink.gif ? pazistama, ka tik papasakojo, kad per paskaita taip sake.......nors as irgi buvau pries menesi, bet nebuvo tokios informacijos, gal pamirso pasakyt....

Na inesti tai galima, bet atsigerti niekas neduoda biggrin.gif man leido tik pora gurksniuku padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2013 02 28, 22:06)
Na inesti tai galima, bet atsigerti niekas neduoda biggrin.gif man leido tik pora gurksniuku padaryti.

bet cia gi nesamone g.gif verysad.gif o kas ten stebi? blink.gif kiek girdejau visada pasakoja, kad gyd.ir akuseres tik uzeina patikrinti, bet ne stovi nuolat....iseina , kad AK jie nuolt buna gimdykloj, niekur neisleidzia ir stebi kad nieko neisgertu ir nesuvalgytu? blink.gif
o jei saremiai tarkim 12 val. irgi neleidzia?galima ir nualpti(

gal as neteisingai supratau, bet jeigu net atsigert neleidzia, reiskia visa laika laiko ant to stalo blink.gif ?siaip as planavau ir pasivaikciuoti, jei galesiu, ir ant kamuolio pasedeti na ir t.t. ar tai imanoma?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta_is: 01 kovo 2013 - 00:18
Man vaikscioti negalima buvo, nes buvau pajungta prie aparato ir laselines. Bet ant kamuolio sedejau. Gerti norejau jau i pabaiga pries stumima, nes jau lb stiprus sareimiai prasidejo. O siaip iki to apie vandeni net negalvojau. Man pasake negalima, tai as kazkaip galvojau apie pasekmes, o norejau kad gimdimas praeitu sklandziai, tai klausiau daktaru. Su manim beveik visada buvo akusere..
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2013 03 01, 00:15)
galima ir nualpti(


laseline pastatys 4u.gif

blogiausia, kad gimdyklose tikrai labai silta, o mane tai prakaitas muse, tai saltis krete. tai leido vyrui tik sivilgdyt lupas man unsure.gif
Atsakyti