Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(zydrem @ 2013 01 29, 11:45)
perskaitykit jus paskutine tema  ax.gif labai dauk diskutuota ,buvo merginu kurios jau metus laiko ir daugiau tik aliejai tepe ir labai dziaugesi,galetu atsiliepti ir dabar kaip joms g.gif buvo ir tokiu daug kurios pries tokia veido prieziura ax.gif
aliejus tik maitina ,o odai BUTINAI reikia dregmes  ax.gif


Kitos yra tokios nuomuonės, kad naudojant tik aliejus oda išmoksta pati save apsirūpinti drėgme iš vidaus. Na tik tada reikia sąžiningai duag vandens gerti.

Aš kažkada naudojau tik aliejus ir jų mišinius veido odai, tai odai tas visai patiko. Aišku daug vandens gėriau. Bet tiesiog pasidarė man labai nepatogu, nes reikia labai pataikyt neužsitepti per daug, kad riebalas nevaikščiotum biggrin.gif O ryte kai skubi į darbą arba sporto klube kokiam po dušo tikrai patogiau paprastu kremu pasitepliot, dėl to ir perėjau atgal prie kremų biggrin.gif

Aš manau, kad oda vistiek viską pagrinde gauna iš vidaus ir jos būklė bent 70% priklauso nuo to ką valgome, kiek geriame, kiek laiko gryname ore praleidžiame... Na kiek rūpinamės savimi iš vidaus. Bet žinoma, kad reikia ir iš išorės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2013 01 29, 03:23)
Kitos yra tokios nuomuonės, kad naudojant tik aliejus oda išmoksta pati save apsirūpinti drėgme iš vidaus. Na tik tada reikia sąžiningai duag vandens gerti.

Aš kažkada naudojau tik aliejus ir jų mišinius veido odai, tai odai tas visai patiko. Aišku daug vandens gėriau. Bet tiesiog pasidarė man labai nepatogu, nes reikia labai pataikyt neužsitepti per daug, kad riebalas nevaikščiotum biggrin.gif O ryte kai skubi į darbą arba sporto klube kokiam po dušo tikrai patogiau paprastu kremu pasitepliot, dėl to ir perėjau atgal prie kremų biggrin.gif

Aš manau, kad oda vistiek viską pagrinde gauna iš vidaus ir jos būklė bent 70% priklauso nuo to ką valgome, kiek geriame, kiek laiko gryname ore praleidžiame... Na kiek rūpinamės savimi iš vidaus. Bet žinoma, kad reikia ir iš išorės smile.gif



Sveikos, pritariu bigsmile.gif Sakykite, gal kas pirko šitoje parduotuvėje www.naturata.lt, visos daug maž apsiperka KN arba AN? Bandau pereiti ir aš prie aliejų, bet, jaučiu, nepavyks: kažkaip odą traukia, kemšasi poros... o gal reikia išlaukti pereinamąjį laikotarpį ? smile.gif
Atsakyti
Labai aciu uz atsakymus, butinai paskaitysiu ankstesne temele 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pakomentuoti "Biokosmetikos akademijos" aliejų kokybę? Arba parekomenduokite dar kokių "gerų taškų", kur perkate kokybiškus aliejus Kaune ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 02 09, 13:21)
Gal kas galėtų pakomentuoti "Biokosmetikos akademijos" aliejų kokybę? Arba parekomenduokite dar kokių "gerų taškų", kur perkate kokybiškus aliejus Kaune ax.gif


Esu pirkus iš jų tik mago sviestą. Kokybe nenusivykiau. Bet šiaip pagrinde visus aliejus/hidrolatus ar kitus panašius dalykus perku "Kvapų namuose" (Laisvės alėjoje) arba "Sveikuose produktuose" (akropolyje, megoje, hyper maximoj yra) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 02 09, 11:21)
Gal kas galėtų pakomentuoti "Biokosmetikos akademijos" aliejų kokybę? Arba parekomenduokite dar kokių "gerų taškų", kur perkate kokybiškus aliejus Kaune ax.gif

as esu pirkus saltalankio al is ten doh.gif nelabai patiko
akoma dar yra Kaune 4u.gif ju aliejais man dar neteko nusivilti
Atsakyti
QUOTE(*melodia* @ 2013 01 29, 01:01)
jog aliejus netinka drekinimui ir sendina oda, vien ji naudojant. Rasoma sitaip: jis odai suteikia tik "sebumą" (riebaliuką - su vitaminais, bet visgi tik riebaliuką), o odai reikia drėgmės, todėl visąlaik tepama aliejumi ji pradeda dusti jau po 20 minučių. Nekeičia situacijos ir tai, kad aliejus tepamas ant drėgnos odos.
Tepama tik aliejumi, oda greičiau sensta, nes jos jaunystei išlaikyti reikalingas būtent vanduo.

Pats aliejus manau nesendina (priešingai nei chemija vadinama kremais) - tačiau jis gali užkimšti poras, oda nekvėpuos (kaip tu ir minėjai )ir prasidės visokios problemos - bėrimai, odos papilkėjimas, tonuso praradimas. Todėl reiktų palaikius aliejų nuplauti.
Kad vandens reikia organizmui tai faktas - tačiau jį reiktų gert (oda juk mūsų organizmo atspindys, ne atvirkščiai), per odą drėgmės mažai pasisavinama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige10: 11 vasario 2013 - 11:54
Atradau pagaliau sau veidui tinkama alieju! ax.gif Esu izbandzius daugybe alieju, nei vienas nei veidui, nei kunui netiko, baisiai issausindavo oda, pleiskanodavo, tempdavo, tai tikrai susidarydavo senos odos vaizdas, net jei ir nuplaudavau juos truputi palaikius, ir kremo uztepdavau, bet vis vien... Jau buvau susitaikius su mintim, kad mano odai tiesiog netinka. Kol neisbandziau veida patepti su ricinu aliejumi cool.gif Nu pasaka. Tiesa palaikau kol suisgers, nuplaunu oda ir patepu savo naturaliu drekinamu kremu (nes kitaip mano oda tuoj pat sudziuna) ir ka jus manot, tas paprastas pigutis aliejukas mano oda padaro atsigavusia, skaiscia, stangria, tonusas pasikeicia, minkstute, svelnute wub.gif Siulau isbandyti, kas nebande! 4u.gif

Beje, ricinu aliejus man taip pat labai naudingas blakstienoms, tepu vos vos retkarciais vakarais, tai atsikeliu su stipresnem blakstienom, o ryte ir malonumas jas dazyt buna, kazkokios kietesnes, graziau issisukuoja.

Poveikis plaukams taip pat superinis! Pamaisau su kokosu aliejumi, o retkarciais su kiausiniu.

Zodziu ricina thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ricina ar kremas? lotuliukas.gif
Atsakyti
Čia kažkada buvo diskutuojama apie ricinos veido kaukes nuo inkštirų. Buvo būgštavimai ar ricinos aliejukas nepradės skatinti veido plaukelių augimą blush2.gif Būta vieningos nuomonės,kad ne, nes kaukė daroma tik kartą į savaitę, o jeigu jūs tepate kiekvieną kartą, tai nežinau.. Kažkaip nevilioja manęs tai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 02 12, 16:43)
ricina ar kremas?  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nea, krema seniai sita naudoju, anksciau tokio paveikio nedare biggrin.gif

QUOTE(Emixsit @ 2013 02 12, 20:36)
Čia kažkada buvo diskutuojama apie ricinos veido kaukes nuo inkštirų. Buvo būgštavimai ar ricinos aliejukas nepradės skatinti veido plaukelių augimą blush2.gif  Būta vieningos nuomonės,kad ne, nes kaukė daroma tik kartą į savaitę, o jeigu jūs tepate kiekvieną kartą, tai nežinau.. Kažkaip nevilioja manęs tai  biggrin.gif


lotuliukas.gif net nepagalvojau! siaip ar taip as tepu ir tik viena, max du kartus per savaite, ne kiekviena diena smile.gif bet sekanti karta netepsiu virs lupos tos srities thumbup.gif
Atsakyti
O as pagalvojau, kad gal jusu kremui pritruko butent tu rugsciu kurios yra ricinu aliejuje. Todel dabar veidukui labiau ir patinka. Tiesiog radot ko truko jusu kremukui. Nes gi pati jus rasot, kad vien aliejum pasitepus oda greit sausa, o pasitepus ant virsaus kremu, labai gerai.
Atsakyti