Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

siandien kartu.lt yra pasiulymas:
21 Lt už 70 Lt vertės ekologišką, aukščiausios kokybės, "Baltąjį Maroko auksą“ nerafinuotą Argano aliejų (100ml)!

Gal kas esat bande si alieju? Kazkaip pigus atrodo g.gif uz 100ml 21Lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2013 02 20, 11:43)
siandien kartu.lt yra pasiulymas:
21 Lt už 70 Lt vertės ekologišką, aukščiausios kokybės, "Baltąjį Maroko auksą“ nerafinuotą Argano aliejų (100ml)!

Gal kas esat bande si alieju? Kazkaip pigus atrodo  g.gif uz 100ml 21Lt g.gif


Aš bijočiau tokį pirkti, nes didelė tikimybė, kad gali būti skiestas
Atsakyti
Kiek kartų per savaitę darote aliejų kaukes plaukams? 4u.gif
Pagalvojau kad iki vasaros noriu šiek tiek palepinti plaukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galinti @ 2013 02 22, 14:50)
Kiek kartų per savaitę darote aliejų kaukes plaukams?  4u.gif
Pagalvojau kad iki vasaros noriu šiek tiek palepinti plaukus ax.gif

Kartais viena, kartais du. Kartais tik pries plovima patepu plauku galiukus aliejumi kokiai valandai. Manau priklauso nuo plauku, jei labai sausi, tai nors ir pries kiekviena plovima galima deti aliejines kaukes:).
Atsakyti
QUOTE(jūrosbanga @ 2013 02 21, 19:04)
Aš bijočiau tokį pirkti, nes didelė tikimybė, kad gali būti skiestas

Raso:
100 % natūralus ir grynas, atitinka ekologinio sertifikato Ecosert SA / FR-BIO-01 reikalavimus. Iš neskrudintų riešutų, todėl jame išlieka daugiau vertingųjų medžiagų
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2013 02 22, 17:11)
Raso:
100 % natūralus ir grynas, atitinka ekologinio sertifikato Ecosert SA / FR-BIO-01 reikalavimus. Iš neskrudintų riešutų, todėl jame išlieka daugiau vertingųjų medžiagų

patikėkit prirašo ka tik nori doh.gif
as karta per tokias akcijas nusipirkau avokado al. "kvepianti" actu,o makadamiju visai be kvapo doh.gif
nuo to karto neziuriu nei i viena tokia grupine akcija ar tai butu aliejus ar hidrolatas ar eterinis al, ax.gif
nesakau kad visos panasios akcijos s....bet per nesazininga pardaveja dabar i jas nesidairau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 02 22, 17:27)
patikėkit prirašo ka tik nori  doh.gif
as karta per tokias akcijas nusipirkau avokado al. "kvepianti" actu,o makadamiju visai be kvapo  doh.gif 
nuo to karto neziuriu nei i viena tokia grupine akcija ar tai butu aliejus ar hidrolatas ar eterinis al,  ax.gif
nesakau kad visos panasios akcijos s....bet per  nesazininga pardaveja dabar i jas nesidairau  ax.gif

tai ir man tokia nuojauta, kad cia kazkoki fufeli parduoda g.gif nepasitikiu blush2.gif tomis grupinemis akcijomis. Tad sumasciau cia paklausti mirksiukas.gif gal kas bande si alieju
Papildyta:
Kur patartumet pirkti kokybiska argano alieju?
Atsakyti
As irgi nebeziuriu, kai per grupinius pirkimus koki alieju parduoda, nes yra teke nusivilt. Geriau sumokesiu truputi brangiau, bet zinau, kad atidarius buteliuka tikrai nesigailesiu isleistu pinigu 4u.gif

Merginos as nesiulyciau sausiems plaukams daryt daznai aliejines kaukes. Mano nesausi, bet kol as tuos aliejus isplaudavau is savo plauku, tai jie gerokai pasausedavo. Tad dabar isvis atsisakiau aliejiniu kaukiu ir plaukai atsigavo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2013 02 22, 17:35)

Kur patartumet pirkti kokybiska argano alieju?

as karta pirkau ir per akcija biggrin.gif susigundžiau nes pardavėjas užtikrino del kokybes fb puslapi ar kazkur ,jau pamiršau,
bet jau su nuolaida argno aliejus kainavo apie 36lt 100ml g.gif galiu ir klysti kelias lt bet panašiai,senokai jau pirkau,
pirku is gamta veda,ar gamta saukia ,aliejus yra tikra kokybiškas (bent man taip atrodo),labai greitai i oda susigeria ,kaip baigsiu tikrai is ten pat uzsisakinesiu ax.gif
kitus aliejus perku is akomos arba AZ
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 02 22, 19:01)

Merginos as nesiulyciau sausiems plaukams daryt daznai aliejines kaukes. Mano nesausi, bet kol as tuos aliejus isplaudavau is savo plauku, tai jie gerokai pasausedavo. Tad dabar isvis atsisakiau aliejiniu kaukiu ir plaukai atsigavo ax.gif

mano plaukai sausi, tepu dažnokai, išplauti jokių problemų, todėl visiškai nesutinu kad plaukams tai blogis
Atsakyti
Nesakau, kad aliejines kaukes tai blogis. Tiesiog niekad nebandziusios tegu iskart daznai nedaro.Reikia paziuret ar plaukams tiks. As tikrai ne viena ir ne du aliejus bandziau, bet man geriau pasiteisino kauke su vandenine dalim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 02 23, 08:18)
Nesakau, kad aliejines kaukes tai blogis. Tiesiog niekad nebandziusios tegu iskart daznai nedaro.Reikia paziuret ar plaukams tiks. As tikrai ne viena ir ne du aliejus bandziau, bet man geriau pasiteisino kauke su vandenine dalim ax.gif

man taip pat drinks_cheers.gif
aliejus tik apsunkina plauka doh.gif mano plaukas yra ilgas ir storas ,gal ploniems silpniems plaukams ir tinka aliejinės kaukes g.gif nežinau ax.gif kiek buvau prisidarius, po pora kartu panaudojus- draugei atidaviau jos trumpi smulkus plaukai ji sake kad jai labai gerai ax.gif
taip kad cia reikia bandyti ir ieškoti 4u.gif
Atsakyti