Įkraunama...
Įkraunama...

**Gyvenančių Leeds pašnekesiai**

QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 08, 16:07)
sveikos. Aš tai neturiu ką pasakyt tai ir nesireiškiu čia labai smile.gif
Gavau šendien laišką kad reiėks eit susileist vaistus nuo antikūnių nes grupė kraujo minusinė tik neaišku ar pas akušere eit ar į ligoninę kur gimdysiu g.gif

O tai laiske neparasyta kur ateit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 08, 15:27)
O tai laiske neparasyta kur ateit? g.gif

parašyta A Floor. Pas mano akušerę nėra jokių A Floor. Tai kiek suprantu į pačią ligoninę... Ir buvo parašyta kad jei kas neaišku skambintis akušerei. Tai gal geriau reikės pasiskambint pasitikslint
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 08, 16:28)
parašyta A Floor. Pas mano akušerę nėra jokių A Floor. Tai kiek suprantu į pačią ligoninę... Ir buvo parašyta kad jei kas neaišku skambintis akušerei. Tai gal geriau reikės pasiskambint pasitikslint

LGI ligoninej cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 08, 15:31)
LGI ligoninej cia mirksiukas.gif

Tai tikriausiai taip ir bus, nes ir pats laiškas atėjęs iš ten. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 08, 16:44)
Tai tikriausiai taip ir bus, nes ir pats laiškas atėjęs iš ten. smile.gif

Ten ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip diena praejo? smile.gif
mano tai kazkokia..tokios slogios nuotaikos uzpuole, kazkoks rutinos jausmas uzpuole ir net nzn kodel.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 08, 20:49)
kaip diena praejo? smile.gif
mano tai kazkokia..tokios slogios nuotaikos uzpuole, kazkoks rutinos jausmas uzpuole ir net nzn kodel.. sad.gif

Ruduo matyt kaltas mirksiukas.gif
Man thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As daznai ir nesedziu prie kompiuteriu, jei grazesne dienele tai i lauka, parduotuve, arba lova... smile.gif tinginys pas manes lapkritinis biggrin.gif
Kokie savaitgalio planai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VikLyg @ 2012 11 09, 18:37)
Sveikutes  smile.gif
As daznai ir nesedziu prie kompiuteriu, jei grazesne dienele tai i lauka, parduotuve, arba lova... smile.gif tinginys pas manes lapkritinis biggrin.gif
Kokie savaitgalio planai? smile.gif

Sveiki....
Nieko mandraus...Jei oras leis,vaziuosim pasivaiksciot kur nors blush2.gif Dar reikia nupirkt dovanas keledines,pas viena berniuka i gimtadieni eisim tai reikia dovanos,maza leliuka lankyt-vel dovanos reikia...Dar kitoj temutej traukemes,tai reikia ryt verkiant nupirkt dovanele ir issiust,kad iki svenciu gautu....Zodziu dovanu pirkimo metas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 09, 19:44)
Sveiki....
Nieko mandraus...Jei oras leis,vaziuosim pasivaiksciot kur nors blush2.gif Dar reikia nupirkt dovanas keledines,pas viena berniuka i gimtadieni eisim tai reikia dovanos,maza leliuka lankyt-vel dovanos reikia...Dar kitoj temutej traukemes,tai reikia ryt verkiant nupirkt dovanele ir issiust,kad iki svenciu gautu....Zodziu dovanu pirkimo metas biggrin.gif

Labukas smile.gif tai kaip sekesi dovanas pirkti? smile.gif
Atsakyti
Nu merginos, duodat vaizdo gero............... g.gif
Atsakyti
QUOTE(VikLyg @ 2012 11 14, 17:23)
Nu merginos, duodat vaizdo gero...............  g.gif

biggrin.gif
As tingiu kalbet biggrin.gif
Atsakyti