Įkraunama...
Įkraunama...

**Gyvenančių Leeds pašnekesiai**

QUOTE(Geriuke @ 2012 11 14, 19:01)
biggrin.gif
As tingiu kalbet biggrin.gif

O kodel....? unsure.gif
Atsakyti
aš tai bonifacijaus atostogose gathering.gif lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 18, 17:46)
aš tai bonifacijaus atostogose gathering.gif  lithuania.gif

Labas.
Tu LT.? mirksiukas.gif
As tinginiauju...Tiek planu turejau bet aptingau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 18, 17:01)
Labas.
Tu LT.? mirksiukas.gif
As tinginiauju...Tiek planu turejau bet aptingau... blush2.gif

Tai taip, 14 pargrįžau rolleyes.gif
Aš šendien visa diena vaikštau kai pritrenkta doh.gif nepriprantu matyt prie laiko.. o ir spaudimas didžiojoi pusei truputi..
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 18, 18:22)
Tai taip, 14 pargrįžau rolleyes.gif
Aš šendien visa diena vaikštau kai pritrenkta  doh.gif  nepriprantu matyt prie laiko.. o ir spaudimas didžiojoi pusei truputi..

Kada i uk.? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 18, 17:34)
Kada i uk.? mirksiukas.gif

28 dieną smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kaip gyvuojat ? smile.gif ar jau pradejot puost namus kaledom? ar jau planuojat kur naujus sutiksit? smile.gif
beje gal kuri zinot kur butu galima rasti koki darbeli kad per diena butu tik kokios 2-3 valandikes? smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
atleiskit, kad isiverziu pas jus i tema smile.gif Ieskau vaikui snekancio teletabio Po is 1996 (senos laidos, ne nauju). Vokietijoje, kur mes gyvename, teletabiu nera, panaudota rasti labai sunku, o mano vaikas kaip isprotejes del teletabiu. Pagalvojau, gal Anglijoje vaikai dar domisi teletabiais ir gal imanoma rasti dar ir senaja PO. Mums tiktu visoks: naujas ar padevetas. Gal kuri turite didesniu vaikiuku, kuriems teletabiai jau nebeidomu. Gal parduotumete mums?
Aciu labai.
Merginos, ta pacia zinute parasysiu ir kituose Anglijos mamyciu pokalbiuose.
Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 19, 16:03)
sveikos  4u.gif
kaip gyvuojat ? smile.gif ar jau pradejot puost namus kaledom? ar jau planuojat kur naujus sutiksit?  smile.gif
beje gal kuri zinot kur butu galima rasti koki darbeli kad per diena butu tik kokios 2-3 valandikes? smile.gif

sveika, gali bandyti eit į travelodge hotel aš už mėnesio į dekretą tikriausiai jau išeisiu. Kaip tik reikės darbuotojos.
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 20, 13:40)
sveika, gali bandyti eit į travelodge hotel aš  už mėnesio į dekretą tikriausiai jau išeisiu. Kaip tik reikės darbuotojos.

o tai ziurek gal butu imanoma kad tu kai grysi po atostogu paklaustum ar reikes ar ne smile.gif nes manau tada jei reikes butu paprasciau gauti ta darbeli, negu taip is salies atejus smile.gif ar sutiktum sito paklausti? smile.gif buciau tikrai lb lb dekinga smile.gif ir skolinga nelikciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 20, 18:42)
o tai ziurek gal butu imanoma kad tu kai grysi po atostogu paklaustum ar reikes ar ne smile.gif nes manau tada jei reikes butu paprasciau gauti ta darbeli, negu taip is salies atejus smile.gif ar sutiktum sito paklausti? smile.gif buciau tikrai lb lb dekinga smile.gif ir skolinga nelikciau  4u.gif

aš paklausti galiu reikės ar ne. O tu žiūrėsies paskui pati jei reiks, nes čia bandžiau viena itrint sakė reikės reikės ir kai reikėjo nei puse žodžio man nepasakė po sav laiko žiūriu kažkokia nauja atėjus..Tai ir nervas paėmė... Nu matai turi eit ir rodyt kad pati nori dirbt ieškai darbo ir pan.. O tu anglų kalbi? Nes nebėra lietuvės menedžerės pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 20, 19:03)
aš paklausti galiu reikės ar ne. O tu žiūrėsies paskui pati jei reiks, nes čia bandžiau viena itrint sakė reikės reikės ir kai reikėjo nei puse žodžio man nepasakė po sav laiko žiūriu kažkokia nauja atėjus..Tai ir nervas paėmė... Nu matai turi eit ir rodyt kad pati nori dirbt ieškai darbo ir pan.. O tu anglų kalbi? Nes nebėra lietuvės menedžerės pas mane smile.gif

na ir tiek manau pagelbes smile.gif jei tikrai reikes pati bandysiu eit ir kalbet smile.gif joa sneku as angliskai, tai nera skirtumo menedzere lietuve ar angle smile.gif o kas ten per grafikas ?
na matai tiesiog kai kazkas is vidaus tave uztaria yra daugiau sansu gaut darbeli smile.gif cia daugiau nei pries metus pamenu nesiojau savo cv po viesbutukus bet taip nieks ir nepaskambino nors zadejo is daug kur smile.gif na tik tada ieskojau darbo full timo 40val per sav.smile.gif
Atsakyti