Įkraunama...
Įkraunama...

**Gyvenančių Leeds pašnekesiai**

QUOTE(Evita_ @ 2012 11 20, 19:46)
na ir tiek manau pagelbes smile.gif jei tikrai reikes pati bandysiu eit ir kalbet smile.gif joa sneku as angliskai, tai nera skirtumo menedzere lietuve ar angle smile.gif o kas ten per grafikas ?
na matai tiesiog kai kazkas is vidaus tave uztaria yra daugiau sansu gaut darbeli smile.gif cia daugiau nei pries metus pamenu nesiojau savo cv po viesbutukus bet taip nieks ir nepaskambino nors zadejo is daug kur smile.gif na tik tada ieskojau darbo full timo 40val per sav.smile.gif

nu ateini 9 ryto paprastom darbo dienom pasiemi savo lapą ten būna 10 12 15 18 kambarių kaip kada ir eini tvarkytis pasidarai ir eini namo. savaitgaliais eini 10 puse 11 irgi ateini pasiemi lapą padarai kambarius ir eini namo smile.gif per kiek pasidarai per tiek. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 20, 19:51)
nu ateini 9 ryto paprastom darbo dienom pasiemi savo lapą ten būna 10 12 15 18 kambarių kaip kada ir eini tvarkytis pasidarai ir eini namo. savaitgaliais eini 10 puse 11 irgi ateini pasiemi lapą padarai kambarius ir eini namo smile.gif per kiek pasidarai per tiek.  smile.gif

o tai jei ne paslaptis kiek tada moka? smile.gif
Ir kai grysi po atostogu ir paklausi, pranesk smile.gif lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 20, 20:50)
o tai jei ne paslaptis kiek tada moka? smile.gif
Ir kai grysi po atostogu ir paklausi, pranesk smile.gif lauksiu smile.gif

priklauso kiek darbo kiek į dieną gauni kambarių smile.gif gali gauti nuo 150 iki 220 kas 2sav moka.
jei mato kad lečiau dirbi duoda mažiau a\kambarių ir 220 tikrai negausi
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 20, 21:38)
priklauso kiek darbo kiek į dieną gauni kambarių smile.gif  gali gauti nuo 150 iki 220 kas 2sav moka.
jei mato kad lečiau dirbi duoda mažiau a\kambarių ir 220 tikrai negausi

tai daug istikro smile.gif jei imanoma apsisukti per 2-3 valandas per diena ir dar gauni tokius pinigelius tai tikrai nemazai smile.gif noriu sito darbelio biggrin.gif
o ziurek dar turiu klausimeli, ten gauni sutarti ar kazka panasaus? ir kiek ten valandu buna parasyta kad dirbi? cia idomumo deliai smile.gif
ieskau jau kuri laika per interneta kokio darbelio bet nieko isvis neina rasti sad.gif o jei ir randi issiunti cv, bet taip nieko ir neisgirsti..sunku dabar ka rasti...

Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 20, 22:10)
tai daug istikro smile.gif jei imanoma apsisukti per 2-3 valandas per diena ir dar gauni tokius pinigelius tai tikrai nemazai smile.gif noriu sito darbelio biggrin.gif
o ziurek dar turiu klausimeli, ten gauni sutarti ar kazka panasaus? ir kiek ten valandu buna parasyta kad dirbi? cia idomumo deliai smile.gif
ieskau jau kuri laika per interneta kokio darbelio bet nieko isvis neina rasti sad.gif o jei ir randi issiunti cv, bet taip nieko ir neisgirsti..sunku dabar ka rasti...

Daug? Tikriausiai juokauji... Čia labai mažai, bent jau man... smile.gif Ten kai idarbina iškart kontraktas bet kaip tave jei darbintų kaip būtų neisivaizduoju... Nes jie ieškos ką pakeist į mane o aš grįšiu į darbą smile.gif nu darbo valandos priklauso nuo kambarių bes už valandas niekas nemoka, moka už kambarius. 1 kambarys 1,45 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 21, 20:35)
Daug? Tikriausiai juokauji... Čia labai mažai, bent jau man... smile.gif Ten kai idarbina iškart kontraktas bet kaip tave jei darbintų kaip būtų neisivaizduoju... Nes jie ieškos ką pakeist į mane o aš grįšiu į darbą smile.gif nu darbo valandos priklauso nuo kambarių bes už valandas niekas nemoka, moka  už kambarius. 1 kambarys 1,45 smile.gif

aj matai as ne taip supratau smile.gif galvojau kad i sav moka 150-220 smile.gif bet dabar matau kad cia i dvi sav tiek smile.gif na uz kambary 1,45 tikrai ner daug smile.gif na bet vistiek papildoomas pinigelis smile.gif ma jauciu darbintu kaip laikina darbuotoja ir tiek smile.gif na gal jei per ta laika atsirastu kokia laisva vieta visam tai ir idarbintu visam laikui smile.gif o tu kiek laiko busi dekretinese? kas leliuka priziures kai grysi i darbeli? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evita_ @ 2012 11 22, 02:41)
aj matai as ne taip supratau smile.gif galvojau kad i sav moka 150-220 smile.gif bet dabar matau kad cia i dvi sav tiek smile.gif na uz kambary 1,45 tikrai ner daug smile.gif na bet vistiek papildoomas pinigelis smile.gif ma jauciu darbintu kaip laikina darbuotoja ir tiek smile.gif na gal jei per ta laika atsirastu kokia laisva vieta visam tai ir idarbintu visam laikui smile.gif o tu kiek laiko busi dekretinese? kas leliuka priziures kai grysi i darbeli? smile.gif

tai va, kad kas dvi savaites moka... aišku vis geriau negu nieko smile.gif aš dar nežinau kada aš išeisiu nes kai grįšiu į LT einu pas akušere pasiimt mb1 ir tada siūs tą formą apskaičiuos nuo kada išeit galiu tada ir bus aišku. o grįš irgi dar nežinau kada grįšiu
Atsakyti
QUOTE(Gabriell_ @ 2012 11 22, 08:19)
tai va, kad kas dvi savaites moka... aišku vis geriau negu nieko smile.gif  aš dar nežinau kada aš išeisiu nes kai grįšiu į LT einu pas akušere pasiimt  mb1 ir tada siūs tą formą apskaičiuos nuo kada išeit galiu tada ir bus aišku. o grįš irgi dar nežinau kada grįšiu

Labutukas.
I dekreta gali anksciausiai iseit 29 sav. nestuke.gif mirksiukas.gif Anksciau niekaip,nebent neturi sveikatos,tai sedesi ant biliotenio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2012 11 22, 18:28)
Labutukas.
I dekreta gali anksciausiai iseit 29 sav. nestuke.gif  mirksiukas.gif Anksciau niekaip,nebent neturi sveikatos,tai sedesi ant biliotenio mirksiukas.gif

hi.gif nu jau pirmadieni man 20sav, kas če tos 9 savaitės smile.gif niekur neskubu, gerai jaučiuosi nestuke.gif rolleyes.gif bigsmile.gif
Atsakyti
tai kai grysi nepamirsk paklaust ar reikia gal dabar ar gal reiks ar pan smile.gif busiu dekinga ir lauksiu ziniu smile.gif
Atsakyti
wub.gif [/SIZE]
Atsakyti
4u.gif su sventemis!
Atsakyti