Įkraunama...
Įkraunama...

Parduotuvėlės, sandėliukai, kioskeliai, turgus...

vat del aistruoles kazkas cia rase,tai tikrai, kazkada, cia vilniuje, pabandziau tusa prasukt, tai visi isdziuve buvo (paprstai to nedarau,bet zinant kad buvau isparduotuveje ir visvien jie jau buvo prasukioti...) beje, pardawinejo ne taip ir pigiai, gal po 28lt kazkur.
o del padelku ir gariunu-turiu drauge, kuri dirba inspektore, tikrina panasisu dalykus ir gauna originaliu kvepaliuku uz puse-trecdali kainu. taigi gariunuose yra ir originaliu kvepalu, bet ju kaina nezymiai skirsis nuo sarmu ir kristianu, kokias 30-50lt. tada jau renkasi kas kam svarbiau--grazi aplinka, ar nuolaidos. biggrin.gif
Atsakyti
Beje cia toks klausimas pasvarstymui: nezinau kaip tiksliai ten yra su kosmetika, bet isivaizduoju kad turetu buti panasiai kaip su drabuziais, pati dirbu vienoje drabuziu parduotuveje, ir tikrai geros kokybes drabuziai kuriu pirmine kaina yra pvz 100% naturalaus silko marskiniu 229, arba svarko 399, paskutine ispardavimo savaite kainuoja iki 100lt, tai tokiu atveju kodel 80 kainuojantis blizgesys negali kainuoti 30? g.gif arba 250 kainuojantys kvapalai-150 g.gif ?
Padielku aisku turguose yra, bet manau yra ir originalu, bet jiems gal irgi kazkas ne visai gerai, gal koks galiojimo laikas pasibaiges ar ka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 03 29, 08:26)
Beje cia toks klausimas pasvarstymui: nezinau kaip tiksliai ten yra su kosmetika, bet isivaizduoju kad turetu buti panasiai kaip su drabuziais, pati dirbu vienoje drabuziu parduotuveje, ir tikrai geros kokybes drabuziai kuriu pirmine kaina yra pvz 100% naturalaus silko marskiniu 229, arba svarko 399, paskutine ispardavimo savaite kainuoja iki 100lt, tai tokiu atveju kodel 80 kainuojantis blizgesys negali kainuoti 30? g.gif  arba 250 kainuojantys kvapalai-150 g.gif ?
Padielku aisku turguose yra, bet manau yra ir originalu, bet jiems gal irgi kazkas ne visai gerai, gal koks galiojimo laikas pasibaiges ar ka g.gif

Pritariu...teko siandien susidurti,kai drauge pirko Manheten l.dazus is turgaus...tikrai originalai,tikrai is Vokietijos, bet nera galiojimu, o ant vienu pavyko atrasti nenugramdyta galiojima, taitik iki siu metu birzelio... doh.gif siaip tai apsimoka, jei daug dazaisi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2007 03 29, 08:26)
Beje cia toks klausimas pasvarstymui: nezinau kaip tiksliai ten yra su kosmetika, bet isivaizduoju kad turetu buti panasiai kaip su drabuziais, pati dirbu vienoje drabuziu parduotuveje, ir tikrai geros kokybes drabuziai kuriu pirmine kaina yra pvz 100% naturalaus silko marskiniu 229, arba svarko 399, paskutine ispardavimo savaite kainuoja iki 100lt, tai tokiu atveju kodel 80 kainuojantis blizgesys negali kainuoti 30? g.gif  arba 250 kainuojantys kvapalai-150 g.gif ?
Padielku aisku turguose yra, bet manau yra ir originalu, bet jiems gal irgi kazkas ne visai gerai, gal koks galiojimo laikas pasibaiges ar ka g.gif


Klausimas pamastymui: o kodel silko marskiniai isparduodami uz 100lt? Galiojimo laikas pasibaiges? Jiems kazkas negerai?
Su kvepalais irgi taip kaip su marskiniais - NEBEMADINGI, nereklamuojami, neispirkti ir t.t. Kvepalai neatidaryti nesensta (jei gerai laikomi). Bet vat su kosmetika gali buti daugiau variantu: baiginejasi galiojimo laikas, nebemadingos spalvos, nebeisparduoda, keiciasi dizainas (ipakavimas), nutraukiama produkto gamyba. Bet tikrai originalus blizgesys labai labai labai retai buna nukainuojamas nuo 80 iki 30lt. (sugniuzdytas ipakavimas, be rysio spalva).
Pavyzdziui Chanel neisparduoda drabuziu, kurie nebuvo nupirkti sezono metu (juos sudegina), neparduoda savo kvepalu su nuolaida ir jokiems didmenininkams neleidzia taip daryti.
Atsakyti
pastebejau jog atsirado platintoju kurie platina kosmetika savo namuose. prekes tokios kaip buna sarmose- su lietuviskais vertimais ir pan. tik uz puse kainos...
sakau gal kas zinot is kur tiksliai jie gaunas tas prekes?
manau is ten pat is kur ir sarma, taciau gal kas zinot tiksliau? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Na as turiu viena teorija - is sandeliu "nukosina" hihihi.gif
Nes turejau viena L'oreal tiekeja, kuri gaudavo pigiau sios firmos kosmetika smile.gif O gaudavo inai is vienos panos, kurios mama ar tevas prie situ reikalu kosmetikos buvo, tai is sandeliu "nukosejama" kosmetika buvo...
Tai vat tokia mano teorija ir su sita kosmetika ax.gif
Atsakyti
Aš irgi anksčiau tušus L'OREAL'io pirkau po 15Lt. Geri laikai buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jo.. neblogai butu kur uzdyka kosmetikos pasirinkti:)
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 08, 16:51)
Na as turiu viena teorija - is sandeliu "nukosina"  hihihi.gif
Nes turejau viena L'oreal tiekeja, kuri gaudavo pigiau sios firmos kosmetika smile.gif O gaudavo inai is vienos panos, kurios mama ar tevas prie situ reikalu kosmetikos buvo, tai is sandeliu "nukosejama" kosmetika buvo...
Tai vat tokia mano teorija ir su sita kosmetika  ax.gif

del sito as pritariu drinks_cheers.gif pati neseniai gavau Chanel kvepalus uz puse kainos doh.gif blush2.gif ir Dior lupdazi is vis dovanu,net nemokejau blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 05 08, 18:03)
Aš irgi anksčiau tušus L'OREAL'io pirkau po 15Lt. Geri laikai buvo  lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif tikrai geri smile.gif
db viena nusiperki uz tiek, uz kiek tris anksciau paimdavai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 10 gegužės 2007 - 07:38
Sveikutes mergaites, gal zinot Klaipedoje kur prekiauja tom padielkom?
Atsakyti
Man šią savaitę į darbą kažkoks senis atnešė Chanel blizgesių su "man labai tinkančiom spalvytėm, madingom" lotuliukas.gif
Atsakyti