Įkraunama...
Įkraunama...

Raspberry Ketone Extract

Labutys, pigus budas ir tykrai efektyvus yra salduminu atsisakyt - tai gert chroma 1 tab i diena,Puikus, pigus budas po savaites tykrai ramiai praeisit pro salduminus. Gintarineje vaistyneje 100 tab nu 23 lt buna iki 15 lt ,pabandykit tykrai super.
Atsakyti
Nereikia aklai tiketi siuo aparatu. Pirmiausia reikia susitvarkyti mityba, sportuoti 3 kartus i savaite + naudoti maisto papildus. Zinoma, nevalgyti po 6val. Ir rezultatai pasimatys smile.gif Butu gerai, kad nieko nedarant, tiesiog isgeriant po viena tablete du kartus dienoj, svoris nukristu biggrin.gif Mano drauge si Ketone uzsisake, tai galesiu parasyti kas ir kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nering@ @ 2012 12 04, 15:10)
Nereikia aklai tiketi siuo aparatu. Pirmiausia reikia susitvarkyti mityba, sportuoti 3 kartus i savaite + naudoti maisto papildus. Zinoma, nevalgyti po 6val. Ir rezultatai pasimatys smile.gif Butu gerai, kad nieko nedarant, tiesiog isgeriant po viena tablete du kartus dienoj, svoris nukristu  biggrin.gif  Mano drauge si Ketone uzsisake, tai galesiu parasyti kas ir kaip wink.gif

cia kiekvienai aisku , kad susitvarkius mityba , sportuoti 3 kartus ir nevalgant po 6 val. jokiu papildu nereikia svoris ir taip kris smile.gif)
Atsakyti
Visiskai nieko nepadeda jis. Dar ir i pliusa svorio priaugau. dabar laukiu ale pinigu grazinimo.. sad.gif
Atsakyti
Ir aš vos nesusigundžiau šia reklama blush2.gif Gerai, kad pirma šį forumą pasiskaičiau 4u.gif Teisingai pasakyta, kad norint sulieknėti, reikia atsisakyti saldumynų, per didelio kiekio maisto ir sportuoti. Taip ir yra, paskaičius visuose ale stebuklinguose papilduose parašyta, kad juos vartojant reikia sportuoti ir valgyti tam tikrą maistą. Jei taip darysim ir be papildų sulieknėsim. Taigi visur akių dūmimas. Bet kaip rasti tą valią, kad nustoti ėsti (jei sąžiningai, tai juk jau nebe valgom, o ėdam saldumynus ir kitą skanų maistą, užtat ir storėjam...) blush2.gif Aš dar tos valios neradau... blush2.gif gal kada ir pas mane ji ateis. To paties linkiu ir jums visoms, kurios jos laukiat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba,
as taip pat patikejua labai geria reklama ir nusipirkau doh.gif nieko nepadeda schmoll.gif

QUOTE(Monce_g @ 2013 01 03, 21:11)
Visiskai nieko nepadeda jis. Dar ir i pliusa svorio priaugau. dabar laukiu ale pinigu grazinimo.. sad.gif


o kaip grazinsiesi pinigus? as ziurejau, bet niekur nerandu, kad butu galima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vienise... @ 2013 01 08, 13:54)
Laba,
as taip pat patikejua labai geria reklama ir nusipirkau  doh.gif nieko nepadeda  schmoll.gif
o kaip grazinsiesi pinigus? as ziurejau, bet niekur nerandu, kad butu galima  schmoll.gif


Buvo rašyta kad 100proc pinigu grazinimas. Tai tiesiog atsakiau i ta pati meila kur jie patvirtino uzsakyma. Bet kadangi tipo jie atstovauja amerikieciu firma, reiks 2-3 men laukt kol ten finansininkai sutvarkys, arba vietoj grazinimu pinigu paimt balinama pasta arba krema. nieko kantrybes turiu - palauksiu pinigu. jei ka, turiu nusifotkinus kur jie rase kad gali grazint pinigus, su vartotoju teisem tada kovosiu..
Atsakyti
QUOTE(Monce_g @ 2013 01 08, 15:25)
Buvo rašyta kad 100proc pinigu grazinimas. Tai tiesiog atsakiau i ta pati meila kur jie patvirtino uzsakyma.  Bet kadangi tipo jie atstovauja amerikieciu firma, reiks 2-3 men laukt kol ten finansininkai sutvarkys, arba vietoj grazinimu pinigu paimt balinama pasta arba krema. nieko kantrybes turiu - palauksiu pinigu. jei ka, turiu nusifotkinus kur jie rase kad gali grazint pinigus, su vartotoju teisem tada kovosiu..

aciu bigsmile.gif 4u.gif , as nebandziau rasyti, bet dabar parasysiu.
Atsakyti
QUOTE(Monce_g @ 2013 01 08, 14:25)
Buvo rašyta kad 100proc pinigu grazinimas. Tai tiesiog atsakiau i ta pati meila kur jie patvirtino uzsakyma.  Bet kadangi tipo jie atstovauja amerikieciu firma, reiks 2-3 men laukt kol ten finansininkai sutvarkys, arba vietoj grazinimu pinigu paimt balinama pasta arba krema. nieko kantrybes turiu - palauksiu pinigu. jei ka, turiu nusifotkinus kur jie rase kad gali grazint pinigus, su vartotoju teisem tada kovosiu..

bet idomiai, man nejo issiusti atsisakymo produkto i ta pasta, is kurio jie parase, nes ten automatinis pastas, man grizdavo visi laiskai. tai as tiesiog atsisakiau is kurjerio paimti
Atsakyti
QUOTE(Monce_g @ 2013 01 08, 14:25)
Buvo rašyta kad 100proc pinigu grazinimas. Tai tiesiog atsakiau i ta pati meila kur jie patvirtino uzsakyma.  Bet kadangi tipo jie atstovauja amerikieciu firma, reiks 2-3 men laukt kol ten finansininkai sutvarkys


QUOTE(Zivilka @ 2013 01 09, 14:17)
bet idomiai, man nejo issiusti atsisakymo produkto i ta pasta, is kurio jie parase, nes ten automatinis pastas, man grizdavo visi laiskai. tai as tiesiog atsisakiau is kurjerio paimti

Is tiesu tokius dalykus, tokias prekybas reiketu viesinti, taip elgtis su pirkejais negalima. Bet kuri uzsienio parduotuve pinigus uz prekes grazina ilgiausiai per 2 savaites, kokie cia gali buti 2-3 men. Kas cia per mistika su kurjeriu blink.gif Truksta zodziu mad.gif
Atsakyti
As jau anksciau buvau rasiusi apie Rasbbery ketones is vitacost, bet mano postas kazkur dingo.
Taigi as geriu jau trecia savaite, poveikis toks kad valgyti nesinori, numeciau tik 3 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 19 sausio 2013 - 16:54
Man tai labai idomu, kaip reikia irodyti kad nenumetete svorio ir prasyti pinigu grazinimo. Gal jus kurjeris matuoja ir sveria pries atiduodant pakuote? O gal reikia siusti foto pries ir po? Nemanau schmoll.gif Nu visiska nesamone. Ir pinigu niekas negrazins nei po menesio, nei po dvieju, garantuoju.Atsakymas klientui turi buti duodamas per 10 dienu, o ne po keliu menesiu. O ka pasakysite vartotoju teisems, kaip kovosite? Kvita turite pirkimo?Irgi nemanau. Nu tokia nesamone, kad zodziu truksta doh.gif .Nera tokiu stebuklingu vaistu ir niekada nebus.Geriau paieskotite tos VALIOS, kaip cia sake kazkuri mergina, gal sutiksite. As jos irgi vis dar laukiu, gal sulauksiu savo VALYTES biggrin.gif
Sekmes visoms besikudinancios.Nemetyke pinigeliu i bala, neverta 4u.gif
Atsakyti