Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Labos bigsmile.gif 4u.gif

Kaip smagu čia rasti prirašyta wub.gif blush2.gif

Mes visa šeima šiandien pirmąkart lydėjom mergaitės čiuožti pasimokinti. Patiko. Žiūrėsim kaip toliau.

O mokytis užsieny mūsų lapkritinukei, manau, kad sunku. Nes angliškai. Turbūt galima tik įsivaizduoti, kai esi aplinkoj, kur ne viską supranti, pasakyti gali ribotai. Pažanga, aišku, didelė vaikų būna, bet stresas, kurį jie patiria iš pradžių yra nemaža kaina už tai.

Linkėjimai kuo didžiausi, labai pasiilgom savos kultūros ir pašnekesių, tokių gilių, lietuviškų, iš širdies 4u.gif
Atsakyti
Beje, skaito maniškė irgi su tėčiu - tiek lietuviškai, tiek angliškai. Čia man atradimas, bet labai vykęs - Kas turit tėtį išnaudokit sunkiausiom pamokom - didelis palengvinimas ir mamai, ir vaikai drausmingiau ir be graudulio atlieka tuos darbelius. (Rašom ir skaičiuojam tai su manim.) Kažkaip gal tėveliai moka apžaisti, turi ką pažadėti wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif

QUOTE(vaidasqrt @ 2014 10 11, 13:46)
Turbūt galima tik įsivaizduoti, kai esi aplinkoj, kur ne viską supranti, pasakyti gali ribotai. Pažanga, aišku, didelė vaikų būna, bet stresas, kurį jie patiria iš pradžių yra nemaža kaina už tai.


thumbup.gif saunuoliai.

QUOTE(vaidasqrt @ 2014 10 11, 14:28)
Beje, skaito maniškė irgi su tėčiu - tiek lietuviškai, tiek angliškai. Čia man atradimas, bet labai vykęs - Kas turit tėtį išnaudokit sunkiausiom pamokom - didelis palengvinimas ir mamai, ir vaikai drausmingiau ir be graudulio atlieka tuos darbelius. (Rašom ir skaičiuojam tai su manim.) Kažkaip gal tėveliai moka apžaisti, turi ką pažadėti wink.gif

g.gif gal reikes isbandyt, nes mano vaikas tai nei skaityt nei rasyt dar normaliai nemoka... bet kaip supratau kol kas tiems kurie moka, nelabai yra ka veikti...
Atsakyti
Labos

QUOTE(saturno_sesely @ 2014 10 15, 12:25)
g.gif  gal reikes isbandyt, nes mano vaikas tai nei skaityt nei rasyt dar normaliai nemoka... bet kaip supratau kol kas tiems kurie moka, nelabai yra ka veikti...


Ai, mes einam I antra jau klase - tai mum reik, nors aisku uzsieny tos klases kitaip, bet lietuviu, tai pagal antros klases kursa einam (tik nesakau, kad zibanciai biggrin.gif - nebunant toj aplinkoj ner lengva). Tai tiesiog norejau pasakyt, kad kai pradesit rimciau daryt kokiu namu darbus, tai tai kas sunkiausia, labai naudinga, kad su teciu daryt. Ir vaiko rysys su teciu sustipreja, ir kazkaip "lengviau" persilaust mokantis su nauja tecio energija (dazniausiai su juokeliais, bent pas mus). O siaip tai LT kazkaip neretai vaikai I mokykla ateina skaityt mokedami (geriau ar blogiau), nors oficialiai tai to nereik. Gal del to, kad LT vaikai pradeda eit veliau, nei daugumoj vakaru Europos saliu. Tai greit tampa nesmagu buti ne prie daugumos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidasqrt: 16 spalio 2014 - 14:21
Gal ir per daug cia mano zinuciu smile.gif Tikrai neturiu tikslo kazkuom girtis - bet kai stengiuos nedejuoti, tai taip gaunas blush2.gif ax.gif


Bet vis tiek... 4u.gif


...noriu pasveikinti lapkritinukus su gimtadieniais, o jų mamas - kad tapo mamomis tų nuostabių 2007-ųjų lapkričio stebuklų wub.gif
Atsakyti
vaidasqrt, temute apmirusi, nepergyvenk wink.gif gaila aisku, bet as savo laiku irgi apleidau sia tema... tai dabar nenoriu skustis smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Tas tai taip.... ax.gif

Ir tai suprantama... g.gif

Bet gal yra dar tokių, kas retais kartais gal atlenda čia, a? blush2.gif mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Uzsuku cia,bet kad tema apmirusi visai.
Atsakyti
sveikos, nju bet tai kaip as cia simtametu rodsnebuvusi, ojus vis dar plepat;)Saunuoles... kaip gera sugryzti;) negalvokit kad kur isvykusi buvau, tiesiog gyvenimo tempas...
o kadangi lapkritis jau labai y pabaiga- visus su gimtadieniais;)
Atsakyti
Tikrai malonu sugrizti ir pasziureti kaip jus cia gyvenat mirksiukas.gif nebuvau aktyviste, kaip sake, gyvenimo tempas daro savo viska.
Musu "maziukas' atsvente neseniai savo 7 metu gimtadieni, visas patenkintas su kruva dovanu grizo, sake,kad noretu dar karta pakartoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidasqrt @ 2014 11 12, 08:03)

Bet gal yra dar tokių, kas retais kartais gal atlenda čia, a?  blush2.gif  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

Yra yra wink.gif

SU NAUJAISIAIS!!!!! smile.gif
Atsakyti
Su praejusiom sventem, mielos mamytes 4u.gif

Kokiomis nuotaikomis i 2015 izenge lapkritinukai? mirksiukas.gif ar ismoke jau visi gerai skaityti, rasyti.. o gal yra kas ir i mokykla nejo?
Atsakyti