Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Labas vakaras,
Su Naujais!!


QUOTE(saturno_sesely @ 2015 01 06, 19:37)
Su praejusiom sventem, mielos mamytes  4u.gif

Kokiomis nuotaikomis i 2015 izenge lapkritinukai?  mirksiukas.gif ar ismoke jau visi gerai skaityti, rasyti.. o gal yra kas ir i mokykla nejo?


Skaito rašo valgyt prašo biggrin.gif

Į mokyklą vis dar patinka eit, tai tuo ir džiaugiamės smile.gif

Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2015 01 06, 19:37)
Kokiomis nuotaikomis i 2015 izenge lapkritinukai?  mirksiukas.gif ar ismoke jau visi gerai skaityti, rasyti.. o gal yra kas ir i mokykla nejo?


viską daro, noriai eina, laukia atostogų pabaigos biggrin.gif ryt į mokyklą jau, bet ėmė ir susirgo doh.gif

šiaip su mokslais bėdų tikrai nėra (tfu tfu tfu), labiau bėdos su drausme blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

pagyvėjimas bigsmile.gif

Maniškė į mokyklą eina ir nori , ir ne visai kartais, kaip ir visi vaikai, vienos pamokos labiau patinka, kitos kaip suprantu nelabai, atostogos visai patiko biggrin.gif Skaito, rašo, skaičiuoja, manau kaip pirmokė gerai, neturiu su kuo palygint biggrin.gif

Tik labai viską skuba, kruopštumo trūkumas doh.gif bet idėjų galvelėj kūrybinių pilna, prisižiūri internete visokių darbelių ir tik ant greičio sukarpė, sulipdė , papiešė ir ale doana mamai ar tėtei ar apskritai kažkoks žaidimas biggrin.gif
Atsakyti
Tai smagios zinios thumbup.gif mano Markas tai lauke atostogu, nelauke kada jos baigsis, bet ir i mokykla eina noriai, tik aisku geriau tai namie tinginiaut smile.gif taip svajojau, kad lankytu futbola, bet deja nepavyko priverst biggrin.gif apskritai sportas nesuzavejo kol kas, o gaila smile.gif lanko sachmatus, labai patinka apskritai visokie zaidimai - Monopolis, saskes, UNO kortos, kokiu tik nesam isbande...
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2015 01 13, 17:29)
Tai smagios zinios  thumbup.gif  mano Markas tai lauke atostogu, nelauke kada jos baigsis, bet ir i mokykla eina noriai, tik aisku geriau tai namie tinginiaut  smile.gif  taip svajojau, kad lankytu futbola, bet deja nepavyko priverst  biggrin.gif apskritai sportas nesuzavejo kol kas, o gaila  smile.gif  lanko sachmatus, labai patinka apskritai visokie zaidimai - Monopolis, saskes, UNO kortos, kokiu tik nesam isbande...


Ignas prieš pat atostogų pabaigą susirgo, oj bėda buvo biggrin.gif tiek pasiilgęs draugų buvo ir namie sienom lipo biggrin.gif

Būrelius lanko - anglų, sportą, chorą, jaunuosius šeimininkus (taip taip, yra toks, tarp vaikų ypač populiarus biggrin.gif ), lankė šokius, bet nebespėjo jau. Labiausiai anglų ir šeimininkai patinka (kepa sausainius, picas, sagas siuva,mokosi stalą serviruot, visokių įdomybių biggrin.gif)

Knygos domina tik enciklopedijos ir klausimynai (vakar reikėjo pristatyti perskaitytą knygą ir perskaityt pastraipą,tai slaitė apie planetas biggrin.gif (norėjo apie pasaulinius karus, nes tuo labai domisi, bet sakiau, kad gal ką lengvesnio lai pasirenka unsure.gif ) arba viskas, kas susiję su Michael'u Jackson'u ir jau tai 3 metus biggrin.gif knygos, rūbai ir pan biggrin.gif

bet va, gavo užduotį išmokti eilėraštį skaitovų konkursui, va čia ir pamatysim, kaip sekasi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
žiūriu, vis viena kita dar per darbus ir vaikus spėja užsukti. Šimtas metų smile.gif Aš užsukau prisiduoti, kad turim dar vieną sesę. Gimė pernai, gruodžio mėnesį, neseniai ir vieną mėnesiuką atšventėm, taip kad rašausi į daugiavaikių mamš sąrašą smile.gif Kiek tokių dabar jau turime iš viso?

Linkėjimai visiems pirmokėliams.
Atsakyti
Laba,
Gili, sveikinimai bigsmile.gif 4u.gif visai nemažai mūsų daugiavaikių biggrin.gif

Rusnes klasėj irgi vaikai iš enciklopedijų skaito, mūsiškė ne, dabar chemijos bandymais susiźavėjus po Mėgintuvėlio kelionių ir kelių gimtadienių ta tema biggrin.gif

Po atostogų savavališkai pradėjo lankyt karatė, tik iš trenerio sužinojom doh.gif Tai leidom mėnesį pabandyt, nors aš buvau prieš rolleyes.gif

Dar lanko keramiką, šachmatus ir pianiną. Gimnasiką trejus metus atlankė ir nebėr kam vežiot, tai teko atsisakyt. O visų labiausia norėtų į baletą wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2015 01 14, 13:48)
Aš užsukau prisiduoti, kad turim dar vieną sesę.


sveikinimai!

QUOTE(Limit @ 2015 01 14, 14:24)
dabar chemijos bandymais susiźavėjus po Mėgintuvėlio kelionių ir kelių gimtadienių ta tema

Po atostogų savavališkai pradėjo lankyt karatė,


kaip įdomu bigsmile.gif
--
hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2015 01 14, 14:24)
Laba,
Gili, sveikinimai bigsmile.gif  4u.gif visai nemažai mūsų daugiavaikių biggrin.gif

Rusnes klasėj irgi vaikai iš enciklopedijų skaito, mūsiškė ne, dabar chemijos bandymais susiźavėjus po Mėgintuvėlio kelionių ir kelių gimtadienių ta tema biggrin.gif

Po atostogų savavališkai pradėjo lankyt karatė, tik iš trenerio sužinojom doh.gif Tai leidom mėnesį pabandyt, nors aš buvau prieš rolleyes.gif

Dar lanko keramiką, šachmatus ir pianiną. Gimnasiką trejus metus atlankė ir nebėr kam vežiot, tai teko atsisakyt. O visų labiausia norėtų į baletą wub.gif  biggrin.gif


Aciu aciu, oho, kokia aktyviste! Kada ir speja tiek. Gimnastikos gaila, bet baletas po gimnastikos butu super! As baisi balteto megeja.

Fixa, aciu!
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gili sveikinimai wub.gif kaip smagu rolleyes.gif


Džiugu skaityti, kokie vaikučiai aktyvūs, gabūs, savarankiški thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2015 01 14, 14:57)
oho, kokia aktyviste! Kada ir speja tiek.

Kad nėr kaip nespėt, viskas poros žingsnių atstumu toj pačioj mokykloj smile.gif

Didžiuosius prisivežiojau, šiemet jau nebereik, tai toookia našta nukritus jaučias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2015 01 14, 13:48)
Aš užsukau prisiduoti, kad turim dar vieną sesę. Gimė pernai, gruodžio mėnesį, neseniai ir vieną mėnesiuką atšventėm, taip kad rašausi į daugiavaikių mamš sąrašą smile.gif

Kiek tokių dabar jau turime iš viso?

Gili bigsmile.gif Ale faina thumbup.gif wub.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Koks vardas mažylės?

Reiktų skaičiuot biggrin.gif

saturno_sesely, mano Mila nepasakyčiau, kad labai gerai skaito ir rašo. Bet skaito. Ir rašo biggrin.gif
Papildomai lanko baseiną, šokius ir dabar va dar pakvietė ją dainuoti chore. Buvo labai susižavėjus koncertine gimnastika, bet laikas nelabai tinkamas, tai kol kas užtenka ir tiek tos veiklos.

Limit, Rusnė thumbup.gif lotuliukas.gif

Ignas vis nenustoja manęs stebinti bigsmile.gif thumbup.gif

Kaip smagu, kad ir vėl mamytės čia netikėtai susibėgo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti