Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Laba sekmadieni,

Gili sveikinimai dideli, kaip nuostabu wub.gif prasom papasakoti daugiau, kaip viskas vyko, kaip tokie planai uzgime galvoje... ir kaip sekasi, ar nesunku?

Aneri, kaip sekasi jusu didelei seimynai? bigsmile.gif vis matau Fb kartais, atrodo labai sauniai, ir pakeliaujat...

Limit Rusne tai tikrai savarankiska ir nepriklausoma panele thumbup.gif

Na o Fixos Ignas tai isvis, saunuolis, subrendes labai thumbup.gif ar megsta ir sokti kaip M.Jacksonas?
Mano Markas tai irgi megsta uzpakali pakraipyt visaip mandriai, pamato per TV tai ir staiposi biggrin.gif vakar ziurejom Sok su Manimi, tai labai patiko Gangnam style, iskart pagavo :

Pas mus mokykloje irgi bus skaitovu konkursas, is pradziu klaseje turejo visi ismokti ir padeklamuoti, tada isrinko geriausia. Tai pirmakart ismoko tiesa pasakius, nes kai taip tai niekaip as jo nepriversdavau, rinkdavosi misles ar kazka, koki fokusa ismokti, kai budavo Kaledu seneliui pvz reikalinga smile.gif o darzelyje tai isvis nelabai ir uzsiimdavo, kadangi budavo tokiu vaiku, kurie labai greit viska ismokdavo, tai jie ir budavo pagrindiniai per visokias sventes, o tie maziau sugebantys, tai fone likdavo. Dabar labai gerai kai yra galimybe pasireiksti.
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2015 01 18, 15:03)
Na o Fixos Ignas tai isvis, saunuolis, subrendes labai  thumbup.gif  ar megsta ir sokti kaip M.Jacksonas?


kartais man norėtųsi, kad dar pabūtų vaikiškas biggrin.gif

o dėl Džeksono, tai taip, VISKAS, kas su juo susiję domina biggrin.gif šokt kaip jis moka, visas lietuviškas knygas apie jį turi, moka jį nupiešti, dabar gavo dovanų puzzle su Džeksonu, tai dėlioja biggrin.gif žodžiu, linksminamės visi biggrin.gif nes ir sesei iš paskos to paties reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2015 01 18, 15:03)
Laba sekmadieni,

Gili sveikinimai dideli, kaip nuostabu  wub.gif prasom papasakoti daugiau, kaip viskas vyko, kaip tokie planai uzgime galvoje... ir kaip sekasi, ar nesunku?



Saturno_sesely, visada norejau triju, po Danieliaus jau buvau gerai padirbus darbe, tai galvojau, arba dabar arba jau niekada, nes kazkaip labai nenorejau keturiasdesimties gimdyti (viskas ok, tas 40, bet as tiesiog daug visokiu baimiu ten del apsigimimu turejau, o, ne paslaptis, kad kuo toliau, tuo 'geriau'). Tai taip ir sugalvojau. Tik kad neskubejo mazule pas mumis, tai juokai galvojau, kad va ir nepastosiu iki 40 biggrin.gif Kaip sakant, dievulis is manes eilini karta pasijuoks. O kai pastojau tai is viso juokinga buvo, nes gimdymo data lapkricio 30 - visi trys lapkritinukai!!! Tik Goda mano uzsibuvo pilve, gime lygiai 41 savaites, sekmadieni. Pirmadieni jau butu teke i ligonine vaziuoti. O pagimdziau taip idomiai... 4 h saremiu - 4 cm, jau sakiau greiciaaaau man epidura darykit!!! Ir nebespejo, nes visa kita per kokias 30 min ivyko. Taip kad vis tiek teko naturalu gimdyma isbandyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2015 02 07, 11:51)
Saturno_sesely, visada norejau triju, po Danieliaus jau buvau gerai padirbus darbe, tai galvojau, arba dabar arba jau niekada, nes kazkaip labai nenorejau keturiasdesimties gimdyti (viskas ok, tas 40, bet as tiesiog daug visokiu baimiu ten del apsigimimu turejau, o, ne paslaptis, kad kuo toliau, tuo 'geriau'). Tai taip ir sugalvojau. Tik kad neskubejo mazule pas mumis, tai juokai galvojau, kad va ir nepastosiu iki 40  biggrin.gif Kaip sakant, dievulis is manes eilini karta pasijuoks. O kai pastojau tai is viso juokinga buvo, nes gimdymo data lapkricio 30 - visi trys lapkritinukai!!! Tik Goda mano uzsibuvo pilve, gime lygiai 41 savaites, sekmadieni.  Pirmadieni jau butu teke i ligonine vaziuoti. O pagimdziau taip idomiai... 4 h saremiu - 4 cm, jau sakiau greiciaaaau man epidura darykit!!! Ir nebespejo, nes visa kita per kokias 30 min ivyko. Taip kad vis tiek teko naturalu gimdyma isbandyt  doh.gif

thumbup.gif
Atsakyti
GILI saunuole kokia tu wink.gif

smagu apie visus paskityti wink.gif Ar jauciat, kad tuoj turesim po antroką/ę wink.gif
Atsakyti
Kokia uzmigusi musu temuke wink.gif

Klausykit reik desimtmety kartu organizuoti... Kol visos perskaitys per metus laiko ir gimtadienio sulauksim wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasike1982: 11 sausio 2016 - 12:45
Ooooo ..... seniai begirdėti žmonės smile.gif

Sveikinimai Rasike1982 wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 11 sausio 2016 - 15:50
Aciu lili*, atostogauju wink.gif laiko marios tai kazkaip lb jus prisimenu visas wink.gif
Atsakyti
tikrai, kad mirus tema, bet kartas nuo karto smagu įkišti nosį ir rasti naujienų smagių biggrin.gif

Rasike, sveikinimai! 4u.gif Sesės ar brolio laukiat?
Atsakyti
Labos smile.gif

Smagu vel jus "suskaityti" smile.gif

Sveikinimai, Rasike! smile.gif

Lapkritinukai jau spejo paaugti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2016 01 15, 16:04)
tikrai, kad mirus tema, bet kartas nuo karto smagu įkišti nosį ir rasti naujienų smagių  biggrin.gif

Rasike, sveikinimai! 4u.gif  Sesės ar brolio laukiat?

As maniau, kad gal jus y FB persikelet?
Aciu smile.gif lytis totali paslaptis visiems wink.gif
[quote=vaidasqrt,2016 01 23, 21:38]
Labos smile.gif

Smagu vel jus "suskaityti" smile.gif

Sveikinimai, Rasike! smile.gif

Lapkritinukai jau spejo paaugti biggrin.gif
[/quote
Aciu wink.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif

Su artėjančiom šventėm lapkričio devynmečių mamos ax.gif

Kad išsipildytų drąsiausios svajonės yahoo.gif
Atsakyti