Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

As kai dariausi LP gailiuosi,kad nepaprasiau tuo paciu metu ir histero-dabar vis suku galva,o gal dar gimdoj kokia velniava yra,ko niekas nemato doh.gif ...tik nuliudino O.K zodziai,kad po LP pazeidziama kazkiek kiauside(kaip mano atveju pjaunant cista)ir ji mane kad pas mane ten foliai nebeauga po LP-aciu dievui uzaugo si cikla butent toj papjaustytoj kiausidej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 12:46)
nu blyn,uzkniso mane jau tas besikaitaliojantis paveikslelis! gun_bandana.gif tai vienas atsiranda,tai vel pavirstu i bezdzione,paaiskinkit man blondei,kaip pasikeisti vaizdeli-vyro klausiau,bandem ikelt fotke is kompo-jam,kompiuterastui irgi nedaeina biggrin.gif

Jei gerai pamenu, spausk klavisa F4 4u.gif
Uzsikasiau darbuos, atsilieku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DruiDe: 15 lapkričio 2012 - 13:50
zuzla, kažkada rašei kad ieškai priemonės blakstienų stiprinimui, ar radai ką nors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 15, 10:39)
o del vyro.. Todel jau atleisk, bet vistiek maximum pastangu turesi deti pati ir 90% kelio eiti pati. O dziaugsites jau dviese. Bet tas to verta, zinok.

Tu kaip visada teisi 4u.gif Juk ir dukrytės neturėtumėm, jei būčiau saviškio klausiusi ir nieko nedariusi, laukusi natūraliai (jam sprogduko suleidimas jau baisu) doh.gif

Beje, vakar klinikoj labai patiko užrašas -SOMETIMES...NATURE NEEDS A LITTLE HELP wub.gif

Grim> kaip jautiesi, ką daktarai sako ir daro su jumis? mirksiukas.gif

Selina> matau ir tave prisijungusią, kaip tu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jautruolė: 15 lapkričio 2012 - 14:45
Sveikos,

gal atvėsusios kavos? ax.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 14:44)
Grim> kaip jautiesi, ką daktarai sako ir daro su jumis? mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif Aš vis dar trinu sofkę. Vakar mane prigąsdino - vienoj poliklinikoj jau į ligoninę grūdo, kitoj gydytojai liepė skambint, nes mat stafilokokas išaugo iš pasėlio. Skambinau net du kartus, jei jau liepė... Bet, laimei, turiu normalią gydytoją, kuri liepė nesiparint ir ramiai gulėt smile.gif Rytoj kaip tik pas ją eisiu, jau turbūt žiūrės echoskopu, kaip laukiu...
Dabar gulinėdama bandau darbus pasidaryt likusius, kad gruodį galėčiau beveik nieko nedaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 11:41)
Tau gerai, o mano svoris kyla aukstyn  verysad.gif Reikia susiimti kazkaip unsure.gif

susiimk, please.. bonos sriuba tongue.gif

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 12:26)
Ne tau vienai kyla 4u.gif as storeju ne dienom o valandom,tiesiog nuo oro doh.gif vyras taip pat...katinas irgi-jau virs sesiu kg biggrin.gif

mano virs 10 kg. katinas. o vyras 97.

QUOTE(velnyte @ 2012 11 15, 12:44)
Pakliūvus vien į vyrišką kplektyvą ir dar šiek tiek su vadovaujančia pozicija..
kaip as dabar. as vade ir 50 vyru laugh.gif


QUOTE(maika @ 2012 11 15, 13:02)
Esmė tame, kad prieš tą tyrimą ką ji nori pažiūrėti, reikia visiškai nevartoti bromocriptino. Ji ir sako, kai bus pertraukėlė tarp visų stimuliacijų ir IUI, tai sakykit. Pagalvojau, kad kaip tik dabar, laukiant histero, ir yra tokia pertraukėlė... mastau.gif
nu tai tada nera ko ir svarstyti. nevartok.


QUOTE(briukele @ 2012 11 15, 13:02)
As kalbejau apie jurmartos zodzius, kad organizmas reaguoja i spermatozoidus kaip i svetimkunius  blush2.gif o kad i embriona reaguoja kaip i svetimkuni, tai,aisku, visai kitas dalykas 4u.gif

a, sorry. as eziukas ruke siandien tai..

QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 13:06)
jei tu apie avatarą, aš visą laiką matau rankytes smile.gif

ir vėl klausimas iš tos draugės - ar dar paneši pilvą? doh.gif a ko jo nepanešti, jei jis mažas?? termnas dar tik kitą savaitę, o ta vėl svaigsta, kad didelį vaiką gimdysiu..
as irgi..

fool.gif irnesakyk.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 13:16)
Aš irgi galvojau, kad pratekami, nes anksčiau taip buvo pasakyta, kad viskas thumbup.gif Bet D. aiškiai parodė nuotraukoje ir paaiškino, kurioj vietoj Urografini vaistas užstrigo ir nebepasiekė kiaušintakių blink.gif  Ryškiai matosi, kad koncentratas "nedaėjo" iki ten.
einu as atkapstyti savo GN ir pasiziuresiu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 15, 14:29)
zuzla, kažkada rašei kad ieškai priemonės blakstienų stiprinimui, ar radai ką nors?  ax.gif


Maidės užrodyto Eveline neradau, nors ieškojau visur, tame tarpe ir Martinoj, kur buvo pirktas anos forumietės.. nupirkau berods šį, 10 lt, tik mūsuose pakuotė yra žalia. principas ne kaip tušo, tepti reikia tą vietą, iš kur blakstienos auga. atsiliepimų neparašysiu, iškeliavo pas sesę, o man tokios priemonės kaip ir nereikia, tai ir neįsigijau mastau.gif o pirkau outlet parke kosmetikos parduotuvėje šalia Aistruolės.
Atsakyti
jei ryt poryt daryciau NT jis parodytu nuo OVITRELIO du pagalius?Vyras uzsimane pamatyt,kaip atrodo du pagaliukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 16:04)
jei ryt poryt daryciau NT jis parodytu nuo OVITRELIO du pagalius?Vyras uzsimane pamatyt,kaip atrodo du pagaliukai lotuliukas.gif

man 8 dpi rode dar ovitrelle (labai nezymiai, bet matomai), 9dpi nebebuvo, o 10 dpi implantavosi rolleyes.gif ir buvo tikri II smile.gif

kelinta tau dpi? aisku pasidaryk - ir tu pasigrozesi. kiekviena IUI daranti privalo tiesiog pasvaigti su ovitrelle tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 15, 15:29)
zuzla, kažkada rašei kad ieškai priemonės blakstienų stiprinimui, ar radai ką nors?  ax.gif

O ricinos aliejaus nebandei?

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 15, 15:56)
susiimk, please.. bonos sriuba tongue.gif

mano virs 10 kg. katinas. o vyras 97.

Gal bet kokia sriuba tiktu irnesakyk.gif Bile ne tortas, ledai ir sokoladas blush2.gif

O jis aukstas? (vyras biggrin.gif ) Mano vyras irgi 97 kg, tai manau gerokai per daug su 185 cm (kad ir stambaus sudejimo). Reiktu ir ji pasodinti ant dietos kazkaip rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 15:15)

Mano vyras irgi 97 kg, tai manau gerokai per daug su 185 cm (kad ir stambaus sudejimo). Reiktu ir ji pasodinti ant dietos kazkaip  rolleyes.gif

Maniškis irgi panašiai sveria, bet jo giminėj visi apkūnūs, tai kiek besistengia vargšelis, nesiseka numesti, o valgo kaip vyras mažai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 16:15)
O ricinos aliejaus nebandei?
Gal bet kokia sriuba tiktu  irnesakyk.gif Bile ne tortas, ledai ir sokoladas  blush2.gif

O jis aukstas? (vyras  biggrin.gif ) Mano vyras irgi 97 kg, tai manau gerokai per daug su 185 cm (kad ir stambaus sudejimo). Reiktu ir ji pasodinti ant dietos kazkaip  rolleyes.gif



MV jau irgi 97 kg traukia biggrin.gif ,jo ugis 192 tai dar puse velnio,nors jau pagurklis atsiranda ir pilvas pupso,as irgi atrodau kaip kokiam penktam nestumo menesi blink.gif visa kaip ir normali,na ,puse velnio tokia,na bet jau pilvas nuo tu visu dufu,clostu ir t.t. tai TOTAL KOSMAR doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 15, 16:12)
man 8 dpi rode dar ovitrelle (labai nezymiai, bet matomai), 9dpi nebebuvo, o 10 dpi implantavosi  rolleyes.gif  ir buvo tikri II smile.gif

kelinta tau dpi? aisku pasidaryk - ir tu pasigrozesi. kiekviena IUI daranti privalo tiesiog pasvaigti su ovitrelle  tongue.gif  biggrin.gif



nu ryt bus 3 DPI tai pasidarysiu NT-gal dar pagausiu ovitrelini II,nes daugiau galiu ir neisvysti gyvenime tokio grozio smile.gif
Atsakyti