Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 16:25)
Maniškis irgi panašiai sveria, bet jo giminėj visi apkūnūs, tai kiek besistengia vargšelis, nesiseka numesti, o valgo kaip vyras mažai tongue.gif

Maniskis valgo nemazai, nors pastaruoju metu man atrodo, kad as dar daugiau valgau blink.gif

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 16:25)
MV jau irgi 97 kg traukia biggrin.gif ,jo ugis 192 tai dar puse velnio,nors jau pagurklis atsiranda ir pilvas pupso,as irgi atrodau kaip kokiam penktam nestumo menesi blink.gif visa kaip ir normali,na ,puse velnio tokia,na bet jau pilvas nuo tu visu dufu,clostu ir t.t. tai TOTAL KOSMAR doh.gif  doh.gif

Tu bent jau turi pasiteisinima, dufas, clostas, o KODEL AS VALGAU?!!!!
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 15:27)
visa kaip ir normali,na ,puse velnio tokia

nes daugiau galiu ir neisvysti gyvenime tokio grozio smile.gif


lotuliukas.gif Cinizmas iš tėčio vėl prasiveržė?

nono.gif Šalin tokias mintis, kam mes laikom kumščius už jūsų sėkmę iki pamėlynavimo???
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 15, 14:56)

einu as atkapstyti savo GN ir pasiziuresiu.  unsure.gif

Maide> juk tu pastoji, ką tu ten įžiūrėsi, aišku, viskas pratekama smile.gif
Atsakyti
Parasykit man kas nors recepta,kas cia per stebuklinga BOBOS ar BONOS sriuba tokia? g.gif ...Reik susiimt,o tai is sexy smelio laikrodzio figuros pasidariau kazkokia degtuku dezute su kojytem blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 15:40)
Parasykit man kas nors recepta,kas cia per stebuklinga BOBOS ar BONOS sriuba tokia? g.gif ...Reik susiimt,o tai is sexy smelio laikrodzio figuros pasidariau kazkokia degtuku dezute su kojytem blink.gif


lotuliukas.gif
Kažkur anksčiau šioje temutėje jau buvo receptas, nepatingėk atversti atgal (bet žinant, kiek mes plepam, pasitelk kantrybės likučius tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 16:15)
O jis aukstas? (vyras  biggrin.gif ) Mano vyras irgi 97 kg, tai manau gerokai per daug su 185 cm (kad ir stambaus sudejimo). Reiktu ir ji pasodinti ant dietos kazkaip  rolleyes.gif


QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 16:25)
Maniškis irgi panašiai sveria, bet jo giminėj visi apkūnūs, tai kiek besistengia vargšelis, nesiseka numesti, o valgo kaip vyras mažai tongue.gif


QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 16:27)
MV jau irgi 97 kg traukia biggrin.gif ,jo ugis 192 tai dar puse velnio,nors jau pagurklis atsiranda ir pilvas pupso,as irgi atrodau kaip kokiam penktam nestumo menesi blink.gif visa kaip ir normali,na ,puse velnio tokia,na bet jau pilvas nuo tu visu dufu,clostu ir t.t. tai TOTAL KOSMAR doh.gif  doh.gif

Mes su MV vienodo ugio (172), turime ta pati kojos dydi, gime tais paciai metais ir ta pati menesi. Bet pas MV nera riebalu. Jis gi pas mus sportininkas-kulturistas. Tai ten, supranti, visas svoris 'bonkese' (bicepsai) ir koju kvadracipsuose (vos istariau). Kai svoris krenta, pas mus tragedija - nes bonkes tuoj mazos pasidarys doh.gif

QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 16:34)
Maide> juk tu pastoji, ką tu ten įžiūrėsi, aišku, viskas pratekama smile.gif

nu jo, as pagalvojau jau..

QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 16:40)
Parasykit man kas nors recepta,kas cia per stebuklinga BOBOS ar BONOS sriuba tokia? g.gif ...Reik susiimt,o tai is sexy smelio laikrodzio figuros pasidariau kazkokia degtuku dezute su kojytem blink.gif

zinok, pasigooglinti gali, nes jos receptu daug ir issirinksi pagal skoni. nes pas mane faktiskai vien cili pipirai ieina. O siaip del svorio gali buti rami - tu ryji hormonus, todel ir storeji. As i save negaliu ziureti i veidrodi kai stimuliuojuos. Kai nustosi stimuliacijas ir duphus svoris pats dings. O sriuba nepades siuo atveju.
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 15, 14:44)


Selina> matau ir tave prisijungusią, kaip tu?

labukas visoms wub.gif
ai, as gerai. Bandau numest koki kila, nes nu jau zinokite, pilvukas tai kaip kokiam 5 meneiuki nescia buciau. As visada pilneju, jei tik nervukai sukyla lotuliukas.gif
Bet pasigirsiu, kad siandien varom i baseina su vyru, reikia siek tiek relakso ax.gif aisku be pirciu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 15:31)
Maniskis valgo nemazai, nors pastaruoju metu man atrodo, kad as dar daugiau valgau  blink.gif
Tu bent jau turi pasiteisinima, dufas, clostas, o KODEL AS VALGAU?!!!!

As tau atsakysiu. Del streso. Man lygiai tas pats.
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 15, 15:40)
Parasykit man kas nors recepta,kas cia per stebuklinga BOBOS ar BONOS sriuba tokia? g.gif ...Reik susiimt,o tai is sexy smelio laikrodzio figuros pasidariau kazkokia degtuku dezute su kojytem blink.gif


kai turėjau viršsvorio, vadinau save pagranduku ant degtukų smile.gif

pas mane naujienos net nežinau kokios.. Zuzliukas juda kruta, širdutė plaka puikiai, taigi į dienos šviesą nesiruošia nei pro kur, kaklas aklinai uždarytas, kietas.. jei po savaitės bus tas pats, gausiu siuntimą į ligoninę verysad.gif o ten skatins.. ir jei kaklas vistiek nesidarys, viskas gali baigtis CP..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 15 lapkričio 2012 - 17:25
QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 15:03)
Maidės užrodyto Eveline neradau, nors ieškojau visur, tame tarpe ir Martinoj, kur buvo pirktas anos forumietės.. nupirkau berods šį, 10 lt, tik mūsuose pakuotė yra žalia. principas ne kaip tušo, tepti reikia tą vietą, iš kur blakstienos auga. atsiliepimų neparašysiu, iškeliavo pas sesę, o man tokios priemonės kaip ir nereikia, tai ir neįsigijau mastau.gif o pirkau outlet parke kosmetikos parduotuvėje šalia Aistruolės.
aciuks.gif

QUOTE(*River* @ 2012 11 15, 15:15)
O ricinos aliejaus nebandei?
Nea, nežinau kaip ten su juo elgtis blush2.gif

QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 17:24)
kai turėjau viršsvorio, vadinau save pagranduku ant degtukų smile.gif

pas mane naujienos net nežinau kokios..
Kaip atsikratei? Ir kaip išlaikai norimą svorį? ax.gif

4u.gif Na tau tiesiog papasakojo visus galimus variantus, bet tai nė kiek nereiškia kad taip ir bus mirksiukas.gif Juk terminas ne šiandien, Zuzliukas turi nemažai laiko persigalvojimui. Na o netgi jeigu ir CP, tai juk svarbiausia kad mažiukui viskas gerai wub.gif Prisimink prieš kokius metus ar ne dzin atrodė kaip gimtų, su CP ar be 4u.gif Šeštadienį pasigimtadieninsi ir pramuš visus kaklelius mirksiukas.gif Viskas bus gerai wub.gif 4u.gif
Oi laukiam laukiam, mes Zuzliuko laukiam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 15, 19:24)
Kaip atsikratei? Ir kaip išlaikai norimą svorį?  ax.gif

netgi jeigu ir CP, tai juk svarbiausia kad mažiukui viskas gerai  wub.gif Prisimink prieš kokius metus ar ne dzin atrodė kaip gimtų, su CP ar be  4u.gif


tai kad atrodo pasakojau smile.gif kai jokie vandendieniai, maisto derinimas, nevalgymas ir kt. nepadėjo, pradėjau valgyt dažnai po mažai, 5-6 kartus per dieną. buvo žiauriai sunku, nes visada jautiesi alkana.. o paskui skrandis susitraukė, dabar užtenka valgyt 3-4 kartus, porcijos tos pačios - mažos, t.y. tiek, kiek telpa delnuose. kokie 8 kg nukrito per pusę metų, likę 6-7 krito apie metus. taip kad jokio streso organizmui. valgau ką noriu ir kaip noriu, vienintelė taisyklė - delnai smile.gif

tai ne tiek tas CP baisu, kiek baisus skausmas skatinant verysad.gif ir tik geriausiu atveju jis baigiasi gimdymu, o būna kenti n laiko, o paskui vistiek CP daro, nes jokią veiklą taip ir neprasidėjo doh.gif kažkaip atrodė, kad natūralų skausmą galėčiau iškentėt, o va po skatinamųjų.. ir epiduro gali neduot, nes skatinamieji greitina, epiduras lėtina veiklą..
ai karoče..
Atsakyti
O, ką perskaičiau: "Nebūtinai žmogus išauginęs sūnų, pastatęs namą ir pasodinęs medį yra tikras vyras. Gana dažnai - tai paprasčiausia moteris."
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 19:51)
tai kad atrodo pasakojau smile.gif

ai karoče..
Soriukas, ir ačiū kad pakartojai blush2.gif 4u.gif

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 15, 19:59)
Soriukas, ir ačiū kad pakartojai  blush2.gif  4u.gif

verysad.gif


baik, nieko tokio, juk negaila 4u.gif

nu kaip nors user posted image
gal jei jau pakliusiu į ligoninę iškart CP tartis..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 15, 20:27)
baik, nieko tokio, juk negaila 4u.gif

nu kaip nors user posted image
gal jei jau pakliusiu į ligoninę iškart CP tartis..

Nu ***** kaip kvailai.....Man irgi tie skatinimai ziurus moters kankinimas schmoll.gif Bet gal dar visai be reikalo save grauzi, o gal visai netiketai va paims ir nubegs vandenys....Buk gerute, nesinervink mirksiukas.gif
Atsakyti