Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(,,Selina'',2012 11 16, 11:34)
As irgi tokiu atveju uz CP. Nepatirsit tuomet nei vienas baisaus soko.


čia ir prasideda tarimasis, ko aš visiškai nenorėjau.. niekas CP nedarys vien todėl, kad tu taip nori, nes gydytojams tokia situacija yra įprasta, n moterų gimdo skatinamos.. tik va procesai ir rezultatai po tokių gimdymų labai įvairūs būna.

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 12:14)
as pagalvojau, kad jeigu as valgyciau tiek kiek telpa mano delnuose... As tikrai nieko nenumesciau. Bet papilneciau tai tikrai. Nemazi tie mano delnai.

bet po CP antraji vaika jau privalesi gimdyti su CP. Po CP atrodo, natur nebegimdo.

Tyrimo neejau daryti


na, ten su tais delnais ir buvo išsakyta teorija, kad kaip visų mūsų skiriasi delnų dydis, taip skirias ir maisto kiekio poreikis.

gimdo. ne visos, bet gimdo smile.gif

viskas aišku. linkiu, kad viskas gerai išsivalytų. už bėrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velnyte @ 2012 11 16, 13:26)
Nešnekėk nesąmonių, nesi tu beviltiška ir dar tikrai turi laiko ir vilties. Taip kad iki kito karto ir tškas jokių kitų beviltiškų minčių negali būt. Bus ta šventė tavo kieme ir nesiginčyk.
kazkaip as nebenoriu jokiu kitu kartu..


QUOTE(zuzla @ 2012 11 16, 13:28)
na, ten su tais delnais ir buvo išsakyta teorija, kad kaip visų mūsų skiriasi delnų dydis, taip skirias ir maisto kiekio poreikis.

gimdo. ne visos, bet gimdo smile.gif

viskas aišku. linkiu, kad viskas gerai išsivalytų. už bėrimus 4u.gif

as isviso galeciau nevalgyti. Nors labai labai megstu aukstaja virtuve. man prancuzu ir italu yra kazkas is fantastikos. Bet ne pizza-pasta-makaroni, o normalus italiskas maistas. restoraninis.

Aiskus. Mane dezinformavo.

smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Maide, gal jau matyt tas vandeniu nesamoniu metas? g.gif doh.gif
Ikaliau Rudotel neapsikeitus ax.gif Viena tabletka gal ir nepakenks, bet svarbiausia mano ramybe doh.gif
A gerai sumasciau? g.gif Kai aprimau pradejau abejot, jei ka ar nepakenktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2012 11 16, 13:13)
Maide, gal jau matyt tas vandeniu nesamoniu metas?  g.gif  doh.gif
Ikaliau Rudotel neapsikeitus  ax.gif Viena tabletka gal ir nepakenks, bet svarbiausia mano ramybe  doh.gif
A gerai sumasciau?  g.gif Kai aprimau pradejau abejot, jei ka ar nepakenktu  g.gif

Jau įkalei.Nebemastyk.
Aš tai jau bijau jo kalt, kažkaip buvau priklausomybę pajautus. Šiaip nuo vienos tai tikrai nieko neatsitiks, bet geriau mėtų arbatą vartok, jei labai įtempta situacija.
Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2012 11 16, 14:13)
Maide, gal jau matyt tas vandeniu nesamoniu metas?  g.gif  doh.gif
Ikaliau Rudotel neapsikeitus  ax.gif Viena tabletka gal ir nepakenks, bet svarbiausia mano ramybe  doh.gif
A gerai sumasciau?  g.gif Kai aprimau pradejau abejot, jei ka ar nepakenktu  g.gif

nu matyt. liko 3 men iki gimimo, tai prasideda. nors man, ziuriu, jau trecius metus tesiasi. viska praradau per juos. viska. absoliuciai. net galimybes. ir net galimybes turetu vaiku.

Nu nezinau kam reikejo kalti butent tokia tablietka, bet velnyte teisi - tu JAU ikalei. Tiek tai gal ir nepakenks, bet yra milijonas kitu butu save nuraminti. O dabar sedesi ir nosim i stala mozosi. Vaisto vartoti tik esant sunkiems nerimo sutrikimams, kurie sukelia bejėgiškumą arba didelę kančią. a tau taip blogai? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 16 lapkričio 2012 - 13:36
QUOTE(velnyte @ 2012 11 16, 14:25)
Jau įkalei.Nebemastyk.
Aš tai jau bijau jo kalt, kažkaip buvau priklausomybę pajautus. Šiaip nuo vienos tai tikrai nieko neatsitiks, bet geriau mėtų arbatą vartok, jei labai įtempta situacija.

Aciu
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 14:34)
nu matyt. liko 3 men iki gimimo, tai prasideda. nors man, ziuriu, jau trecius metus tesiasi. viska praradau per juos. viska. absoliuciai. net galimybes. ir net galimybes turetu vaiku.

Nu nezinau kam reikejo kalti butent tokia tablietka, bet velnyte teisi - tu JAU ikalei. Tiek tai gal ir nepakenks, bet yra milijonas kitu butu save nuraminti. O dabar sedesi ir nosim i stala mozosi. Vaisto vartoti tik esant sunkiems nerimo sutrikimams, kurie sukelia bejėgiškumą arba didelę kančią. a tau taip blogai?  unsure.gif

taip, man taip blogai
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 13:14)
Tyrimo neejau daryti.

Riveriuk, ar tu ant 23 statei?


verysad.gif Tau daug 4u.gif 4u.gif

Taip smile.gif Prisiminiau, kad zuzla nelabai norejo, kad butu Drakonas-skorpionas, tai pagalvojau, kad reikia ir uz Sauli pastatyti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(DruiDe @ 2012 11 16, 14:40)
taip, man taip blogai
nu laba diena su naujaisiais metais... tu juk truputi nescia, tau reikia gerai jaustis.. o cia dabar.. unsure.gif g.gif depresucha uzpuole?


QUOTE(*River* @ 2012 11 16, 15:23)
verysad.gif Tau daug 4u.gif  4u.gif

Taip  smile.gif Prisiminiau, kad zuzla nelabai norejo, kad butu Drakonas-skorpionas, tai pagalvojau, kad reikia ir uz Sauli pastatyti biggrin.gif

acius. kad tik greiciau issivalytu ir pamirsti viska.

Nu bus Drakonas-Saulys tada.
Atsakyti
tikiuosi dufas ir alkoholis labai nesipjauna? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 16, 18:06)
tikiuosi dufas ir alkoholis labai nesipjauna? biggrin.gif

visiskai nesipjauna. O ka - baliuska nusimato? As irgi sian islenksiu pora taureliu uz savo drauges gimtadieni.
jezau, kokia laime, kad man jo nebereikia gerti. rankos tragiskai atrodo. maman padovanojo man alia pirstines, be pirstu, su skylute diodeliam pirstui, tai labai laiku ir i tema - nesioju jas ir tik pirstai matosi, o visas "grozis" pasleptas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 16 lapkričio 2012 - 17:16
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 16, 18:15)
visiskai nesipjauna. O ka - baliuska nusimato? As irgi sian islenksiu pora taureliu uz savo drauges gimtadieni.
jezau, kokia laime, kad man jo nebereikia gerti. rankos tragiskai atrodo. maman padovanojo man alia pirstines, be pirstu, su skylute diodeliam pirstui, tai labai laiku ir i tema - nesioju jas ir tik pirstai matosi, o visas "grozis" pasleptas.



einam siandien i Sel koncerta su mergom,po to-pratesimas,tai galvoju kaip cia elgtis.Tai saunu tadum-atsipalaiduosma drinks_cheers.gif

dar tik 3 DPO,o jerguteliau,kur gaut jegu istvert dar savaite doh.gif .... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurmarta: 16 lapkričio 2012 - 17:19
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 16, 18:18)
einam siandien i Sel koncerta su mergom,po to-pratesimas,tai galvoju kaip cia elgtis.Tai saunu tadum-atsipalaiduosma drinks_cheers.gif

dar tik 3 DPO,o jerguteliau,kur gaut jegu istvert dar savaite doh.gif .... biggrin.gif

nu super koks planas. as tai nezinau dar ka darysiu. eiti gal mesa pradeti kepti.

negalvoti smile.gif
Atsakyti