Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 00:06)
Nu, kitas rakursas, gal geriau matosi.

ikalbejote. rytoj ryte HCG. Pas S klinikoje, berots, iki 11 reikia priduoti, o rezultatai apie 15 val..

Matosi, matosi... Turbut tas kreslas buvo stipriai virusuotas biggrin.gif

Lauksim rytoj naujienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 00:06)
Man "Ziborą" skyrė iškart, kai tik HCG pasidariau, t. y. kitą dieną po testo.
Kelintą ryt kartosi testą?  ax.gif
O koks tavo ciklas paprastai būna? Kiek dienų?
o kiek tavo HCG buvo? Nes jeigu man rodo tokia blankia juostele vakare, tai kazkur 20 miu/ml. ryte butu apie 25-30 gal. Ar nores S skirti vaistu tokiam nenestuminiui nestumui..
Kartosiu kai issirisiu is lovos, priklauso kada mane isriedens. Puse 8 prades skambineti, tai ir eisiu padaryt NT.
Paprastai 28 dienos. Bet paskutinius menesius tai 30, tai 26, tai 24, tai 28. Nuo liepos kas cikla stumiasi 2-3 dienom i neaiskia puse. Bet gal tikrai man nebe vienas folis auga, tai sprogineja kada nori..


QUOTE(*River* @ 2012 11 09, 00:19)
Matosi, matosi...  Turbut tas kreslas buvo stipriai virusuotas biggrin.gif

Lauksim rytoj naujienu  ax.gif
nu gerai, kad matosi. reiskia, tai ne mano fantazijos. dar nenukvakau.

nu kreslas tai jo.. nebent. Butu is fantastikos skyrelio kazkas. Sian dar vaikus ziuredama, paplepejau su drauges vyru apie savo ateities planus. Kuriuose, deja, vaiku nebuvo. Na, mokslu baigimai, kalediniai-naujametiniai baliai, darbo paieskos ir t.t.
Atsakyti
Mano HCG apie 800 buvo. Nu bet keik bebūtų, jei daugiau nei 5, sakyčiau, reik "Ziboro" g.gif

Iškart po testo prasinešk čia, o tai nervas jau dabar jama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 11 09, 00:38)
Mano HCG apie 800 buvo. Nu bet keik bebūtų, jei daugiau nei 5, sakyčiau, reik "Ziboro"  g.gif

Iškart po testo prasinešk čia, o tai nervas jau dabar jama biggrin.gif

O NT ryskus buvo? Normalus adekvatus NT? Ne sitoks kaip mano, kur prisimerkti reikia, kad pamatyti?

Aisku, prasinesiu. Kur as dingsiu. Ir taip jus pirmosios suzinojot. Net MV nezino. *****, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 00:45)
O NT ryskus buvo? Normalus adekvatus NT? Ne sitoks kaip mano, kur prisimerkti reikia, kad pamatyti?

Aisku, prasinesiu. Kur as dingsiu. Ir taip jus pirmosios suzinojot. Net MV nezino. *****, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.

Maide o tai kelinta cd grizai? Jei snd 31 cd ir toks nt tai gal tavo O nusivelino, vistik kelione stresas del egzu...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 23:45)
O NT ryskus buvo? Normalus adekvatus NT? Ne sitoks kaip mano, kur prisimerkti reikia, kad pamatyti?


*****, man jau panika, kad biocheminis, kad nesivystys, kad teplios, kad "N" visko. Viskas, reikia eiti zuvu sapnuoti ir gaudyti.

Aga, ryškesnis buvo. Bet antra juostelė vis tiek dar buvo blankesnė už pirmą.

doh.gif

Viskas, eik miegot, kad ryt kuo anksčiau čia naujienas (iliustruotas!) praneštum smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 17:46)
p.s.  verysad.gif  g.gif o as turiu itarimu. du NT skirtingu firmu rodo vos vos vos iziurima vaiduokli. gal vel biocheminis.. todel ir nepramusa mmm. kai nukris iki 5, pramus gal. zodziu, paziuresiu ka BT ryt ryte rodys. gal petrusiu uzsivirti ir nuo lovos pasokineti?

bigsmile.gif O vat cia tai reikaliukai bigsmile.gif Nuotrauku darbe nematau, bet jie kitos mato, tikiu, kad yr ta antroji juostele 4u.gif Na dabar kantrybes ir laukiam HCG rezultatu, neprisigalvok anksciau laiko del pertusku 4u.gif
Se tai "vadoveline" schema thumbup.gif
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 18:19)
aš po gydytojos, po apžiūros pasakė, kad dar ilgai vaikščiosiu irnesakyk.gif jei netikėtai vandenys nenubėgs.

Lauksim wub.gif
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:38)
aga, as irgi taip darau - jeigu noriu alaus ir surio - jokios vakarienes. Tiesa, apsinesu tada greitai. uztat pigiau kainuoja alus.. Maziau isgeri.

As priesingai: pavalgau vakarienes ir nebenoriu alaus ir surio ax.gif
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 20:01)
paguldėm šian anytą į ligoninę, pusiau privati, ne psichuškė kokia, tai vyrui bus ramiau..

Ir tau, mergyt, bus lengviau 4u.gif Ojai kaip liudna verysad.gif
QUOTE(Grim @ 2012 11 08, 21:30)
Aš pikta kaip velnias.
Bet įkaliau ir taaaaip gera dabar smile.gif Mielai pakartočiau biggrin.gif

Velniukstis biggrin.gif Buna dienu kaip tycia, svarbiausia netylet, nuleidai gara, gavai kas priklauso ir ramu drinks_cheers.gif
Kas dien galesi pakartot, tik su tinktura mirksiukas.gif

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DruiDe: 09 lapkričio 2012 - 08:18
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 22:32)
Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.


matomas. man toks pat buvo. tai tavo O užsvėlino g.gif įdomu, kokia tau dpo.. gaila, bet nesužinosim.. gal jei su vyru ne kasdien išdykavot, galima būtų atsekti?
bleee, laikau kūmsčius schmoll.gif

QUOTE(DruiDe @ 2012 11 09, 08:17)
As priesingai: pavalgau vakarienes ir nebenoriu alaus ir surio  ax.gif

Ir tau, mergyt, bus lengviau  4u.gif Ojai kaip liudna  verysad.gif

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT  bigsmile.gif


kaip tau gerai biggrin.gif

4u.gif paskaitėm apie tą kliniką, pasirodo ir gydytojas geras pasitaikė, tai gal dar pagerės, nes jau keli metai stabiliai blogai.

jungiuos bigsmile.gif kavos duoda?

labryt group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 lapkričio 2012 - 08:44
Labas rytas.

Fotoreportazo nekelsiu, nes sitoks pozoras nevertas buti patalpintas temuteje. NT rytinis blankesnis uz vakarini, puodukas rodo I, BT 37,2 - nukrito viena padala. laukiam mmm. eilinis biocheminis. irnesakyk.gif ta proga eisiu sian i sale pasportuoti vietoj HCG. neverta nei pinigu laidyti.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare smile.gif Kaip miela ir kaip grazu wub.gif rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 09 lapkričio 2012 - 08:46
QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 21:57)
pati pirmoji depresija buvo pogimdyvinė..
ot tai bus biggrin.gif

kas nors užrašinėja statymus? laugh.gif


Ir man įdomu kas užrašinėja? Nebepamenu kada rašiau.
Gerai, kad paguldėt galėsit atsipūsti ir susikoncentruoti Zuzliuko atėjimui

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 22:32)
Pagal viska tai tik tais kreslas.
Prasau, vakarinis (siaip per ekrana sunkiai iziurimas, taciau plika akim matomas.):

user posted image
as ju nemegstu. bet trecia diena edu, EDU dziovintus vaisius ir lazdyno riesutus. kaip isprotejusi. Ir vis noriu ir noriu lavaso. kazkokie durni skooniai, as niekad del to taip nealpdavau, o dabar drebu tiesiog. Ir man taip skaaanu  rolleyes.gif


Maide tirpdina ledo karalienę thumbup.gif
Oi laukiam HCG mes laukiam

QUOTE(DruiDe @ 2012 11 09, 08:17)
Labas rytas

Maide, sedziu-budziu, laukiu tavo rezultatu it naujo NT  bigsmile.gif

O reklamas išjungei? Gal gali patart kaip? Nes užkniso negyvai.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 08:45)
Fotoreportazo nekelsiu, nes sitoks pozoras nevertas buti patalpintas temuteje. NT rytinis blankesnis uz vakarini, puodukas rodo I, BT 37,2 - nukrito viena padala. laukiam mmm. eilinis biocheminis. irnesakyk.gif ta proga eisiu sian i sale pasportuoti vietoj HCG. neverta nei pinigu laidyti.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare  smile.gif Kaip miela ir kaip grazu  wub.gif  rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus..  rolleyes.gif


verysad.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
kaip as dziaugiuosi,Maide,tavo gerom ziniom ir kad mano intuicija nemelavo thumbup.gif ,ech,kad ir man mano Taro kortos nemeluotu,o tai meta ir meta vaiku kortas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:45)
Labas rytas.

Fotoreportazo nekelsiu, nes sitoks pozoras nevertas buti patalpintas temuteje. NT rytinis blankesnis uz vakarini, puodukas rodo I, BT 37,2 - nukrito viena padala. laukiam mmm. eilinis biocheminis. irnesakyk.gif ta proga eisiu sian i sale pasportuoti vietoj HCG. neverta nei pinigu laidyti.

Zuzla - aciu uz nuoroda, is namu man atidare  smile.gif Kaip miela ir kaip grazu  wub.gif  rolleyes.gif Zuzliukas bus toks grazus..  rolleyes.gif



verysad.gif
Atsakyti