Įkraunama...
Įkraunama...

Tarp IUI ir IVF...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 09:44)
matomas. man toks pat buvo. tai tavo O užsvėlino g.gif įdomu, kokia tau dpo.. gaila, bet nesužinosim.. gal jei su vyru ne kasdien išdykavot, galima būtų atsekti?
bleee, laikau kūmsčius schmoll.gif

4u.gif paskaitėm apie tą kliniką, pasirodo ir gydytojas geras pasitaikė, tai gal dar pagerės, nes jau keli metai stabiliai blogai.

jungiuos bigsmile.gif kavos duoda?
nezinau, as kazkaip keistai, mmm parsivilko 4 dienom anksciau nei reikejo, bet tik patepliojo, pramuse gal ir kokia diena anksciau nei reikejo. nezinau. neturiu zalio supratimo, bet kad jau nebesvarbu.

o nesipriesino? paklusniai vaziavo su jumis?

Duoda, prasau:

user posted image


QUOTE(velnyte @ 2012 11 09, 09:50)
Maide tirpdina ledo karalienę thumbup.gif
Oi laukiam HCG mes laukiam

O reklamas išjungei? Gal gali patart kaip? Nes užkniso negyvai.
ne, pravalau tik kelia DruiDei - jai butinai reikia. As jau kaip nors, isgyvensiu.
Nebelauk 4u.gif

O gal pas tave chromas? pas mane chromas ir as baigiu nusizudyti su tom reklamom. nebeimanoma.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:03)
o nesipriesino? paklusniai vaziavo su jumis?

Duoda, prasau:


šįkart kažkaip normaliai..

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(*River* @ 2012 11 08, 16:12)
Kas tai yra? Man reikia, kad butu skanu  biggrin.gif Salierais, kaip Maide, negaleciau maitintis biggrin.gif

O pakeisti datos nepavyktu?
Kažkokia salierų ir įvairių kitų daržovių sriuba. Bulvės, kaip supratau, netinka, o šiaip galima pakaitaliot ax.gif

Žiūrėsim, gal ir teks keist unsure.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 16:46)
Nu gal prikibo kas nors ir pleciasi  bigsmile.gif

As igudau jau. Turiu visa puoda. tai kaip ir turiu ka valgyti, bet kaip ir neturiu. laugh.gif matyt, jos poveikis toks stebuklingas ir yra, kad nenori valgyti laugh.gif
Neprikibo... Šiandien 1 cd. O va taviškis vaiduoklis tikrai matomas smile.gif

Gal kažką ne taip padariau, bet man tas viralas visai patiko, net pakartojau biggrin.gif Papasakok, kaip tu darai blush2.gif

Ačiū visoms už patarimus dėl mitybos aciuks.gif 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 18:51)
Zodziu, atmosfera kas liecia vaikus, ziuriu, fantastiska.
Suprantu... 4u.gif Pas mus irgi šitos temos geriau nejudinti, nes visada susipykstam...

QUOTE(zuzla @ 2012 11 08, 19:01)
tai vyrui bus ramiau..
Manau netgi galima tikėtis pagerėjimo

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 08, 23:06)
Esme, kad as neturiu zalio supratimo kelinta cd. pagal maika jau 31.

Katinas kaifuoja ir nuolat mane zadina savo senatvisku knarkimu.
Skaičiuoju pagal tavo spalio 8 d. pasakymą "Siandien 25 cd man. Butu buvusi, jeigu ji nebutu 1 cd! (nors realiai tik rytoj pirma pilnaverte. Dabar tik teplioju).". Kitą rytą rašei, kad labai skausmingos mmm 4u.gif

Kaip miela smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 11 09, 09:10)
Manau netgi galima tikėtis pagerėjimo


po ligoninių visada būna pagerėjimas.. max mėnesiui.
Atsakyti
Labas rytas, merginos,
Žiūriu, naujienų kiek mirksiukas.gif

Maide> gaila sužibėjusios vilties, eh, kaip man gaila šįryt visų, kurioms taip ilgai nesiseka unsure.gif Esu liūdna kaip niekad-ar mus beaplankys kada nors TAS džiaugsmas?

Zuzla> aš vistik statau už 16d. 4u.gif Gerai, kad anyta daktarų priežiūroj, tau paskutinės dienos bus ramesnės mirksiukas.gif

DruiDe> spaudžiu kumščius, prašau, pastok, nutrauk šį nesėkmių ruožą mūsų temutėje 4u.gif

Grim> ramiakas, nesinervink šitaip, mergytė gims nervinga 4u.gif

Meskute> kokie tavo planai?

P.S. Man tuoj parsivilks mmm...Žinau, kad REIKIA eiti pas dr. nuo naujo ciklo, nebus be pastangų jokio stebuklo, nenusipelniau, reikia atidirbti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2012 11 09, 10:03)
ech,kad ir man mano Taro kortos nemeluotu,o tai meta ir meta vaiku kortas

tai paburk ir man. man irgi idomu, ka ten mes tos kortos.

QUOTE(maika @ 2012 11 09, 10:10)
Gal kažką ne taip padariau, bet man tas viralas visai patiko, net pakartojau  biggrin.gif Papasakok, kaip tu darai  blush2.gif

Suprantu...  4u.gif Pas mus irgi šitos temos geriau nejudinti, nes visada susipykstam...

Skaičiuoju pagal tavo spalio 8 d. pasakymą "Siandien 25 cd man. Butu buvusi, jeigu ji nebutu 1 cd! (nors realiai tik rytoj pirma pilnaverte. Dabar tik teplioju).". Kitą rytą rašei, kad labai skausmingos mmm  4u.gif

paimu puoda, and dugno alyvuogiu aliejaus paklaitinu, sudedu pusziedziais supraustyta svoguna, kai tampa permatomas iberiu kario ir kmynu, pamaisau, po to 3 stiebus saljeru, patusinu, po to morka ir sviezius kopustus. Po to viska uzpilu saltu (!) vandeniu, ugni palieku minimalu ir laukiu kol uzvirs. kai uzviria sudedu pomidorus (arba sviezius, arba konservuotus savo sultyse), kalafjorus, brokolius, 2 kubelius darzoviu sultinio, kokiu kalendru ir kitu prieskoniu. Dedu arba cili pipirus, arba daug tabasco. Ir dar kokias 10-15 minuciu pavirinu. Ir viskas. Su kalafjorais ar brokoliais ne visada iseina isvirti, nes buna, kad neturiu, bet visos kitos darzoves tai visada po ranka.

as jau kaip jurmartos vyras tapau - kai O - norisi pasislepti. ND visiskai nebesinori daryti.

Tada mano 1 cd - spalio 9. Nu dabar viskas aisku. O buvo spalio 23, as grizau 21. Aisku, po 2 menesiu pertraukos daug ND. ir pataikeme. Siuo metu mmmm veluoja trecia diena, turejo prasideti lapkr 6. Is visko auksciau isdestyto turime akivaizdu biochemini nestuma. Tai kazkur uz poros dienu mmm parsivilks. Gal uz triju. Ka, PRG pakiso koja?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:26)
Ka, PRG pakiso koja?


o kažkada turėjai problemų su juo? kiek atsimenu, ne. tavo O visada gerai, laiku ir pilnavertiškai vykdavo, kodėl dabar turėjo pakišti koją? ir su prg ~20 vnt. neštumas laikosi.. ne, tavo problema ne prg.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 10:17)
po ligoninių visada būna pagerėjimas.. max mėnesiui.
vartojant vaistus?


QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 10:25)
Maide> gaila sužibėjusios vilties, eh, kaip man gaila šįryt visų, kurioms taip ilgai nesiseka unsure.gif Esu liūdna kaip niekad-ar mus beaplankys kada nors TAS džiaugsmas?

P.S. Man tuoj parsivilks mmm...Žinau, kad REIKIA eiti pas dr. nuo naujo ciklo, nebus be pastangų jokio stebuklo, nenusipelniau, reikia atidirbti unsure.gif

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio, kad aplinkiniai tokiu gailescio pilnu zvilgsniu i tave ziuri ir galvoja, nu vat, tokia grazi, tokia protinga, o laimes jai D nedave, vat vargsele, vaiku neturi, visu tuo kompensuodami savo nenusisekusius gyvenimus, apleistras figuras ir praleistus issilavinimus. mad.gif sorry uz negatyva.

Aplankys, pamatysi. Ir butinai reikia eiti pas gyd nuo naujo ciklo. Ir, patikek, tai 50% darbo, kad tu GALI eiti pas gydytoja, kad jusu seimos yra toks sprendimas ir jus kazka link to darote. Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 11 09, 10:56)
o kažkada turėjai problemų su juo? kiek atsimenu, ne. tavo O visada gerai, laiku ir pilnavertiškai vykdavo, kodėl dabar turėjo pakišti koją? ir su prg ~20 vnt. neštumas laikosi.. ne, tavo problema ne prg.

nu kad neturejau. mano amziuje vistiek jau papildomai reikia naudoti dupha, tai cia net nekvarsinu galvos. Klausineju dabar guglo visagalio, gal ka padoraus pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:26)
tai paburk ir man. man irgi idomu, ka ten mes tos kortos.
paimu puoda, and dugno alyvuogiu aliejaus paklaitinu, sudedu pusziedziais supraustyta svoguna, kai tampa permatomas iberiu kario ir kmynu, pamaisau, po to 3 stiebus saljeru, patusinu, po to morka ir sviezius kopustus. Po to viska uzpilu saltu (!) vandeniu, ugni palieku minimalu ir laukiu kol uzvirs. kai uzviria sudedu pomidorus (arba sviezius, arba konservuotus savo sultyse), kalafjorus, brokolius, 2 kubelius darzoviu sultinio, kokiu kalendru ir kitu prieskoniu. Dedu arba cili pipirus, arba daug tabasco. Ir dar kokias 10-15 minuciu pavirinu. Ir viskas. Su kalafjorais ar brokoliais ne visada iseina isvirti, nes buna, kad neturiu, bet visos kitos darzoves tai visada po ranka.

as jau kaip jurmartos vyras tapau - kai O - norisi pasislepti. ND visiskai nebesinori daryti.

Tada mano 1 cd - spalio 9. Nu dabar viskas aisku. O buvo spalio 23, as grizau 21. Aisku, po 2 menesiu pertraukos daug ND. ir pataikeme. Siuo metu mmmm veluoja trecia diena, turejo prasideti lapkr 6. Is visko auksciau isdestyto turime akivaizdu biochemini nestuma. Tai kazkur uz poros dienu mmm parsivilks. Gal uz triju. Ka, PRG pakiso koja?

Maide, 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sakai, kad neliudna, bet........ Man liudna del Taves, saves ir visu cia susirinkusiu. Tik noreciau izvelgti kazka teigiamo visame tame. Gal visgi vyro sperma nera jau tokia bloga, jei vyksta tokie dalykai. Nereikes jums to IVF, uzteks kokios IUI.
Sriuba virsiu, aciu uz receptuka smile.gif O dabar varau gaminti tiramisu blush2.gif mamos gimtadienis, o jai tas pyragas labai thumbup.gif
Visoms LABAS RYTAS, ir po bucki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:26)

as jau kaip jurmartos vyras tapau - kai O - norisi pasislepti. ND visiskai nebesinori daryti.

Ka, PRG pakiso koja?


Man panašiai blush2.gif Visada noriu sex, bet atėjus O bijau, kad nepavyks ir dingsta seksualumas blink.gif

g.gif Gal? Kada dareisi PRG tyrimą paskutinį kartą?

Maidut, o gal nulėk į Jolsaną ir priduok kraują? mirksiukas.gif Bent jau žinosi, ar buvo biocheminis, ar testai brokuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jautruolė @ 2012 11 09, 09:25)
P.S. Man tuoj parsivilks mmm...Žinau, kad REIKIA eiti pas dr. nuo naujo ciklo, nebus be pastangų jokio stebuklo, nenusipelniau, reikia atidirbti unsure.gif
Ir nueisi irnesakyk.gif Negalvodama, nori ar nenori, tiesiog nueisi 4u.gif

QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 09:26)
paimu puoda

Nu dabar viskas aisku.
Daržovės tos, eiga panaši, tai gal ir gerai sugaminau ax.gif

4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 11 09, 10:08)
vartojant vaistus?

man paciai nebegaila. tik kvailas pyktis ant viso pasaulio
Daug blogiau, kai vienas nori eiti pas gyd, o kitam dzin. Sitokia situacija yra daug skaudesne.


visaip būdavo, juk nėra kam jos kontroliuoti.

tikrai, labai skaudu 4u.gif
Atsakyti