Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

QUOTE(vasara_ @ 2013 02 18, 18:21)
treniruotės metu nualpčiau turbūt ax.gif

čia dėl dribsnių? gi po trefkės būtų biggrin.gif

Gerai būtų, kad būtų tuo ir baigęsi. Parnešė torto, šakočio, tai doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 18, 20:36)
čia dėl dribsnių? gi po trefkės būtų  biggrin.gif

Gerai būtų, kad būtų tuo ir baigęsi. Parnešė torto, šakočio, tai  doh.gif  blush2.gif

po sporto? blink.gif nė kąsnio nepraryčiau, dažniausiai būna apie 21 val. kai baigiu sportuoti, tai į dušą ir lovan mirksiukas.gif pavalgau iki 18val paskutinį maistą, kad spėtų susivirškinti ir viskas. vasarop, kai vakarai ilgės ir anksti miegot neisiu gal kokį kokteilį įvesiu į racioną, o dabar prieš miegą taip gera būti "tuščiai" ax.gif
tipo blogai darau? biggrin.gif aš kur bepasisukčiau visur klaidas darau ir neišmanau nieko, tai nenustebčiau jeigu negalima taip daryti biggrin.gif
kol sportavau iškepė mano apkepas thumbup.gif kvepia skaniai, ryt paragausiu essen.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 18, 21:07)
po sporto? blink.gif nė kąsnio nepraryčiau, dažniausiai būna apie 21 val. kai baigiu sportuoti, tai į dušą ir lovan mirksiukas.gif pavalgau iki 18val paskutinį maistą, kad spėtų susivirškinti ir viskas. vasarop, kai vakarai ilgės ir anksti miegot neisiu gal kokį kokteilį įvesiu į racioną, o dabar prieš miegą taip gera būti "tuščiai" ax.gif
tipo blogai darau? biggrin.gif aš kur bepasisukčiau visur klaidas darau ir neišmanau nieko, tai nenustebčiau jeigu negalima taip daryti biggrin.gif
kol sportavau iškepė mano apkepas thumbup.gif kvepia skaniai, ryt paragausiu essen.gif

supratau, nežinojau (gal praleidau), kelintą val. sportuoji blush2.gif 4u.gif žinau, kad kitos ir tokiu metu užkanda, aš kai sportuodavau vakarais, irgi nebevalgydavau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 02 18, 21:39)
supratau, nežinojau (gal praleidau), kelintą val. sportuoji  blush2.gif  4u.gif žinau, kad kitos ir tokiu metu užkanda, aš kai sportuodavau vakarais, irgi nebevalgydavau  schmoll.gif

kažkur buvau minėjusi ax.gif aišku savaitgalį jeigu išeina pasportuoju vidurdienį, tai valgau vakarienę normaliai, nesižudau smile.gif
Gero vakaro visoms, keliauju lovan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 18, 21:07)
po sporto? blink.gif nė kąsnio nepraryčiau, dažniausiai būna apie 21 val. kai baigiu sportuoti, tai į dušą ir lovan mirksiukas.gif pavalgau iki 18val paskutinį maistą, kad spėtų susivirškinti ir viskas. vasarop, kai vakarai ilgės ir anksti miegot neisiu gal kokį kokteilį įvesiu į racioną, o dabar prieš miegą taip gera būti "tuščiai" ax.gif
tipo blogai darau? biggrin.gif aš kur bepasisukčiau visur klaidas darau ir neišmanau nieko, tai nenustebčiau jeigu negalima taip daryti biggrin.gif
kol sportavau iškepė mano apkepas thumbup.gif kvepia skaniai, ryt paragausiu essen.gif

Aliniesi? unsure.gif Nebent iš karto po sporto miegoti eini, bet juk negalima. reiktų ne anksčiau kaip 23 eiti, jei 21 baigi. O kaip nuo 18 nieko nevalgyti iki 23 ir dar sportuoti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 18, 18:44)
aš iš vakaro darausi kitai dienai, nes kitaip nespėju ax.gif o obuoliai kuo netinka? aš į darbą kaip užkandį nešuosi doh.gif

Vaisiai,tai angliavandeniai, juos tinkamiausia yra suvartoti pirmoje dienos puseje. mirksiukas.gif
Cia as taip rasau, kaip is vadovelio, pati daznai su mielu noru sugrauziu koki obuoli ar siaip kokia negerove. Uztai svorio ir nenumetu net sportuodama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 02 18, 22:46)
Aliniesi? unsure.gif Nebent iš karto po sporto miegoti eini, bet juk negalima. reiktų ne anksčiau kaip 23 eiti, jei 21 baigi. O kaip nuo 18 nieko nevalgyti iki 23 ir dar sportuoti mastau.gif


Bet ar bus po sporto naudos, jei treniruote baigesi tarkim 19.30, kol grizti namo, jau po 8, puse 9, tai kur dar valgyt? Nebent kokios varskes ar kefyro isgert..
Gal as ir klystu, as tik pradedanciosios pozicijoje, nezinau...Bet darau taip.
Papildyta:
QUOTE(gitulia @ 2013 02 18, 23:01)
Vaisiai,tai angliavandeniai, juos tinkamiausia yra suvartoti pirmoje dienos puseje.  mirksiukas.gif
Cia as taip rasau, kaip is vadovelio, pati daznai su mielu noru sugrauziu koki obuoli ar siaip kokia negerove. Uztai svorio ir nenumetu net sportuodama  doh.gif



Baikit, jei obuoliai tai negeroves, tai kuom tada isvis uzknadziauti darbe.
As anksciau uzkandziaudavau arbatelemis su sausainiukais, sokoladukais..va cia tai is tikruju negeroves..
Atsakyti
Just a girl, as gi nesakau, kad obuoliai negeroves. Obuoliai gerai, kaip ir visi vaisiai, tik kas nori svori mesti, vaisiai vakarienei netinkami.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 02 18, 22:46)
Aliniesi? unsure.gif Nebent iš karto po sporto miegoti eini, bet juk negalima. reiktų ne anksčiau kaip 23 eiti, jei 21 baigi. O kaip nuo 18 nieko nevalgyti iki 23 ir dar sportuoti mastau.gif

na tada man reiktų mesti sportus visus ir toliau sėdėti sumedėjusiai, nes kitaip galimybės neturiu doh.gif 17 val. baigiu darbą, kol parvažiuoju, kol pavalgau būna 18 val., jeigu iš vakaro nieko nelikę tai dar gamintis reikia. Maistas man turi susistovėti, nes pirmais kartais vėlai pavalgiusi treniruotės metu žiaugčiojau. Taigi pavalgiusi apie 18val sportuoti einu apie 20val. Treniruotė +- 1 val., po jos pasėdžiu 10-15 min, kad karštis "išmuštų" ir keliauju į dušą, o po jo tiesiai į lovą. Jeigu nemiegu dar tai guliu tikrai. Kada dar valgyti? g.gif Kam tada sportuoti doh.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
vasara_, normalus tas grafikas, pas mane irgi panasiai iseina, gal tik viena valanda viskas dar veliau susikelia, nes iki 18 as ir pavalgyti nespeju. Dirbant diena ne gumine, nieko nepakeisi g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2013 02 19, 08:15)
vasara_, normalus tas grafikas, pas mane irgi panasiai iseina, gal tik viena valanda viskas dar veliau susikelia, nes iki 18 as ir pavalgyti nespeju.  Dirbant diena ne gumine, nieko nepakeisi  g.gif

aš miegalė, vėliau jau negalėčiau niekaip, užmigčiau turbūt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 02 19, 07:45)
Bet ar bus po sporto naudos, jei treniruote baigesi tarkim 19.30, kol grizti namo, jau po 8, puse 9, tai kur dar valgyt? Nebent kokios varskes ar kefyro isgert..
Gal as ir klystu, as tik pradedanciosios pozicijoje, nezinau...Bet darau taip.
Papildyta:
Baikit, jei obuoliai tai negeroves, tai kuom tada isvis uzknadziauti darbe.
As anksciau uzkandziaudavau arbatelemis su sausainiukais, sokoladukais..va cia tai is tikruju negeroves..

Tai būtent, bent varškės ar kefyro išgerti. Niekada neskaitėte apie mitybą sportuojant? Žmonės juk valgo ir prieš bei po, ypač po, juk netenki visko labai daug.

Vakare sakom neužkandžiauti obuoliais, o ne darbe. Sakau, paskaitykit išsamiai, nes kenkiate kai kurios sau.
Papildyta:
QUOTE(vasara_ @ 2013 02 19, 08:08)
na tada man reiktų mesti sportus visus ir toliau sėdėti sumedėjusiai, nes kitaip galimybės neturiu doh.gif 17 val. baigiu darbą, kol parvažiuoju, kol pavalgau būna 18 val., jeigu iš vakaro nieko nelikę tai dar gamintis reikia. Maistas man turi susistovėti, nes pirmais kartais vėlai pavalgiusi treniruotės metu žiaugčiojau. Taigi pavalgiusi apie 18val sportuoti einu apie 20val. Treniruotė +- 1 val., po jos pasėdžiu 10-15 min, kad karštis "išmuštų" ir keliauju į dušą, o po jo tiesiai į lovą. Jeigu nemiegu dar tai guliu tikrai. Kada dar valgyti? g.gif Kam tada sportuoti  doh.gif
Labas rytas 4u.gif

Čia tai jo, baisus grafikas, nes labai anksti eini miegoti. Realiai tai ir sportas prastai įsipaišo, nes guliesi išjudinta širdimi. Tavo vietoje daryčiau tuomet tik jogą ar kažk panašaus, be jokių ten hiiiiitt ir cardio, o tik laisvomis dienomis paspausčiau kažką stipriau. Man ir pačiai būna išeina tik apie 21 val. sportuoti, bet aš pelėda, aš ir guluosi pirmą ir tuomet be abejo širdis nusistovi ir valgau aš.
Atsakyti