Įkraunama...
Įkraunama...

Lankome LSMU (KMUK) onkologinio poskyrio vaikučius

Na, aš be nurodymų, tik su žiniom.
Peržvelgiau, perknisau šiandien tą mūsų dėžę.. Dar visko pakankamai ten yra, pasirodo, nieks nieko be mūsų ir nenaudojo..
Taigi, pavardinsiu nuo pradžių, o gretusiu gaudyk ir sakyk, ko dar trūksta smile.gif :
švitro kempinėlė yra, teptukų ir kempinėlių su koteliais dažymui - yra, dažų - dramblio kaulo - didelė tūta (buvau užmiršus, kad padėkliukų dažymui buvau pirkusi, 200 ml, sunaudojom nedaug), indelių dažams - yra, klijų, vienkomponenčio lako indas, dar kažkokio (tikriausiai universalaus smile.gif ) nedaug.. Servetėlių krūvelė, bet neblogai būtų ir naujų šiek tiek. A, dar juostelės kabinimui (skaidri organza) kažkiek yra ritėj, tik nematavau kiek ten jos. Pradžiai užteks..
Tai ko gi trūksta? Gal tik lako, jei vienkomponentis čia mums nelabai .. Ir keleto naujų teptukų lakavimui, nes paprastai, kol lakavimą prieinam, visi teptukai jau būna spalvoti ir tada.. unsure.gif doh.gif (..vieną kartą turėjom net žalią karvę lotuliukas.gif )

Dėl laiko - aš negaliu kitą trečiadienį ax.gif
Beje, šią savaitę vaikai kaip tik baigia popietinius užsiėmimus su ... (studentėm lyg g.gif , meno terapija..), tai nuo pirmadienio jau reiks veiklos. Dekupažas būtų kaip tik..
Nera, tarp kitko, K.. mamytė minėjo, kad mielai kitoms skyriaus mamytėms pademonstruotų kvilingą, pamokytų.. Va, kokios puikios idėjos iš jų pačių ateina 4u.gif 4u.gif Dabar tik gražaus popieriaus atvirukams reikia parūpinti - ir dar vieną kalėdinį užsiėmimą turėsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 15, 19:15)
Nera, tarp kitko, K.. mamytė minėjo, kad mielai kitoms skyriaus mamytėms pademonstruotų kvilingą, pamokytų.. Va, kokios puikios idėjos iš jų pačių ateina  4u.gif  4u.gif Dabar tik gražaus popieriaus atvirukams reikia parūpinti - ir dar vieną kalėdinį užsiėmimą turėsim  4u.gif

Ji ir daugiau rankdarbių moka, kaip ir K mirksiukas.gif Tik kol kas ji nelabai mobili ir ranka viena "neklusni".
Kokio čia popieriaus reiktų? Nes aš visiška analfabetė šituose reikaluose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 11 15, 21:30)
Kokio čia popieriaus reiktų? Nes aš visiška analfabetė šituose reikaluose blush2.gif

Šiek tiek storesnio, vatmano tipo smile.gif Na, įsivaizduoji maždaug atviruką? Tai va, kažko panašaus..
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 15, 20:15)
švitro kempinėlė yra
teptukų ir kempinėlių su koteliais dažymui - yra
dažų - dramblio kaulo - didelė tūta
indelių dažams - yra
klijų, vienkomponenčio lako indas
dar kažkokio (tikriausiai universalaus  smile.gif ) nedaug..
Servetėlių krūvelė, bet neblogai būtų ir naujų šiek tiek.
A, dar juostelės kabinimui (skaidri organza) kažkiek yra ritėj, tik nematavau kiek ten jos. Pradžiai užteks..

Tai ko gi trūksta? Gal tik lako, jei vienkomponentis čia mums nelabai .. Ir keleto naujų teptukų lakavimui, nes paprastai, kol lakavimą prieinam, visi teptukai jau būna spalvoti ir tada..  unsure.gif  doh.gif  (..vieną kartą turėjom net žalią karvę  lotuliukas.gif  )

Reikia:
1. svitrinio - yra
2. teptuku ir kempineliu - dazymui yra
3. dazu - dramblio kaulo yra, gal kokia spalva paimsiu is savo spinteles?...
3. kliju - yra
4. serveteliu - turiu daug, atnesiu
5. lako - turiu bambali, atnesiu
6. juosteles - turiu sidabriskai pilkos atlasines (ir dar kazkokiu spalvu), atnesiu
7. medinukai - yra

Vienkomponentis naudojamas itrukimams isgauti, jis nera baigiamasis lakas. Jei norime ji panaudoti, tada paimsiu kontrastinga ryskia spalva akrilo.
user posted image

Faktiskai truksta tik susiderinti laika biggrin.gif Tai gal pirmadieni ir startuojam?
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 15, 20:37)
Šiek tiek storesnio, vatmano tipo  smile.gif  Na, įsivaizduoji maždaug atviruką? Tai va, kažko panašaus..

Spalvos? Kiekis?
Man viskąprašom surašyti, nes aš su tuo sąrašu eisiu į kanceliarines prekes ir pirksiu.
Tiesa, jei viskas gerai, savaitei K namo išleidžia.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 11 16, 08:47)
Spalvos? Kiekis?
Man viskąprašom surašyti, nes aš su tuo sąrašu eisiu į kanceliarines prekes ir pirksiu.
Tiesa, jei viskas gerai, savaitei K namo išleidžia.

Mergaitės, PVA klijai, tai čia kur ieškoti?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 11 16, 11:28)
Mergaitės, PVA klijai, tai čia kur ieškoti?

Jei atvirukams, as turiu sausu popieriaus kliju... Atnesciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 11 16, 11:28)
Mergaitės, PVA klijai, tai čia kur ieškoti?

Kanceliarinėse smile.gif
(Kartais kai kurias detales sausi nelabai klijuoja, tai reikia ir 'šlapiais' patepti.)

Tiesa, man trečiadienis atsilaisvino, bet dabar antradienį neeee ax.gif
Pirmadienį - galiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 16, 14:31)
Pirmadienį - galiu  4u.gif

SKUBIAI - darau sau uzsakyma is Dekostudijos, vyras po darbo paims, su nuolaida - AR KO TRUKSTA? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 11 16, 15:08)
SKUBIAI - darau sau uzsakyma is Dekostudijos, vyras po darbo paims, su nuolaida - AR KO TRUKSTA? 4u.gif

Gal jau pavėlavau su atsakymu, bet ką tik į namus įžengiau ax.gif
Taip išeitų, kad trūksta tik šiek tiek naujesnių servetėlių. Visa kita jau kaip ir surinkom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 16, 21:45)
Taip išeitų, kad trūksta tik šiek tiek naujesnių servetėlių. Visa kita jau kaip ir surinkom  4u.gif

Taigi sarase parasiau - atvesiu ko truksta (lako, serveteliu, juosteles, kliju...) mirksiukas.gif
Atsakyti
Vadinasi - kaip ir nieko netrūksta smile.gif
Atsakyti