Įkraunama...
Įkraunama...

Lankome LSMU (KMUK) onkologinio poskyrio vaikučius

QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 17, 01:16)
Vadinasi - kaip ir nieko netrūksta  smile.gif

Tik laika suderinti... Tai gal ir startuojam pirmadieni?
Atsakyti
Man pirmadienis tinka.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 17, 19:48)
Man pirmadienis tinka.

Pirmadienis kada?... Ryt, ale kelinta + / - ?
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 11 18, 15:34)
Pirmadienis kada?... Ryt, ale kelinta + / - ?

Galima pradėt maždaug nuo pusės trijų.
Mažiukai tada miega, bet mamos būna truputį laisvos. Paaugliukai nemiega ir turi šiek tiek laiko, nes nuo 16 val. ateina mokytojai.. Šiaip - kas kada gali, tada prisijungia 4u.gif
Nera, tau darbo irgi paliksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 18, 20:03)
Galima pradėt maždaug nuo pusės trijų.

14.30 skyriuje su viskuo? 4u.gif
Atsakyti
Aš planuoju būti skyriuj nuo 14.30
Su manim bus dar 1- 2 merginos 4u.gif Gretusiu - kada galėsi, kaip išeis.. Mes pasiruošim viską, išsidėliosim.
Kas kada gali - prisijungia 4u.gif Pirmadienį ar kitą dieną - kam kada patogu, darbelio tikrai ne vienam kartui turėsim.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 18, 19:03)
Galima pradėt maždaug nuo pusės trijų.
Mažiukai tada miega, bet mamos būna truputį laisvos. Paaugliukai nemiega ir  turi šiek tiek laiko, nes  nuo 16 val. ateina mokytojai.. Šiaip - kas kada gali, tada prisijungia  4u.gif
Nera, tau darbo irgi paliksim  smile.gif

Aš negaliu unsure.gif Negaliu aš iš darbo pabėgti verysad.gif Aš vakarais būsiu tikrintoja ir tikrinsiu jūsų darbus lotuliukas.gif
Atsakyti
Padirbėjom 4u.gif
Linksmai, smagiai, kruopščiai... ( na, "pagalbinis personalas" kavos šį kart neišvirė, bet gi dar bus kitų kartų biggrin.gif )..
Va taip pridirbom (-o)..
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Gal pas ką nors darbe yra dokumentų naikintuvas, kuris popierių smulkintų tik juostelėmis? Mūsiškis suskapoja į smulkias daleles doh.gif O tiems darbeliams su jipstelėmis(neatsimenu pavadinimo blush2.gif ) reikia būtent juostelių. K mama sakė, kad prisikarpyti ganėtinai sudėtinga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2012 11 23, 11:00)
Gal pas ką nors darbe yra dokumentų naikintuvas, kuris popierių smulkintų tik juostelėmis?

Yra, bet jis gražiom juostelėm irgi nepjausto, o tokiom sukvarkaliuotom. Taip kad irgi netinka. Nelabai tam tinkamas daiktas tas naikintuvas. Gal kur ir būna, kur lygiom gražiom leidžia, bet man su tokiu neteko susidurt. Kartais juostelėm kvilingui pjaustau vadinama giljotina, bet ten irgi labai taikyt reikia, jei reikia daugiau vienodo pločio. O prikarpyt iš tiesų sudėtinga. Tai kiek susiduriu su kvilingu (na susiduriu), taip ir sukuos - arba ta giljotina raštine pjaustom arba siunčiuos. ;] Pirktiniai paprastai ir kiek tvirtesni, ilgesni būna.
Angelas su varle koks fainas. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 lapkričio 2012 - 13:07
smile.gif+2012 11 23, 13:05-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 11 23, 13:05)
Pirktiniai paprastai ir kiek tvirtesni, ilgesni būna.


Gal galima konkrečiau? Kur po kiek ir t.t. blush2.gif
Atsakyti
Čia smile.gif
Atsakyti