Įkraunama...
Įkraunama...

Lankome LSMU (KMUK) onkologinio poskyrio vaikučius

Žodžiu paskatinot prisimint senesnę svajonę - įsigyt nuosavą giljotiną. :] Tai karts nuo karto galėčiau po kažkiek papjaustyti. ;]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 23 lapkričio 2012 - 18:46
Po šiandieninio Kaukėno apsilankymo visi vyresnieji vaikai su šypsenom. Taip gera juos tokius matyti smile.gif
Hi, gal gali pasakyti kiek ir kokių pirkti blush2.gif Ten, kur akcija, net nesuprantu kiek tų juostelių yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 24 lapkričio 2012 - 17:32
Tai kur neparašyta ir aš nežinau kiek. O dėl pirkimo (kokių reikia) iš esmės priklauso nuo poreikio. Aš asmeniškai pirkau 5 mm, nes 3mm jau labai siaurutės atrodo.
O baltų kokiem snaigynam jei reik galiu pati kažkiek papjaustyt (na kitokių spalvų dabar tiesiog nelabai turiu).
Atsakyti
smile.gif+2012 11 24, 18:15-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 11 24, 18:15)
Tai kur neparašyta ir aš nežinau kiek. O dėl pirkimo (kokių reikia) iš esmės priklauso nuo poreikio. Aš asmeniškai pirkau 5 mm, nes 3mm jau labai siaurutės atrodo.
O baltų kokiem snaigynam jei reik galiu pati kažkiek papjaustyt (na kitokių spalvų dabar tiesiog nelabai turiu).

Parodysiu K mamai, gal pasakys kiek reikia smile.gif
Atsakyti
Mielosios, reikia pagalbos. Turim nemazai siuntiniu is ivairiu saliu, bet ten ir rubeliai, ir higienos priemones, ir zaislai (mazesni ir didesni), ir sauskelnes. Ar butu Klinikose onkoskyriuje kam tai perduoti? Tiesiog reiketu kontaktu ir poreikiu situacijos, kad savo "namuose-sandelyje" nepasiklysciau biggrin.gif

Va, pvz, pas mane namie tokia siunta is Danijos
user posted image

Laukiu dar vezimuko, zaislu, rubu...
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2012 11 27, 18:36)
Mielosios, reikia pagalbos. Turim nemazai siuntiniu is ivairiu saliu, bet ten ir rubeliai, ir higienos priemones, ir zaislai (mazesni ir didesni), ir sauskelnes. Ar butu Klinikose onkoskyriuje kam tai perduoti? Tiesiog reiketu kontaktu ir poreikiu situacijos, kad savo "namuose-sandelyje" nepasiklysciau biggrin.gif

Va, pvz, pas mane namie tokia siunta is Danijos
Laukiu dar vezimuko, zaislu, rubu...

Taip, gretusiu - siuntos atkeliauja dažniausiai prieš Kalėdas. Būna daug ir visko, ieškom kur tai greičiau išdalinti, kur padėti (Klinikose), o paskui paasirodo, kad kai labiausiai reikia - nebeturim. Todėl aš nuo praeitų Kalėdų tai, ko tuo metu nereikėjo (buvo atliekamo) saugojau savo namuose 4u.gif Airijos mamyčių padovanotus žaisliukus visus metus nešaiu tai vienam, tai kitam vaikui, į žaislų kambarį po kelis "naujus" (jie naudoti, bet labai geros būklės, vaikai džiaugėsi..). Kaip ir drabužėlius.. Pamatau, kad tam ar kitam vaikui reiktų, paklausiu mamytės ir nunešu maišiuką. Va taip pamažu ir iškeliavo 4u.gif Tikslingai, tam, kam tikrai reikia.. Dėl saugojimo "kažkur skyriuj" turiu savo nuomonę Nebent tik tai, kas telpa žaidimų kambario spintose smile.gif
Sauskelnių šiuo metu skyriuje tai turėtų būti poreikis g.gif Juk 4 mažiukai yra.. Kontaktus vienos mamytės galėsiu parašyt į AŽ.
Dėl sandėliavimo iki poreikio - irgi galbūt galėsiu padėt.
Atsakyti
Kitą pirmadienį ir antradienį puošiam skyrių 4u.gif Jei yra norinčių padėti - prašom į talką. Na, kelių aukštesnių vaikinų, sakė, mano merginos paieškos smile.gif , bet neprošal ir dar keli.
Angelus šiandien kelios merginos pabaiginėja, kai kas gaminasi sau į palatas tokius "spec" bigsmile.gif
Skyrius vėl pilnut pilnutėlis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dahlia+++: 27 lapkričio 2012 - 20:31
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 27, 21:10)
Taip, gretusiu - siuntos atkeliauja dažniausiai prieš Kalėdas.

Tikrai ne, tokiu siuntu is keliu saliu priemiau jau bent 10, o ir laukiu dar keliu (siuo metu zinomu). Jos keliavo i kita istaiga, ten jau kaip ir ilgam sukauptos atsargos... I Klinikas atvezdavom tik tai, ko jie pagal poreikius pageidaudavo (silikonines pagalveles nuo pragulu, vezimuka, pelyte, puodeliu ir t.t.). Kaip zinia, Klinikose as atstovauju fonda, bet tai nesvarbu - svarbiausi yra pagalbos gavejai... Todel ir siulau pirmiausia cia, nes turint tokia komanda, nesinori blaskytis ir kazkam siulyti visko...

Norint graziai ir prasmingai dirbti, dar ir poreikius reikia zinot (va kaip su tais stumdukais smile.gif)
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 27, 21:31)
Kitą pirmadienį ir antradienį puošiam skyrių  4u.gif 

Penktadieni ar savaitgali i skyriu atvesiu didele dovanu nuo kaleda.lt siunta (planuojame gauti apie 30 d., is karto ir leksim, ten dvi dideles 1,5 m egles, mazytes 40 cm i kiekviena palata, lempuciu ir paprastos girliandos, kokia 20 vnt.). Pirmadieni ir kojines sukabinsim ant palatu numeriuku, jos jau skyriuje, kaip ir dovanu dezes....
Ir tada pradesim laukti svenciu.... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 27, 21:10)
Sauskelnių šiuo metu skyriuje tai turėtų būti poreikis  g.gif  Juk 4 mažiukai yra.. Kontaktus vienos mamytės galėsiu parašyt į AŽ.
Dėl sandėliavimo iki poreikio - irgi galbūt galėsiu padėt.

Taigi kai tik siunta turiu pas save (siuo metu ja sandeliuoju pas tevus, nes tik siandien is mano namu isvezem pilnutele masina i Kartu namucius), is karto duodu zinia su smulkiu sarasu - ir derinames. Dar keliu siuntu laukiu savaites vidury, gruodzio menesi nuolat kazkas is kazkur atvaziuos...

Sandeliavimo paslaugomis pasinaudosiu, tikrai... Nes jau nebeperlipam per daiktus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 27 lapkričio 2012 - 20:53
Žinom žinom apie kojines ir kas į jas mirksiukas.gif Ir eglutėms šiandien statymo vietas rinkom smile.gif
Mes puošim karpiniais, vaikų ir mamų per keletą metų gamintais. Ir angelais.. O dar ir senajam skyriuj pagalbos parašė ax.gif , ten kartais irgi šitie vaikučiai guli, kai netelpa naujajam. Reiks padėt.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 27, 22:22)
ten kartais irgi šitie vaikučiai guli, kai netelpa naujajam. Reiks padėt.

o kad ir ne "šitie", kai kurių rūpestėliai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 11 27, 22:22)
Žinom žinom apie kojines ir kas į jas  mirksiukas.gif  Ir eglutėms šiandien statymo vietas rinkom  smile.gif

Puiku, tik pasakiau, jei prasilenktume mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 11 27, 22:26-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 11 27, 22:26)
o kad ir ne "šitie", kai kurių rūpestėliai...  doh.gif

Nu žinok ten šiandien tooookie "rūpestėliai" 2 pralėkė blink.gif , vos pasitraukt spėjau.. Manyčiau, iš būsimos regbio komandos biggrin.gif
Gerai (nu mums gerai, o šiaip gal ir ne..), jei ir pirmadienį dar jie būtų - tinkama linkme energiją nukreiptume.
Atsakyti