Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

QUOTE(vaidoska @ 2012 11 22, 09:48)
gavau zinute, kad lankas jau atsiustas,po pietu leksiu pasiimti  fitness3.gif siandien vakare premjera  bis.gif

Sveika prisijungus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Šypsenėlė (:+2012 11 22, 22:35-->
QUOTE(smile.gif Šypsenėlė (: @ 2012 11 22, 22:35)
Sveika prisijungus  smile.gif  4u.gif


Aciu aciu 4u.gif per Moterys meluoja geriau pasukau, faina thumbup.gif kad tik noras nepraeitu doh.gif paziuresim kokie bus rezultatai wub.gif
Atsakyti
Labukas

aš mąstau apie lanko pirkimą, bet nelabai numanau apie juos

kuris vertesnis dėmesio?
na čia matau šiek tiek svoriai skiriasi ir kamuoliukų skaičius, ar dar kas užslėpta?
prašau patarimo patyrusių sukėjų biggrin.gif

http://pigu.lt/as_se...5964#mid=844229

http://pigu.lt/as_se...art#mid=1246511
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ar priimsit i savo bury?
siandien pasiimsiu lanka ir pradesiu sukti.
kokie rezultatai?gal turit pasiekimu lentele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2012 11 27, 15:23)
Sveikutes  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ar priimsit i savo bury?
siandien pasiimsiu lanka ir pradesiu sukti.
kokie rezultatai?gal turit pasiekimu lentele? ax.gif



Laba laba, sveika prisijungus, as dar irgi tik naujoke suku kelios dienos 4u.gif sonai aisku melyni doh.gif Tik nesuk ilgai, nes paskui turesi daryti keliu dienu pertrauka, sonus skaudes 4u.gif smile.gif
Papildyta:
Melyna lanka pati pirkau is Pigu.lt tuo jie ir skiriasi, kad juodas siek tiek lengvesnis ir turi maziau masazuojanciu rutuliuku 4u.gif bet koks skirtumas tarp tu rutuliuku kiekio reiketu pasiskaityti, pasiieskoti. As dziaugiuosi, kad nepirkau sunkesnui, kol kas man jo i valias, nors jau buvau sukus lanka. Velia gal ir noresis sunkesnio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 27 lapkričio 2012 - 19:50
QUOTE(vaidoska @ 2012 11 27, 20:49)
Laba laba, sveika prisijungus, as dar irgi tik naujoke suku kelios dienos  4u.gif sonai aisku melyni  doh.gif Tik nesuk ilgai, nes paskui turesi daryti keliu dienu pertrauka, sonus skaudes  4u.gif  smile.gif
Papildyta:
Melyna lanka pati pirkau is Pigu.lt tuo jie ir skiriasi, kad juodas siek tiek lengvesnis ir turi maziau masazuojanciu rutuliuku  4u.gif bet koks skirtumas tarp tu rutuliuku kiekio reiketu pasiskaityti, pasiieskoti. As dziaugiuosi, kad nepirkau sunkesnui, kol kas man jo i valias, nors jau buvau sukus lanka. Velia gal ir noresis sunkesnio  4u.gif

Aciu aciu smile.gif Anksciau sukau,bet dbr va po gimdymo reik vel pradet smile.gif
bet kazkaip cia ramu siam forume smile.gif
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2012 11 27, 22:06)
Aciu aciu smile.gif Anksciau sukau,bet dbr va po gimdymo reik vel pradet smile.gif
bet kazkaip cia ramu siam forume smile.gif



Sakyciau, netgi labai ramu... g.gif as taip pat po gimdymo pilvuko nori atsikratyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2012 11 27, 21:18)
Sakyciau, netgi labai ramu...  g.gif as taip pat po gimdymo pilvuko nori atsikratyti  doh.gif

puiku smile.gif daug reik nurident? o kaip svoris,ar liko po gimdymo?
Atsakyti
QUOTE(:)katyte:) @ 2012 11 28, 00:22)
puiku smile.gif daug reik nurident? o kaip svoris,ar liko po gimdymo?



Na 5 kg labai noreciau atsikratyti fitness3.gif fitness4.gif
Atsakyti
sveikutės man jau visai blogai sad.gif nuo 58kg pasiekiau 61,5 sad.gif
nuo šian bandau grikių dietą, duok dieve man jėgų atsilaikyti.. biggrin.gif nepasitikiu savim visai bet bandau laimę.. tikiuosi ir lanką aplankyti ..
Atsakyti
Labuka Rutke biggrin.gif ,svarbiausia motyvas ir didelis noras ,ir viskas bus ok, cia tau,kad atsiradai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nuotaika puiki thumbup.gif pradedu sian lanka sukt.
pasisveriau,issimatavau apimtys,tikiuosi cm mazes smile.gif
gal kas pasidalintu savo pasiekimais?
Atsakyti