Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

aciu merginos! wub.gif as ir taip manau, kad viska suderinus ir saziningai atlikus rezultatai tikrai buna, ir tikrai verta nors ir kiek kantrybes reikalauja! wub.gif O siaip katik grizau is sales ir visai nesuprantu kaip as cia, prabegau tik 10 min ant begimo takelio, ir viskas noro nebuvo sportuoti doh.gif nors lanka dabar zadu pasukti bent pusvalandi g.gif
Atsakyti
Tai ka merginos,- griebiam lankus ir i traaasaaa... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos sukejos,

norejau jusu pasiteirauti, nusipirkau lankla ir deja jis man per lengvas pasirode sad.gif 1,2
ar yra kokiu nors triuku lankui pasunkinti???

labai prasau patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2013 11 18, 19:12)
Sveikos sukejos,

norejau jusu pasiteirauti, nusipirkau lankla ir deja jis man per lengvas pasirode sad.gif 1,2
ar yra kokiu nors triuku lankui pasunkinti???

labai prasau patarimu  4u.gif

Man irgi tas aktualu, ipratau sukti 1.2 kg, norisi kiek sunkesnio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašaras @ 2013 11 18, 18:12)
Sveikos sukejos,

norejau jusu pasiteirauti, nusipirkau lankla ir deja jis man per lengvas pasirode sad.gif 1,2
ar yra kokiu nors triuku lankui pasunkinti???

labai prasau patarimu  4u.gif

Smėlio įdėti i vidų smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Turiu masažinį 2 kg lanką su trimis eilėmis burbulų, ilgą laiką stovėjo supakuotas spintoje, bet paskutinėmis dienomis išsitraukiau ir bandau sukti. Skaičiau, kad pradėjus sukti atsiranda mėlynės, kurios po maždaug dviejų savaičių išnyksta, bet man mėlynės tik ant vieno šono atsirado ir jau gerokai skauda sukant. Gal aš nemoku tolygiai sukti ar kame reikalas? Suku iš dešinės į kairę, o iš kairės į dešinę, kad ir kitas šonas gautų panašų krūvį - neišeina. Kažin kam nors pavyksta sukti į abi puses? Tikiuosi suprasit ką norėjau paklausti ir labai neišjuoksit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Fler* @ 2013 12 14, 10:47)
Sveikos merginos. Turiu masažinį 2 kg lanką su trimis eilėmis burbulų, ilgą laiką stovėjo supakuotas spintoje, bet paskutinėmis dienomis išsitraukiau ir bandau sukti. Skaičiau, kad pradėjus sukti atsiranda mėlynės, kurios po maždaug dviejų savaičių išnyksta, bet man mėlynės tik ant vieno šono atsirado ir jau gerokai skauda sukant. Gal aš nemoku tolygiai sukti ar kame reikalas? Suku iš dešinės į kairę, o iš kairės į dešinę, kad ir kitas šonas gautų panašų krūvį - neišeina. Kažin kam nors pavyksta sukti į abi puses? Tikiuosi suprasit ką norėjau paklausti ir labai neišjuoksit  ax.gif

Mėlynės tikrai praeis 4u.gif Na taip, jei suki tik vieną pusę, tai ir gaunas netolygiai mirksiukas.gif Suk trumpiau lanką arba apsimauk patogias kelnes aukštesniu liemeniu dėl tų skausmų. O į antrą pusę tik bandydama išmoksi. Man irgi pradžioj krito lankas, o dabar jau suku į abi puses tol, kol pati sustabdau smile.gif Kantrybės, viskas pavyks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragutienė: 05 sausio 2014 - 23:30
Sveikos,

Galiu perleisti savo lanka, kuri naudojau labai nedaug... uz puse kainos wink.gif

lankas



Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2013 11 29, 10:25)
Smėlio įdėti i vidų smile.gif


smelis nelabai gera iseitis, juolabiau kad lankas turi mazas angas, pro kurias issipiltu smelis. kitas minusas kaip i kiekviena lanko dali ( o ju yra 7) tolygiai ji paskirstyti kad nepersipylinetu...

po teisybiai meginau su stambiomis pupelemis. i kiekviena lanko dali dejau po vienoda kieki pupeliu maiseliuose. Zinoma, lankas pasunkejo, bei tapo lengvesnis sukimas. Taciau iki galo nesu patenkinta rezultatu.

Tikrai tikiu, kad cia yra originaliu ir ismaniu lanko sukeju kurios zino kaip issisukti is panasios situacijos...

merginos, negailekit prasau patarimu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Jungiames mergaites 4u.gif pavasaris ne uz kalnu tongue.gif
As nuo šiandien atsukau 30 min thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti