Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

QUOTE(vardasvartotojo @ 2013 09 07, 17:08)
Sveikos, o jums yra taip, kad sukant lanką, jis krypsta į vieną šoną? Turiu omeny, nepavyksta sukti tiesiai aplink liemenį?

Lygumo nematuoju su gulsčiuku, bet lankas man sukasi visaip. Kartais krypsta į vieną, kartais - į kitą pusę.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2013 09 07, 18:35)
Lygumo nematuoju su gulsčiuku, bet lankas man sukasi visaip. Kartais krypsta į vieną, kartais - į kitą pusę.

Man sukant jis visuomet yra pakrypęs į vieną pusę. Nėra taip, kad suktųsi tiesiai. Be svorio lanką suku gražiai, lygiai aplink liemenį. Tai vat ir klausimas, ar čia išmokstama lygiai gražiai sukti, ar sunkesnį lanką sukant taip natūraliai gaunasi unsure.gif
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu rytojaus, kai pagaliau gausiu savo lanką bigsmile.gif biggrin.gif
Prieš tai sporto klube, prieš treniruotę vis pasukiodavau, tai jau kuris laikas svajojau ir namuose turėti.
Tikiuosi nedings greit entuziazmas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Misė Kisė @ 2013 09 08, 14:15)
Tikiuosi nedings greit entuziazmas  blush2.gif  biggrin.gif

Visko bus biggrin.gif Bet visa tai tik nuo sukėjos priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau antrą savaitę suku bigsmile.gif pirmą kartą pusvalandį prasukau, tai pasipuošiau mėlynėmis ir kelias dienas negalėjau sukti, bet dabar jau laisvai biggrin.gif
Atsakyti
Greičiausiai nusipirkau per sunkų savo pirmąjį lanką, pasukau vos kelias min, o šonai jau vien mėlynės, dabar ir pažiūrėt į jį baisu. Kaip manote ar pavyktų priprasti prie 1,2 kg lanko, ar geriau šitą padėti į šoną ir įsigyti lengvesnį, pirmo lygio lanką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duty @ 2013 10 04, 12:20)
Greičiausiai nusipirkau per sunkų savo pirmąjį lanką, pasukau vos kelias min, o šonai jau vien mėlynės, dabar ir pažiūrėt į jį baisu. Kaip manote ar pavyktų priprasti prie 1,2 kg lanko, ar geriau šitą padėti į šoną ir įsigyti lengvesnį, pirmo lygio lanką  g.gif

Aš iš karto pradėjau nuo 1,45 kg lanko, tik be vienos dalies. Tik iš pradžių sukdavau po minutę dvi, paskui laiką po truputėlį ilgindavau. Dabar suku kasdien po dvidešimt minučių. Bet pirmieji sukimai, nors ir buvo trumpi, paliko mėlynes.
Žodžiu, priprasi irnesakyk.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Sugryzta pasiklydele po geru 10 men. blush2.gif,kadangi ir operacija buvau apturejus ir dar visokiu ginekol.problemeliu turejau,tai buvau isejus is rikiuotes.Vajaaatus,koks kaifas lanka sukt biggrin.gif ,aisku pirmas dienas po truputuka,su megztinuku.Per savaite isivaziavau normaliai.
Laisve,- na tu saunuole,tikra "prisiekusioji",aciu,kad palaikai "gyvybe"lanku namuciuose,cia tau 4u.gif biggrin.gif
O "rudeninis"sezonas jau atsidare? biggrin.gif,kiek yra neabejingu lankui?

Atsakyti
sveikos merginos! smile.gif as lanka taip pat suku, lankas sveria 2,3 kg na ir dabar dziaugiuosi savo talija smile.gif siaip per siuos du paskutinius menesius labai pasikeiciau, tiesa sakant talija pasidare daug siauresne smile.gif atsimenu kai buvo 74ar72cm, nebuvau labai patenkinta, dabar dziaugiuosi 67 cm nors dar yra kur patobuleti 4u.gif nezinau ar viskas del lanko sukimo, ar del dazno begiojimo, sportavimo su svoriais, ir sveiko maisto, bet prisipazinsiu, dietos laikausi daznokai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Šypsenėle, sezonas atsidarė, aš irgi grįžau po visos vasaros pertraukos. Pora vakarų sukau po 20 min., mėlynės jau nesidaro kaip pirmą kartą, tik skauda. Taip smagu, kai lankas daužo šonus
Kavannha, šaunuolė, kad laikaisi dietos ir išvis pas tave visas kompleksas sporto. Manau, kad vien nuo lanko nebūtų tokių pokyčių.
Atsakyti
Sveikutes,
as i "trasa"begu rytais,kadangi 3 pusdienius dirbu po pietu.Bandau isdirbti rytini rituala,-isleidziu seimyna,-kavute ir lankas,o poto kimbu i darbus..
Kavannha,-vien su lanku tiek nenukedentum,pasitelkus sporta ir mityba,puikus rezultatai.Tik lankas tai sunkokas ,bet zinoma,kaip kam patinka ir tinka.
Akirera,- kokio svorio tu suki?
Tai ka,-i traaasa... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir as i lanko sukeju gretas blush2.gif Nezinau kaip seksis, simta metu nesukau, o pradesiu nuo 1,45 kg 4u.gif
Atsakyti