Įkraunama...
Įkraunama...

Lanko sukimas

QUOTE(*CoCoNuT* @ 2013 06 13, 16:08)
Šiandien sukau lanką po pertraukos. Mėlynės jau ima nykti, tikrai nebeskauda, galiu sukti  biggrin.gif  Nebesirengiau storų rūbų, ploną tuniką buvau užsivilkusi ir užsidėjusi apsauginį diržą, kurį gavau kartu su lanku. Tiesa, jis labai nepatvarus, ir beveik suplyšo smile.gif  Bet kadangi nebeskauda šonų, suksiu rytoj manau jau be to diržo blush2.gif


Sveikos, taip pat pradėjau sukti lanką, šiandien dar tik pirma diena, o apie kokį diržą čia eina kalba?
Atsakyti
Ar verta sukti lanka? Ta prasme kokiu rezultatu tai duoda?
Atsakyti
QUOTE(Smalsi23 @ 2013 07 03, 21:49)
Sveikos, taip pat pradėjau sukti lanką, šiandien dar tik pirma diena, o apie kokį diržą čia eina kalba?

Man davė kaip priedą prie lanko smile.gif
Va čia galima pažiūrėti: http://www.topprekes...ealth-hoop.html

Toks kur liemenį apriši biggrin.gif tai šiek tiek pagelbėjo, kažkaip maloniau sukti buvo, ne taip badė tie rutuliukai blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai (perku/parduodu/ieškau) šioje temoje yra griežtai draudžiami. Skelbimams yra Skelbimų lenta.
Atsakyti
QUOTE(Ohh @ 2013 07 08, 15:56)
Ar verta sukti lanka? Ta prasme kokiu rezultatu tai duoda?

kad verta tai oij kaip verta!! thumbup.gif pilvo oda sustandejo nerealiai, buvo pries tai tokia negrazi, pakarusi oda, celiulito matesi siek tiek.. na tokia tikrai negarazi..jau tik po 2-3 savaiciu sukimo matomai oda sustandejo, kuo toliau tuo geresni rezultatai buvo.. ir lasiniai aptirpo, ir meiles rankeneles beveik isnyko... seniau kai uzsidedavau koki aptemtesni ruba matydavosi nedideles ringes, o lanko pagalba ju nebesimate smile.gif na vienu zodziu rezultatai tikrai buvo!!! mane lanko sukimas ir matomi rezultatai paskatino ir siaip pradeti sportuoti, ko niekada neesu dariusi!!! pradejau daryti ivairius pratimus kasdiena: presui, kojoms, slaunims, rankoms, lanka sukau..rezultatai tikrai nerealus buvo, jei dar buiau sureguliavus ityba tai jauciu isvis... biggrin.gif bet as sportavau ir matinausi kaip iprastai.. taciau vistiek visas kunas sustandejo, slaunys, uzpakaliukos, pilvas igavo forma: lasinukai aptirpo, raumenys sutvirtejo ir pradejo trauktis prie kaulu, o ne isvirte but... biggrin.gif buves celiulitas, nors ir neryskus, bet man matomas isnyko!!! nors leidau sau ir sokolada ir pica ir pan biggrin.gif svorio nenumeciau, bet veidrodyje tikra matesi pasikeitusios formos... p.s.sportavau apie 3 menesius (tik...)

taciau... pasikeite darbo grafikas... dirbt pradejau kaip visi mirtingieji nuo 8 iki 17... biggrin.gif tad labai apsileidau su sportu, nes neberandu tam laiko.. doh.gif ..ir jau pradejo pilvas ir visa kita grizineti i pradine padeti... verysad.gif

neisivaizduoju kaip dirbant tokiu grafiku rasti darbo sportui.... doh.gif ryte keliuosi ir taip anksti, dusas, pusryciai, susiruosimas ir t.t. na o po darbo grizus apsitvarkai, padarai valgyt, ir noris jau nebe sportuoti, o i lova kristi..... doh.gif
Atsakyti
Ir pas mane tokia pati problema - kai po motinystes atostogu grizau i darba 8-17 val, tai lanko sukimui laiko kaip ir nebera. O taip norisi vel ji paimti, nes pilvas vel isglebo, nugara pasikumpojo. Bet planuoju vel kazkada ji paimti i rankas. ax.gif
Atsakyti
Sveikos lanko sukejos, nusipirkau ir as pirmaji lanka su iskilimais+ papildomai galima prisideti burbuliuku su magnetukais, tai jau po pirmo naudojimo supratau- lankas niekam tikes. Isluzo keli burbuliukai po pirmu nukritimu ant zemes, todel dabar ieskau, koki nauja nusipirkti.
Kol kas apsistojau tik prie zemiau pateiktu lanku. S passion suprantu, kad skiriasi svoriu nuo kitu dvieju, bet kuo tie Jemimah lanaki skiriasi? Gal kuri daugiau ismanot ir galite papasakoti apie juos daugiau? Koki rinktis?

https://www.max24.lt.....ram=s passion

http://www.ebay.com/...=item231f709efc

http://www.ebay.com/...=item2572ba07ba

Atsakyti
Niekaip neismokstu lanko sukti verysad.gif krenta ir viskas, kojos visos melynos, jau baisu sukti, nes skauda nezmoniskai tas melynes ant koju, kai lankas krenta ant ju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvai.ir.greitai @ 2013 08 15, 16:35)
Niekaip neismokstu lanko sukti verysad.gif krenta ir viskas, kojos visos melynos, jau baisu sukti, nes skauda nezmoniskai tas melynes ant koju, kai lankas krenta ant ju doh.gif

Ir man krito. Buvo mėlyna šlaunis ir ties keliu. Patarimas - bandyti bandyti bandyti. Man lankas iš esmės krisdavo, nes skaudėdavo šonus labai. Kai priprato šonai, nebekrito ir lankas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na, nusipirkau siandien ir as ta lanka. gausiu 23d., taip nekantrauju, prisiskaiciau, kad rezultatai tikrai geri smile.gif nes tas mano pilvuzas kazkoks nebe toks. atrodo ir begioju ir stengiuosi neapsiryti (na, aisku, ne visada iseina), bet jis bjaurybe auga vis tiek
Atsakyti
Sveikutės.
Prisiskaičiau apie lanko naudą ir užsimaniau ir aš kibti į darbą, bet vat iškilo porą klausimėlių.
Namie turiu tik tokį lanką (lankas). Tai susimąsčiau ar iš jo bus naudos? Ar visgi rezultatas bus tik su masažiniu, sunkiu lanku? Ir jei pirkti, kokio svorio patartumėte? Ar lanko svoris duoda įtakos greitesniems rezultatams?
Lauksiu atsakymų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo harilla: 24 rugpjūčio 2013 - 00:28
Sveikos, o jums yra taip, kad sukant lanką, jis krypsta į vieną šoną? Turiu omeny, nepavyksta sukti tiesiai aplink liemenį?
Atsakyti