Įkraunama...
Įkraunama...

Planavome kartu, auginame kartu

user posted image
Atsakyti

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
jau maniau, kad nebekurs smile.gif Sakys uztenka cia musu, nes nebesikalbam kazko, cia pagrinde tik bedarbes renkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 10:51)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
jau maniau, kad nebekurs smile.gif  Sakys uztenka cia musu, nes nebesikalbam kazko, cia pagrinde tik bedarbes renkas smile.gif

pergyvenau nieks neras biggrin.gif turim kur prisiglaust, tai galim plepet , manau iki Velyku musu tempais lotuliukas.gif man patinka musu kampas, nors retai cia kas beuzsuka, bet visvien kazkas vis parodo gyvybes zenkla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 13:49)
pergyvenau nieks neras  biggrin.gif  turim kur prisiglaust, tai galim plepet , manau iki Velyku musu tempais  lotuliukas.gif  man patinka musu kampas, nors retai cia kas beuzsuka, bet visvien kazkas vis parodo gyvybes zenkla  mirksiukas.gif

tai mes ir terodom, man ir cia dar nostalgija
Atsakyti
[quote=Kam,2012 11 14, 13:03]
tai mes ir terodom, man ir cia dar nostalgija

nepatikesi ka darau lotuliukas.gif dazau stakta cool.gif tapetus keisiu kridoriui, nes anie jau visiskai suplyse, nervuoja mane doh.gif tureciau pinigu tai uzsiimciau tuo rimciau, bet yra kaip yra, uzteks kolkas ir paprastu tapetu pakeitimo, vis kazkokia man pramoga kol nedirbu ax.gif bet zinok visiskai viena darau viska, truputi dukra padeda, bet mes ir pacios sugebesim ax.gif
Atsakyti
[quote=braskeles,2012 11 14, 15:11]
[quote=Kam,2012 11 14, 13:03]
tai mes ir terodom, man ir cia dar nostalgija

nepatikesi ka darau lotuliukas.gif dazau stakta cool.gif tapetus keisiu kridoriui, nes anie jau visiskai suplyse, nervuoja mane doh.gif tureciau pinigu tai uzsiimciau tuo rimciau, bet yra kaip yra, uzteks kolkas ir paprastu tapetu pakeitimo, vis kazkokia man pramoga kol nedirbu ax.gif bet zinok visiskai viena darau viska, truputi dukra padeda, bet mes ir pacios sugebesim ax.gif
[/quote]
nu saunuoles, as tai nesugebeciau paklijuot tapetus, jauciu gautusi ir kreivai ir dar su visokiais burbulais, nors siaip esu klijavus, bet tai bent su vyru
Atsakyti
Braske ACIUUUUUUUUUUUUUUUUU uz naujus namucius. Zinok as sakiau jau kuriu, bet popieriais cia uzverte ir vel knisuosi. Pas mane iki nauju toks zavalas buna, kad doh.gif doh.gif doh.gif
Braskele moterys stiprios ir viska pacios gali pasidaryt. As kartais pritingiu, bet jei reiktu tai ir priklijuociau. Beto taviske pagalbininke tai isisremontuosit ir liuks. Klausyk, o kaip pas Tave su akvais, ar tu juos dar turi?
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2012 11 14, 15:14)
Braske ACIUUUUUUUUUUUUUUUUU uz naujus namucius. Zinok as sakiau jau kuriu, bet popieriais cia uzverte ir vel knisuosi. Pas mane iki nauju toks zavalas buna, kad  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Braskele moterys stiprios ir viska pacios gali pasidaryt. As kartais pritingiu, bet jei reiktu tai ir priklijuociau. Beto taviske pagalbininke tai isisremontuosit ir liuks. Klausyk, o kaip pas Tave su akvais, ar tu juos dar turi?

Jo, turiu smile.gif nori zuvyciu? Atvaziuok, pasidalinsiu ka turiu smile.gif tu blyn nevaryk dievo i medi su darbais, as va isvis jo neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:06)
Jo, turiu  smile.gif nori zuvyciu? Atvaziuok, pasidalinsiu ka turiu  smile.gif  tu blyn nevaryk dievo i medi su darbais, as va isvis jo neturiu  doh.gif

bonita paimt tave i padejejas galetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:09)
bonita paimt tave i padejejas galetu smile.gif

Pas ja valstybinis darbas, negali paimt nieko savo nuoziura mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2012 11 14, 17:11)
Pas ja valstybinis darbas, negali paimt nieko savo nuoziura  mirksiukas.gif

visur gali jei galiu turi
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2012 11 14, 16:13)
visur gali jei galiu turi

lotuliukas.gif na ji man sake, kad jei bus galimybe, man pranes ax.gif
Atsakyti