Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras ''siuvinėjimo kryželiu'' procesas

as ir jau issirinkau nediduka darbeli ir laukiu priemoniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2013 02 16, 01:23)
zuzanele, aš tai tam ir užsirašiau, kad gal kai prisiversiu siuvinėt, tai ir noras sugrįš, nes irgi nebeprisėdu jau pora mėn., dulkes renka darbas pradėtas doh.gif dabar išsirinkau jau velykinį paveikslėlį ax.gif sakau gal pramuš ant siuvinėjimo lotuliukas.gif

Aš ir to pačio tikėjausi. Bet... Net paveikslėlio neturiu, net noro ieškot jo neatsirado verysad.gif O taip smagiai siuvinėjau Katu dovanotą rinkinuką wub.gif Bet kai padėjau į šalį gruodžio vidury, tai daugiau nei iš vietos unsure.gif Vis tikiuosi, kad gal atsigausiu pavasariop cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 vasario 2013 - 09:10
cia esu ikelusi velykiniu schemu nuorodu ax.gif jei neveikia atsisiuntimas duokit zinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 16, 10:10)
Aš ir to pačio tikėjausi. Bet... Net paveikslėlio neturiu, net noro ieškot jo neatsirado verysad.gif O taip smagiai siuvinėjau Katu dovanotą rinkinuką wub.gif Bet kai padėjau į šalį gruodžio vidury, tai daugiau nei iš vietos unsure.gif Vis tikiuosi, kad gal atsigausiu pavasariop cool.gif

Aš vieną darbą padėjau į šalį gal prieš 1,5 metų, išsitraukiu, pasižiūriu ir vis sakau, nu rytoj reikės bent kelis kryžiukus padaryt biggrin.gif blush2.gif vakar irgi taip be noro žiūrinėjau schemutes, galvojau neberasiu nieko patinkančio doh.gif bet vieną pamačiau, kažkas sukirbėjo viduj, tai dar vakar naktį medžiagą susibraižiau biggrin.gif
paskelbkit kas nors datą iki kada reik užbaigt 4u.gif
Atsakyti
gal darom nuo sian iki kokios kovo 1? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 16, 17:17)
gal darom nuo sian iki kokios kovo 1? g.gif

turite datą nustatyti ,kad merginos spėtų pasiruošti ,o velykos pirmajį sekmadienį ? g.gif

nuo pimadienio pradėdavom blush2.gif ,o rodytis galite pekntadienį arba šeštadienį ax.gif

tai Ddziuljeta tu jungies? ,taip supratau ,kad nebedalyvauji,todėl sąrašiuke tave ištryniau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 vasario 2013 - 15:54
Velykos kovo 31d ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 16, 15:50)
turite datą nustatyti ,kad merginos spėtų pasiruošti ,o velykos pirmajį sekmadienį ?  g.gif

nuo pimadienio pradėdavom  blush2.gif  ,o rodytis galite pekntadienį arba šeštadienį  ax.gif

tai Ddziuljeta tu jungies? ,taip supratau ,kad nebedalyvauji,todėl sąrašiuke tave ištryniau  blush2.gif

tai as gi juokavau nes esu pradejus jau ta tema ir likes tik BS,irasiau juokais paskui issitryniau o rasiux liepe likt Dantiste atgal i sarasa itrauke biggrin.gif zodziu nzn biggrin.gif jum sprest 4u.gif man tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2013 02 16, 18:04)
Velykos kovo 31d ax.gif

ojej ,laiko pilnai rolleyes.gif tada aš prisijungiu smile.gif nes maniau ,kad man laiko neužteks,kitą darbą turiu pabaigti ,tai pradedam nuo pirmadienio Vasario 18 d. ,ir siuvinėjam 2 savaites ,paskui žiūrėsim kas kaip pabaigęs bus ax.gif ar sutinkat ?
Atsakyti
Man tinka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi norėčiau prisijungti prie bendro, bet ne velykinio..tai teks laukti iki po velykų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 16, 19:33)
ojej ,laiko pilnai  rolleyes.gif tada aš prisijungiu  smile.gif nes maniau ,kad man laiko neužteks,kitą darbą turiu pabaigti ,tai pradedam nuo pirmadienio Vasario 18 d. ,ir siuvinėjam 2 savaites ,paskui žiūrėsim kas kaip pabaigęs bus  ax.gif ar sutinkat ?

tinka smile.gif
Atsakyti