Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras ''siuvinėjimo kryželiu'' procesas

Aš nesirašau į sąrašą, bet jei kartais... Jei kartais "užsikabinsiu"- pasirodysiu rolleyes.gif Seku šitą temą ir kitas, kurios susiję su siuvinėjimu, tad neatsilieku bent jau taip rolleyes.gif

O jūs nenorit po savaitės pasirodyt kiek jau išsiuvinėjot? O po antros savaitės- galutinį rezultatą? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2013 02 16, 22:18)
Aš nesirašau į sąrašą, bet jei kartais... Jei kartais "užsikabinsiu"- pasirodysiu rolleyes.gif Seku šitą temą ir kitas, kurios susiję su siuvinėjimu, tad neatsilieku bent jau taip rolleyes.gif

O jūs nenorit po savaitės pasirodyt kiek jau išsiuvinėjot? O po antros savaitės- galutinį rezultatą? rolleyes.gif

* thumbup.gif

** kas norės galės pasirodyt ,bent jau aš tai ne tongue.gif

ruttaly laukiam po velykų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 vasario 2013 - 20:36
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 16, 18:33)
ojej ,laiko pilnai  rolleyes.gif tada aš prisijungiu  smile.gif nes maniau ,kad man laiko neužteks,kitą darbą turiu pabaigti ,tai pradedam nuo pirmadienio Vasario 18 d. ,ir siuvinėjam 2 savaites ,paskui žiūrėsim kas kaip pabaigęs bus  ax.gif ar sutinkat ?

Man tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
nors dabar galvoju, kad gal ir velykom galiu ką pritaikyt biggrin.gif bet turi būti tik vienas paveiksliukas, ane??

ir, ar galiu rinktis bet kokį paveiksliuką, ar turit kokį sąrašą? kažkaip nepastebėjau beskaitydama, kad būtų tam tikras motyvas, kaip kad kalėdos turėjot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruttaly: 16 vasario 2013 - 21:46
QUOTE(ruttaly @ 2013 02 16, 23:34)
nors dabar galvoju, kad gal ir velykom galiu ką pritaikyt biggrin.gif bet turi būti tik vienas paveiksliukas, ane??

ir, ar galiu rinktis bet kokį paveiksliuką, ar turit kokį sąrašą? kažkaip nepastebėjau beskaitydama, kad būtų tam tikras motyvas, kaip kad kalėdos turėjot  g.gif

siuvinėjat ką norit ,pritaikot kur tik norit ,ir kaip smile.gif siuvinėsim nebūtinai velykom ,bet kad tą temą atspindėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 02 16, 21:48)
siuvinėjat ką norit ,pritaikot kur tik norit ,ir kaip  smile.gif siuvinėsim nebūtinai velykom ,bet kad tą temą atspindėtų  smile.gif


aišku...tuomet prisidedu..žiūrėsim, kaip čia išeis smile.gif kada paskutinė diena? kovo4?
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 02 16, 23:51)
aišku...tuomet prisidedu..žiūrėsim, kaip čia išeis  smile.gif kada paskutinė diena? kovo4?

žiūrėsim 4u.gif
Atsakyti
priimkit ir mane 4u.gif radau paprasta schemute noriu prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 18, 13:47)
priimkit ir mane 4u.gif radau paprasta schemute noriu prisijungti 4u.gif

thumb_yello.gif



1Uodegyte
2. Giena
3.Dantiste
4. rasiux-
5. RasuteK
6,Ddziuljeta
7.Egise
8.ruttaly
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 vasario 2013 - 12:24
kaip sekas?nors kelis kryziukus padeliojot jau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 19, 11:47)
kaip sekas?nors kelis kryziukus padeliojot jau? ax.gif

aš darbelio vakar ėmiausi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 vasario 2013 - 09:50
QUOTE(Ddziuljeta @ 2013 02 19, 10:47)
kaip sekas?nors kelis kryziukus padeliojot jau? ax.gif

as vis dar laukiu priemoniu unsure.gif
Atsakyti