Įkraunama...
Įkraunama...

Meninė ir sportinė gimnastika

Mes irgi ieskome kostiumelio 130-135 cm Vilniuje geriausia. FB temą seku smile.gif lauksiu AZ.
Atsakyti
sveikos, mamos 4u.gif

Duktė nesustodaa žiūri per youtube gimnastikos vaizdelius, panašu, kad teks leisti vaikui pabandyti. Žiūrinėjau, inetrnete nemažas pasirinkimas, bet pačios žinote, kaip svarbu geras, žmogiškas, profesionalus teneris...Taigi, gal kas patars, į kurias vietas atkreipti dėmesį? Mano tikslas nėra sporto karjera - bet noriu saugaus ir profesionalaus pasportavimo dukrai, jai rudenį bus beveik 6 m.

ačiū labai, jei kuri patars 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ieskome menines gimnastikos kostiumelio varzybom 128-134 cm.

AZ
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2014 12 15, 13:02)
sveikos, mamos 4u.gif

Duktė nesustodaa žiūri per youtube gimnastikos vaizdelius, panašu, kad teks leisti vaikui  pabandyti. Žiūrinėjau, inetrnete nemažas pasirinkimas, bet pačios žinote, kaip svarbu geras, žmogiškas, profesionalus teneris...Taigi, gal kas patars, į kurias vietas atkreipti dėmesį? Mano tikslas nėra sporto karjera - bet noriu saugaus ir profesionalaus pasportavimo dukrai, jai rudenį bus beveik 6 m.

ačiū labai, jei kuri patars 4u.gif

Siuo metu treneres labai grieztai atsirenka mergaites rimtom treniruotem ir jusu mergaites amziaus srautas jau dalyvauja varzybose.O gimnastikos burelio deje-nera. Mergaites lanko nuo mazu dienu,bet paskui atsisejoja,pacios iseina,arba jau kas nesupranta,kad trenere neketina beprasmiskai gaist laiko buna isbraukiamos is sarasu. Jusu mergaites amzius dar nebeviltiskas,gal ji yra gabi ,tai nuspres tik trenere.
Atsakyti
Ieskau menines gimnastikos kostiumelio. 124-128 cm. ugio mergaitei. Siulykite i az
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2014 12 15, 13:02)
sveikos, mamos 4u.gif

Duktė nesustodaa žiūri per youtube gimnastikos vaizdelius, panašu, kad teks leisti vaikui  pabandyti. Žiūrinėjau, inetrnete nemažas pasirinkimas, bet pačios žinote, kaip svarbu geras, žmogiškas, profesionalus teneris...Taigi, gal kas patars, į kurias vietas atkreipti dėmesį? Mano tikslas nėra sporto karjera - bet noriu saugaus ir profesionalaus pasportavimo dukrai, jai rudenį bus beveik 6 m.

ačiū labai, jei kuri patars 4u.gif

kokiame mieste?
jei Vilniuje, vaikštom Kauno g. normalūs treneriai, niekas ten taip griežtai neatrinkinėja, vistiek su laiku mergaitės atsisijoja
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinote kur Kaune vyksta gimnastikos burelis maziesiems. Dukrai bus 3 metai, bet jai patinka visur kabot, tysot, kelt savo kuno svori ir pan. manau jai patiktu. kazkada buvau radusi kazkokia info, kur vyksta burelis kartu su mama maziesiems, lyg ir kazkur prie Girstupio g.gif bet dabar niekur neberandu tos informacijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2015 02 12, 00:45)
Sveiki, gal kas zinote kur Kaune vyksta gimnastikos burelis maziesiems. Dukrai bus 3 metai, bet jai patinka visur kabot, tysot, kelt savo kuno svori ir pan. manau jai patiktu. kazkada buvau radusi kazkokia info, kur vyksta burelis kartu su mama maziesiems, lyg ir kazkur prie Girstupio  g.gif  bet dabar niekur neberandu tos informacijos  doh.gif


Sveika, man atrodo štai čia tas būrelis mažosioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacier: 13 vasario 2015 - 11:29
o čia yra sportinės gimnastikos atstovų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lavrynka: 18 birželio 2015 - 00:54
Sveikos mamos ,

Labai prasau patarti..Nuo rugsejo planuoju 4 m dukra leisti i menine gimnastika. Vilniuje yra "Menines gimnastikos mokykla" arciau namu, grazios nuotraukos el.svetaineje smile.gif ir yra Meninės gimnastikos klubas „Jaunoji gracija“ Zirmunuose (labai mazai informacijos, nors zinau kad is senu laiku ten terneruoja gimnastes) . Gimnasciu mamos labai prasau patarimo .... , negaliu apsispresti koki kluba pasirinkti ... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2015 06 18, 01:54)
o čia yra sportinės gimnastikos atstovų?

yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavrynka @ 2015 06 18, 00:54)
o čia yra sportinės gimnastikos atstovų?

Taip smile.gif
Atsakyti