Įkraunama...
Įkraunama...

Čia namus kuria Provansos ir klasikos mylėtojos..

QUOTE(Mirksniukas @ 2012 11 19, 18:25)
noriu pasidžiaugti, kad jau antra savaitė gyvenam naujuose namuose wub.gif dar labai daug visko trūksta (pradedant vidaus durim, kurias sudės tik rytoj, grindjuostėm, kurios dar net neužsakytos, jau nekalbu apie svetainės sofas, miegamojo lovą, šviestuvus, kurie nežinia kada bus, nes dar neradau tų pačių pačiausių. žodžiu, trūksta labai daug, bet man vis tiek baisiai smagu, nes visi kampai tokie savi, atrodo, daugybę kartų apgalvoti, išsvajoti, iščiupinėti rolleyes.gif


sveikinimai thumbup.gif Po truputį iki galo įsikursit, svarbiausia tarp savų sienų. Laukiu to gero jausmo wub.gif
Atsakyti
Tema turėtų būti XXIV...
Atsakyti
Noriu pasidalinti nuorodele - gal kam pravers piguuus simpatingas sidabriskas komplekciukas (3+2+1) uz sakyciau net keista kaina (780lt) mirksiukas.gif :
http://www.naudotasb...p;category_id=1
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2012 11 19, 19:57)
Tema turėtų būti XXIV...

Pataisiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 19, 17:05)
Man jusu postai labai idomus, jau seniai besutikau zmogu, kuris vis paakcentuoja, ka kiti pagalvos apie ju namus, ka kiti pamatys  g.gif  Man tiesa sakant nusisvilpti. Jei pagirs kazka, tai be abejo malonu, bet tai man vienodai malonu butu, net jei mano nekilminga katina pagirtu kas nors  biggrin.gif As darau tik del saves ir ko gero mano namuose daug kas kitiems butu nepriimtina. Bet tai net nemastau apie tai.

o jums issirinkti namams daiktu ir neturetu buti sunku, pas jus panasu, kad grynutelis glamuras interjere bus (bent jau tiek, kiek rodetes). O irenginejant toki butuka pasirinkimas visko tikrai nemenkas, tai nenuostabu, kad ir tapetus nesunkiai radote, nes visada lengviau rasti tai, kas populiaru.

smagu, kad esu idomi asmenybe mirksiukas.gif tik nematau cia nieko keisto, kad mano interjetas man svarbus ne tik paciai, o ir kaip patiks visa tai mano artimiesiems ar draugams. Jeigu man butu nusisvilpt kaip jums, tada is vis gal gyvenciau nedazytom sienom ir su lemputem vietoj sviestuvu. Zmogus ir yra tokia butybe, kad jam svarbu kito nuomone, kito vertinimas. Juk jeigu bunu namuose as nesipuosiu, bet kai reik iseit ,,i zmones" tada ir makiazas ir plaukai sutvarkyti ir apranga atitinkama..tai del ko visa tai darome? del saves? net neabejoju, jog del kitu, ypac del kitu moteru smile.gif)) biggrin.gif taip, kad kokia as bebuciau idomi, man jus esate idomesne, nes tokiu ,,man viskas dzin" tikrai esu labai mazai sutikusi.

QUOTE(Juma81 @ 2012 11 19, 21:57)
Tema turėtų būti XXIV...

Žinau kokia turi būti tema, suklydau rašydama, o vėliau negalėjau ištaisyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 20, 09:11)
smagu, kad esu idomi asmenybe  mirksiukas.gif  tik nematau cia nieko keisto, kad mano interjetas man svarbus ne tik paciai, o ir kaip patiks visa tai mano artimiesiems ar draugams. Jeigu man butu nusisvilpt kaip jums, tada is vis gal gyvenciau nedazytom sienom ir su lemputem vietoj sviestuvu. Zmogus ir yra tokia butybe, kad jam svarbu kito nuomone, kito vertinimas. Juk jeigu bunu namuose as nesipuosiu, bet kai reik iseit ,,i zmones" tada ir makiazas ir plaukai sutvarkyti ir apranga atitinkama..tai del ko visa tai darome? del saves? net neabejoju, jog del kitu, ypac del kitu moteru smile.gif)) biggrin.gif  taip, kad kokia as bebuciau idomi, man jus esate idomesne, nes tokiu ,,man viskas dzin" tikrai esu labai mazai sutikusi.
Žinau kokia turi būti tema, suklydau rašydama, o vėliau negalėjau ištaisyti  doh.gif


viskas gerai 4u.gif
del temos saunuole, kad sukurei, visa kita tik smulkmenos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 20, 09:11)
smagu, kad esu idomi asmenybe  mirksiukas.gif  tik nematau cia nieko keisto, kad mano interjetas man svarbus ne tik paciai, o ir kaip patiks visa tai mano artimiesiems ar draugams. Jeigu man butu nusisvilpt kaip jums, tada is vis gal gyvenciau nedazytom sienom ir su lemputem vietoj sviestuvu. Zmogus ir yra tokia butybe, kad jam svarbu kito nuomone, kito vertinimas. Juk jeigu bunu namuose as nesipuosiu, bet kai reik iseit ,,i zmones" tada ir makiazas ir plaukai sutvarkyti ir apranga atitinkama..tai del ko visa tai darome? del saves? net neabejoju, jog del kitu, ypac del kitu moteru smile.gif)) biggrin.gif  taip, kad kokia as bebuciau idomi, man jus esate idomesne, nes tokiu ,,man viskas dzin" tikrai esu labai mazai sutikusi.
Žinau kokia turi būti tema, suklydau rašydama, o vėliau negalėjau ištaisyti  doh.gif

O buvo rasyta, kad man viskas dzin? g.gif Kalba ejo apie namus, o namus as vistik ne kitiems, o sau isirengineju. Kazkaip norisi ir graziai gyventi paciai, juk smagu, kai tave supa tai, kas paciam grazu. O kitiems itikti nerealu, juk ir jusu namai tikrai ne visiems patik, tai nejau perdarinesite, jei kazkas pasakys, kad jusu tapetai negrazus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 20, 12:35)
O buvo rasyta, kad man viskas dzin?  g.gif Kalba ejo apie namus, o namus as vistik ne kitiems, o sau isirengineju. Kazkaip norisi ir graziai gyventi paciai, juk smagu, kai tave supa tai, kas paciam grazu. O kitiems itikti nerealu, juk ir jusu namai tikrai ne visiems patik, tai nejau perdarinesite, jei kazkas pasakys, kad jusu tapetai negrazus  doh.gif


tai ir as sau namus isirengineju, bet noriu, kad patiktu ir kitiems. Ir nematau tame nieko blogo, nes visi mes tokie esam..pas bet ka nueik i svecius, ikurtuves, vedzios po kambarius, rodys viska ir tikėsis, kad tu viską girsi, kad tau patiks, o o tokiu budu ir patys seimininkai jau malonuma, dziaugsma. Be abejo, kad visiems neitiksi, bet man svarbi ne visu zmoniu nuomone. O jeigu zmogus, kurio nuomone vertinu pasakys, kad negrazu, kad neskoninga, kad kazkas negerai, tai tikrai svarstysiu galimybe perdaryti.
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 20, 10:41)
tai ir as sau namus isirengineju, bet noriu, kad patiktu ir kitiems. Ir nematau tame nieko blogo, nes visi mes tokie esam..pas bet ka nueik i svecius, ikurtuves, vedzios po kambarius, rodys viska ir tikėsis, kad tu viską girsi, kad tau patiks.

Jei pasidomi, tai parodom. Kitu atveju tai ne biggrin.gif Daznai draugu ir musu skoniai nesutampa, todel tikrai pagyru nelaukiam niekada. KArta vieni atejo ir pakraupo nuo apvadu palei lubas doh.gif biggrin.gif Tipo, ka, nezinojot, kad jau tarybiniai laikai praejo blink.gif biggrin.gif Jiems patiems viska dizainere suprojektavo ir parinko, tai jie jautesi turintys labai grazius namus, o va mes savamoksliai nesamoniu pridarem biggrin.gif Mano uosviene vienu metu taupe pinigelius mums ant baldu, nes buvo isitikinusi, kad mes senienas perkam todel, kad nauju baldu isigyti negalim biggrin.gif O isivaizduoju, kad panasiai galvojanciu, bet tylinciu tikrai yra ir daugiau biggrin.gif Todel smagu, kai kazkas gera zodi pasako, bet perdarineti tikrai niekada ir nieko nesumastyciau vien todel, kad kazkas pasake schmoll.gif
Na, jus kitaip mastote, tai jusu teise. Pasidyvijau va ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 20, 12:54)
Jei pasidomi, tai parodom. Kitu atveju tai ne  biggrin.gif  Daznai draugu ir musu skoniai nesutampa, todel tikrai pagyru nelaukiam niekada. KArta vieni atejo ir pakraupo nuo apvadu palei lubas  doh.gif  biggrin.gif Tipo, ka, nezinojot, kad jau tarybiniai laikai praejo  blink.gif  biggrin.gif  Jiems patiems viska dizainere suprojektavo ir parinko, tai jie jautesi turintys labai grazius namus, o va mes savamoksliai nesamoniu pridarem  biggrin.gif Mano uosviene vienu metu taupe pinigelius mums ant baldu, nes buvo isitikinusi, kad mes senienas perkam todel, kad nauju baldu isigyti negalim  biggrin.gif  O isivaizduoju, kad panasiai galvojanciu, bet tylinciu tikrai yra ir daugiau  biggrin.gif  Todel smagu, kai kazkas gera zodi pasako, bet perdarineti tikrai niekada ir nieko nesumastyciau vien todel, kad kazkas pasake schmoll.gif
Na, jus kitaip mastote, tai jusu teise. Pasidyvijau va ir tiek  smile.gif

tai as ir noriu pasakyt, kad imu i galva tik tu zmoniu nuomone, kurie zinau, kad supranta ka kalba, kurie turi skoni. Jeigu zmogus pakrauptu del apvadu ir isvadintu tai tarybiniu laiku seniena, as jam tureciau ka atsakyt, bet jo nuomone man butu visiskai beprasmiska, nes ir turguj bobute siulydama megztuka sako, kad jis labai madingas, o tu matai, kad atgyvena...bet supranti, kad zmoniu, neturinciu skonio ir supratimo nereikia klausytis.
mano kaimyne kai isgirdo kad klijuojam tapetus sako, oi kam jus tapetus klijuojat..juk taip negrazu..aisku ji tapetus sieja irgi matyt su tarybiniais laikais ir tikrai nera macius siuolaikiniu tapetu. tai ka su tokiu zmogum gali diskutuot... tik patyli mandagiai ir nusispjauni i jos nuomone. bet kai atvaziuos mano drauge, kuri namus yra isirengusi tikrai ispudingai ir pagal mano skoni ir ji man patars kaip daryt geriau, tai as i jos nuomone tikrai atsizvelgsiu ir labai busiu laiminga, jeigu ivertinusi mano buto interjera, ji pasakys - puiku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2012 11 20, 11:04)
tai as ir noriu pasakyt, kad imu i galva tik tu zmoniu nuomone, kurie zinau, kad supranta ka kalba, kurie turi skoni. Jeigu zmogus pakrauptu del apvadu ir isvadintu tai tarybiniu laiku seniena, as jam tureciau ka atsakyt, bet jo nuomone man butu visiskai beprasmiska, nes ir turguj bobute siulydama megztuka sako, kad jis labai madingas, o tu matai, kad atgyvena...bet supranti, kad zmoniu, neturinciu skonio ir supratimo nereikia klausytis.
mano kaimyne kai isgirdo kad klijuojam tapetus sako, oi kam jus tapetus klijuojat..juk taip negrazu..aisku ji tapetus sieja irgi matyt su tarybiniais laikais ir tikrai nera macius siuolaikiniu tapetu. tai ka su tokiu zmogum gali diskutuot... tik patyli mandagiai ir nusispjauni i jos nuomone. bet kai atvaziuos mano drauge, kuri namus yra isirengusi tikrai ispudingai ir pagal mano skoni ir ji man patars kaip daryt geriau, tai as i jos nuomone tikrai atsizvelgsiu ir labai busiu laiminga, jeigu ivertinusi mano buto interjera, ji pasakys - puiku  drinks_cheers.gif

g.gif O jusu skonis? Kaip tada su jusu skoniu? g.gif Jus manote, kad kaimyne skonio neturi. Vadinasi jus ji turite. Na logiskai galvojant kaip ir taip gaunasi. Turedama gera skoni, samdote dizainere, kurios skonis irgi geras. Na, bent jau jus taip manote. Ir staiga ateina eksperte drauge ir jusu abieju su dizainere skoni sudirba. Cia bent jau teoriskai. Tai tada isvada, kad nei jus, nei jusu dizainere su geru skoniu nedraugaujate. Tai gal tada ir ta kaimyne visai ir nebloga skoni turi, tik jus nelabai to supratote g.gif biggrin.gif
O aplamai, gal geriau butu ta viena vienintele drauge pastoviai pas save pavezioti ir nereiks nieko perdarineti. O ka kiti pasakys, tai jau vistik ne taip ir svarbu, svarbu ta viena vienintele jus pagirtu biggrin.gif mirksiukas.gif
Na, cia viskas teorikai, nekreipkite labai demesio biggrin.gif Neteskime tos temos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 11 20, 13:26)
g.gif  O jusu skonis? Kaip tada su jusu skoniu?  g.gif  Jus manote, kad kaimyne skonio neturi. Vadinasi jus ji turite. Na logiskai galvojant kaip ir taip gaunasi. Turedama gera skoni, samdote dizainere, kurios skonis irgi geras. Na, bent jau jus taip manote. Ir staiga ateina eksperte drauge ir jusu abieju su dizainere skoni sudirba. Cia bent jau teoriskai. Tai tada isvada, kad nei jus, nei jusu dizainere su geru skoniu nedraugaujate. Tai gal tada ir ta kaimyne visai ir nebloga skoni turi, tik jus nelabai to supratote g.gif  biggrin.gif
O aplamai, gal geriau butu ta viena vienintele drauge pastoviai pas save pavezioti ir nereiks nieko perdarineti. O ka kiti pasakys, tai jau vistik ne taip ir svarbu, svarbu ta viena vienintele jus pagirtu  biggrin.gif  mirksiukas.gif
Na, cia viskas teorikai, nekreipkite labai demesio  biggrin.gif Neteskime tos temos  mirksiukas.gif  4u.gif

taip as manau, jog turiu skoni, o dizainere pasiemiau ne tiek del skonio, kiek del laiko sutaupymo..daug dirbu, todel neturiu laiko skirti mastymams kokiam kampe bus kiek rozeciu ir kaip geriau isplanuoti buta ar pan. Manau, jog kiekvienas turi dirbti savo darba, dizainere reikalinga ne tik tam kad isrinktu tapetus, bet suprojektuotu erdves, padarytu santechnikos, elektros planus, patartu del medziagu ir t.t. juk kirptis irgi einame pas kirpeja, dantis taisomes irgi ne patys, bet aisku cia Lietuva, cia ,,pretendentu" krastas..visi mes esame gydytojai, krepsinio zinovai ir interjero dizaineriai. As dirbdama savo darba daugiau uzdirbu, nei sumoku dizainerei uz mano baldu projektavima ir kitus darbus, tai kodel to neatiduot daryt ta ismananciam zmogui. o apie drauge kalbedama nesakiau, kad ji man kuria interjera, minejau apie detales, patarimus..kaip ir sitoj temoj mes tariames, diskutuojame, tai pagal jus as jau neturiu teises cia buti, nes turiu skoni ir dar dizainere...ideju ir nuomoniu is kitur semtis man jau negalima.. g.gif
Atsakyti